.
تلفن تماس: 02128421541

آموزش زبان دایلو برگزار کننده کلاس های تقویت مهارت اسپیکینگ برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان همچون آیلتس، تافل، PTE و آزمون های زبان انگلیسی کمبریج و زبان های آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، ایتالیایی و… به صورت آنلاین (مجازی-اینترنتی) یا خصوصی در منزل (خانه) توسط بهترین معلم و استاد مکالمه می باشد تا بتوانید با افزایش کیفیت صحبت کردن یا مکالمه زبان، نمره و امتیاز اسپیکینگ خود را بالا ببرید. در اینجا به بررسی کلاس های تقویتی اسپیکینگ دایلو می پردازیم، پس این مطلب را تا انتها مطالعه بفرمایید.

برای اینکه بتوانید در دانشگاه های بر تر دنیا تحصیل کنید و یا در کشور های کانادا، استرالیا، نیوزلند، امریکا، فرانسه، آلمان، ترکیه و… مشغول به کار شوید، لازم است که در ابتدا مدرک بین المللی زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه و… خود را دریافت کنید. یکی از دشواری های بسیاری از زبان آموزان در آزمون های زبان مرتبط با تست مهارت اسپیکینگ می باشد. به همین جهت اساتید آموزش زبان دایلو سال ها پیش تصمیم گرفتند که کلاس های تقویتی اسپیکینگ را برای کلیه متقاضیان برگزار کنند.

کلاس های تقویت مهارت اسپیکینگ دایلو به صورت فشرده و فوق فشرده برای زبان آموزانی که در چند ماه آینده قصد شرکت در آزمون های زبان همچون آیلتس، تافل، PTE، FCE و آزمون های زبان ترکی، فرانسه و آلمانی را دارند بسیار مناسب می باشد. با انتخاب کلاس های تقویتی اسپیکینگ دایلو قادر خواهید بود در مدت زمان کوتاهی نمره اسپیکینگ خود را در آزمون های زبان افزایش دهید که موجب افزایش امتیاز کل شما خواهد شد.

کلاس تقویتی اسپیکینگ آیلتس:

همانطور که می دانید یکی از تست های اصلی در آزمون آیلتس “اسپیکینگ” می باشد که مدت زمان کل آن 14 دقیقه بوده و به صورت حضوری توسط یک ممتحن برگزار می گردد. علت اصلی کاهش نمرات اسپیکینگ مرتبط با اشتباهات اساسی است که در صحبت های آزمون دهنگان شنیده می شود. مدرسین با تجربه دایلو در ابتدا سعی می کنند که زبان آموزان را به صورت کامل با ساختار اسپیکینگ آیلتس آشنا کنند و سپس به روش های افزایش نمره اسپیکینگ بپردازند. بسیاری از زبان آموزان نمی توانند به صورت روان صحبت کنند و یا پس از چند ثانیه از موضوع اصلی خارج می شوند و در نتیجه موجب کسر امتیاز می شود.

برای اینکه بتوانید به خوبی به سوالات اسپیکینگ آیلتس پاسخ دهید، لازم است در ابتدا به خوبی با عبارت های مرتبط آشنا شوید و سپس از ساختار های مناسب در هنگام جمله سازی استفاده کنید. در بخش دوم اسپیکینگ آیلتس (Part 2) لازم است بتوانید به طور مستقل به مدت 1 الی 2 دقیقه درباره موضوع ارائه شده صحبت کنید به همین جهت در کلاس های تقویت اسپیکینگ دایلو از روش های نوین برای افزایش استقامت شما در صحبت کردن استفاده می شود تا برای مثال دچار اضطراب نشوید و مطالبی را که می خواهید بیان کنید ناگهان فراموش نکنید.

بخش سوم اسپیکینگ آیلتس (Part 3) برای بسیاری از آزمون دهندگان، دشوار ترین بخش می باشد، زیرا سطح سوالات نسبتا پیشرفته می باشد و باید بتوانید پاسخ های مناسب به آن ها بدهید و استدلال کنید. به همین جهت در کلاس های تقویت اسپیکینگ دایلو، مطالب بسیار کاربردی آموزش داده می شود تا بتوانید از آن ها برای پاسخ دهی به بسیاری از سوالات استفاده کنید و اعتماد به نفس خود را بالا ببرید.

کلاس تقویتی اسپیکینگ تافل:

در صورتی که یک یا چند ماه دیگر آزمون تافل iBT خود را پیش رو دارید و هنوز نتوانسته اید امتیاز مورد نظر خود را در تست مهارت اسپیکینگ تافل کسب کنید، کلاس های تقویتی دایلو بهترین گزینه برای شما می باشد. بسیاری از مراکز آموزشی، کسب نمره حداقل 80 را در اسپیکینگ تافل الزامی می دانند و تنها با مطالعه کلمات یا تمرین کردن گرامر احتمال افزایش امتیاز اسپیکینگ تافل شما بالا نخواهد رفت.

