مشاوره و ثبت نام:

مجموعه آکادمی دایلو ارائه دهنده بهترین خدمات آموزش زبان در سراسر ایران به صورت حضوری در آموزشگاه، خصوصی در منزل، یا آنلاین برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان می باشد.

آکادمی دایلو در بسیاری از شهر های ایران چندین شعبه دارد. در هر کدام از شهر های ایران که زندگی می کنید یا اگر در خارج از کشور هستید، می توانید با ثبت نام در کلاس های زبان دایلو چندین برابر پیشرفت کنید. (استادان متخصص برای بزرگسالان و مربیان پر انرژی کودکان)

برای شروع کلاس، ثبت نام خود را در زیر به طور کامل انجام دهید.

در صورتی که زبان دیگری را می خواهید، گزینه "دیگر" را انتخاب نمایید.
لطفا بین کلاس های "آموزشگاه"، "خصوصی در منزل خودتان" و "آنلاین (تماس تصویری با استاد)"، یک گزینه را انتخاب کنید.
لطفا تعداد زبان آموزانی که قصد شرکت در دوره آموزشی را دارند بنویسید.
لطفا نشانی کامل محل سکونت خود را بنویسید.
در صورتی که می خواهید معلم شما آقا یا خانم باشد، آن را انتخاب نمایید.
در صورتی که کلاس آنلاین (تماس تصویری با استاد) می خواهید، تعداد جلسات را مشخص نمایید.
در صورتی که کلاس خصوصی در منزل خودتان می خواهید، تعداد جلسات را مشخص نمایید.
در صورتی که کلاس خصوصی در آموزشگاه می خواهید، تعداد جلسات را مشخص نمایید.
لطفا روز هایی که مایل هستید کلاس داشته باشید را انتخاب کنید.
لطفا بر اساس تایم های آزاد خود، زمان برگزاری کلاس در طول روز را انتخاب کنید.
لطفا ساعت شروع کلاس را بنویسید.
با ارائه توضیحات بیشتر، ما را از وضعیت خود بهتر مطلع کنید.
برای تکمیل ثبت نام، لازم است کل مبلغ دوره خود را به صورت کامل واریز نمایید.

سوالات رایج درباره کلاس های دایلو:

در زیر به برخی از سوالات رایج درباره کلاس های آموزشی دایلو پاسخ داده شده است.

بله، آکادمی دایلو در بسیاری از شهر ها و شهرستان های ایران چندین شعبه و نمایندگی دارد. در صورتی که شما کلاس خصوصی یا گروهی در آموزشگاه می خواهید، می توانید با خیال راحت ثبت نام کنید.
پس از ثبت نام، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و نشانی نزدیک ترین شعبه دایلو در شهر خودتان را برای مراجعه و شروع کلاس به شما اعلام می نمایند.

بله. در صورتی که به هر دلیل از کیفیت کلاس خود ناراضی هستید و مایلید که استاد شما تغییر کند، آکادمی دایلو به سرعت این کار را انجام خواهد داد تا بتوانید بدون وقفه به کلاس خود ادامه دهید.

بله. در صورت خصوصی بودن کلاس، می توانید تا حداکثر 2 ماه کلاس خود را به حالت تعلیق در بیاورید و در هر زمان که خواستید مجدد ادامه دهید.

کلیه معلمان کودک و بزرگسال آموزشگاه دایلو دارای تحصیلات لیسانس، فوق لیسانس و دکتری آموزش زبان هستند. اکثر مدرسان در کشور های هدف نیز به منظور تحصیل یا کار زندگی کرده اند و کاملا با فرهنگ آن جا آشنا و به لهجه زبان مورد نظرتان مسلط هستند.

در صورتی که تعداد زبان آموزان تا 2 نفر باشد، هیچ افزایش هزینه ای وجود ندارد. اما در صورتی که بیشتر از 2 نفر باشید، به ازای هر نفر برای هر جلسه مبلغ 15 هزار تومان افزایش پیدا می کند.

آکادمی دایلو کلیه امور آموزشی برای آمادگی شما در آزمون مورد نظرتان را تا مرحله ثبت نام در آزمون انجام می دهد و جلسات آزمون آزمایشی نیز برای شما برگزار می نماید.  سپس لازم است برای شرکت در امتحان به مرکز رسمی برگزاری آزمون مراجعه کنید تا مدرک قابل ترجمه و بین المللی خود را پس از امتحان دریافت نمایید.

در صورتی که هنوز از ثبت نام اطمینان ندارید و یا سوال خاصی مدنظر شما است می توانید با شماره تلفن های آکادمی تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.