ثبت نام در آزمون پی تی ای (PTE):

آزمون پی تی ای یک آزمون بین المللی سنجش سطح زبان انگلیسی از شرکت Pearson می باشد که به صورت کامپیوتری انجام می گردد و اغلب زبان آموزانی که قصد تحصیل و کار در کشور استرالیا را دارند در این آزمون شرکت می کنند.

در این آزمون علاوه بر نمره دهی به مهارت های اصلی زبان انگلیسی (اسپیکینگ، رایتینگ، ریدینگ، لیسنینگ)، توانایی شرکت کنندگان در کیفیت تلفظ، املاء، گرامر و دایره لغات نیز مورد سنجش قرار می گیرد و به هر کدام از 90 نمره امتیازدهی می شود.

پس از امتحان، حدود 2 الی 6 روز بعد نمرات خود را دریافت خواهید کرد که 2 سال اعتبار خواهند داشت.

آزمون پی تی ای (PTE)

در کلاس های PTE دایلو، با برنامه ریزی و آموزش متخصصان ما در مدت زمان 2 الی 3 ماه قادر خواهید بود که امتیاز مورد نظر خود را کسب کنید.
برای شروع کلاس PTE خود، ثبت نام کنید.

سوالات رایج درباره کلاس PTE دایلو:

در زیر به برخی از سوالات درباره کلاس های PTE دایلو پاسخ داده شده است.

بله. آزمون PTE به صورت کاملا هوشمند و از طریق رابط کامپیوتر برگزار می شود. زبان آموزان به سوالات بخش های اسپیکینگ، رایتینگ، ریدینگ و لیسنینگ به صورت کامپیوتری پاسخ می دهند.

هر دو این آزمون ها دارای اعتبار بین المللی می باشد و مراکز زیادی در سراسر جهان نمرات این دو آزمون را مورد تایید می دانند. با شرکت در آزمون PTE، شما نتیجه آزمون را سریع تر دریافت خواهید کرد (2 الی 4 روز) و به صورت کامپیوتری به سوالات آزمون پاسخ خواهید داد. اما در آزمون آیلتس نتیجه نمرات شما دیر تر مشخص می شود (2 هفته) و پاسخ به سوالات را به صورت کتبی بر روی کاغذ می نویسید و در تست مکالمه با یک ممتحن آزمون برگزار می شود.

موسسه زبان دایلو سعی کرده است که بیشترین کیفیت را با کمترین هزینه برای متقاضیان آزمون PTE درنظر بگیرد. بر اساس نمره ای که می خواهید کسب کنید، تعداد جلسات و سطح فعلی زبان شما، هزینه کلاس های پی تی ای شما مشخص می گردد. برای اطلاع از آخرین قیمت کلاس های خصوصی PTE با ما تماس بگیرید.

انتخاب منابع آموزشی نقش مهمی در موفقیت شما خواهد گذاشت. به همین جهت اساتید دایلو با استفاده از آخرین نمونه سوالات آزمون PTE، جزوات و تکنیک های منحصر به فرد، سعی می کنند متقاضیان را در کمترین زمان برای شرکت در آزمون آماده کنند. همچنین کتاب های رسمی شرکت Pearson نیز مورد تدریس قرار می گیرد:

  • کتاب PTE Official Guide
  • کتاب PTE Practice

همچنین از منابع کمک آموزشی برای تقویت مهارت های گوش دادن (لیسنینگ)، خواندن (ریدینگ)، صحبت کردن (اسپیکینگ) و نوشتن (رایتینگ) نیز بر اساس سطح و هدف زبان آموزان استفاده می شود.

موسسه زبان دایلو برنامه آموزشی دوره های PTE را به صورتی طراحی کرده است که زبان آموزان بتوانند در پایان دوره های خصوصی در منزل و یا آنلاین به نمره مورد نظر خود برسند و موفق شوند. به همین جهت از نظر کیفیت آموزش، هیچ تفاوتی میان آن وجود ندارد و بر اساس ترجیح شما زبان آموزان انتخاب می گردد.

بله. از زمان شروع دوره PTE خود تا زمان ثبت نام و روز برگزاری آزمون، از حمایت و راهنمایی کامل آموزش زبان دایلو برخوردار می شوید تا عوامل دیگری همچون استرس روز آزمون، تاریخ و شرایط ثبت نام و… موجب کاهش کیفیت عملکرد شما نگردد.