اساتید آموزش زبان دایلو به منظور افزایش نمره اسپیکینگ تافل شما پس از بررسی عملکرد شما در پاسخ دهی به سوالات اسپیکینگ، روش ها و مطالبی را به شما آموزش می دهند که بتوانید در مدت زمان بسیار کوتاهی بهترین و با کیفیت ترین پاسخ ها را به سوالات اسپیکینگ بیان کنید و اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. تست اسپیکینگ تافل iBT به صورت کامپیوتری برگزار می گردد و مدت زمان تفکر و پاسخ دهی به سوال ها بسیار محدود می باشد.

کلاس های تقویتی اسپیکینگ تافل به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته طبق تایم های آزاد زبان آموزان به صورت خصوصی در منزل یا آنلاین برگزار می گردد. در این کلاس ها بهترین روش های پاسخ دهی به سوالات هر کدام از 6 بخش اسپیکینگ تافل آموزش داده می شود و از بهترین منابع و نمونه سوال ها برای ارزیابی شرکت کنندگان استفاده می گردد. در پایان این دوره دیگر هرگز اضطراب اسپیکینگ تافل را نخواهید داشت و قادر خواهید بود که امتیاز مورد نظر خود را در اسپیکینگ تافل کسب کنید.

تست اسپیکینگ در آزمون های بین المللی زبان همانند دیگر مهارت های آزمون از اهمیت بسیاری برخوردار است.

از آنجا که آزمون های زبان انگلیسی برای داوطلبینی طراحی شده اند که این زبان، زبان اول آن ها نیست، افراد زیادی در این مهارت با مشکل مواجه می شوند.

فرمت اسپیکینگ در آزمون های زبان متفاوت است. اما نقاط مشترکی بین آن ها نیز دیده می شود. برای مثال، روان صحبت کردن و یا میزان اشتباهات تلفظی در تمام آزمون ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

دوره های فشرده تقویت اسپیکینگ برای زبان آموزانی طراحی شده که می خواهند امتیاز Speaking خود را در آزمون های بین المللی زبان بالا ببرند. اساتید دایلو با تمرکز بر روی این مهارت و آموزش با لهجه نیتیو (بریتیش، آمریکایی) تلاش می کنند که الگوی مناسبی در مکالمه برای شما باشند.

مدرسین دایلو در مدت زمان کوتاهی ضعف های صحبت کردن شما را رفع کرده و تمام نکاتی که به ارتقاء نمره اسپیکینگ شما در آزمون زبان مورد نظر کمک کند را به صورت قدم به قدم آموزش خواهند داد.

اسپیکینگ آزمون های بین المللی زبان

تدریس خصوصی مکالمه زبان:

در صورتی که شما زمان کافی برای مطالعه و تمرین کردن ندارید، می توانید کلاس های تدریس خصوصی مهارت مکالمه یا اسپیکینگ که به صورت خصوصی در منزل یا آنلاین برگزار می گردد را انتخاب کنید. در دوره های تدریس خصوصی مکالمه زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی استانبولی، ایتالیایی و بسیاری از زبان های دیگر، مدرسین با تجربه دایلو سعی می کنند که با ارائه تمرینات مرتبط و مناسب با سطح فعلی شما، مکالمه زبان خود را در شرایط گوناگون اجتماعی تقویت کنند.

اگر که شما قصد کار، سفر و یا تحصیل در کشور های دیگر را دارید، لازم است که بتوانید به خوبی با دیگران ارتباط برقرار کنید و منظور خود را به صورت واضح بیان کنید. در نتیجه نیاز است که بتوانید در موقعیت های گوناگون اجتماعی با دیگران مکالمه و صحبت کنید تا بتوانید بسیاری از کار های خود را پیش ببرید و روابط اجتماعی خود را قوی کنید.

همچنین کلاس های خصوصی مکالمه محض دایلو تنها با ارائه جزوات استاد و بدون کتاب برگزار می شود تا کلیه مباحث آموزشی و موضوعات طبق نیاز های شما تدریس گردد.

آموزش آنلاین مکالمه زبان (اینترنتی-مجازی):

آیا امکان و یا تمایل یادگیری در کلاس های حضوری را ندارید؟ اما علاقه مند به صحبت کردن و تقویت مکالمه زبان خود هستید؟ در چنین حالتی آموزش آنلاین یا اینترنتی مکالمه زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی و بسیاری از زبان های دیگر برای شما مناسب می باشد. کیفیت کلاس های آنلاین دایلو مشابه با کلاس های حضوری است و قادر هستید با انتخاب کلاس های آموزش زبان آنلاین به خوبی و به شکل موثر اسپیکینگ خود را تقویت کنید.

آموزش آنلاین مکالمه به صورت اینترنتی و با استفاده از نرم افزار های ویدیو کنفرانس همچون اسکایپ یا حتی واتساپ صورت می گیرد. در صورتی که تا کنون نتوانسته اید سطح مهارت مکالمه انگلیسی خود را به حد مطلوب برسانید، کافیست که یکبار کلاس های اسپیکینگ آنلاین دایلو را تجربه کنید تا با افزایش انگیزه و اعتماد به نفس خود و تدریس توسط بهترین معلمین و اساتید زبان، به تقویت مهارت مکالمه خود بپردازید.

منو را ببند
درخواست مشاوره
close slider
سوالات خود را در ارتباط با کلاس مورد نظر خود از ما بپرسید.