تماس با ما:

اگر تصمیم گرفته اید به بهترین شکل زبان خارجی مورد نظر خود را بیاموزید، به صورت روان مکالمه کنید و بیشترین نمره را در آزمون های بین المللی زبان کسب کنید، می توانید از همین امروز قدم اول را بردارید.

همچنین می توانید انواع دوره های هنر و حرفه دایلو را نیز انتخاب نمایید. برای شروع کلاس و دریافت خدمات، فرم ثبت نام مربوطه را تکمیل نمایید.

تماس با ما

قابل توجه زبان آموزان گرامی، برای ثبت نام در کلاس ها به بخش «ثبت نام» در همین سایت مراجعه نمایید. نشانی شعب دایلو تنها جهت برگزاری دوره ها می باشد، لذا از مراجعه حضوری به شعب فقط جهت ثبت نام خودداری نمایید.

نشانی برخی از شعبه ها:

آکادمی دایلو در بسیاری از شهر های ایران چند شعبه دارد و کلاس های زبان های خارجی کودک و بزرگسال و همچنین کلاس های هنر و حرفه را برگزار می نماید.
در زیر نشانی برخی از شعب برگزاری کلاس های آموزشی دایلو را مشاهده می کنید.

شعب مشهد:

شعبه آزادشهر مشهد: چهارراه آزادشهر، خیابان امامت یکم، پلاک 117.

شعبه فلسطین مشهد: بلوار فلسطین، خیابان فلسطین نهم، نبش چهارراه اول، پلاک 80.

شعب اصفهان:

شعبه شیخ صدوق اصفهان: چهارراه شیخ صدوق، خیابان شیخ صدوق شمالی، جنب مرکز هاوش.

شعبه جابر انصاری اصفهان: بلوار کاوه، نرسیده به پل چمران، کوچه آزادی، جنب بیمه آسیا.

شعب تبریز:

شعبه آبرسان تبریز: خیابان امام خمینی، بالاتر از پاساژ گلدیس، ساختمان پاستور، طبقه 2.

شعبه مارالان تبریز: خیابان مارالان، نرسیده به چهارراه مارالان، پلاک 114.

شعبه شیراز:

شعبه تاچارا شیراز: بلوار معالی آباد، بلوار میرزای شیرازی، جنب درمانگاه صبا، مجتمع یاشیل، طبقه اول.

برخی از سوالات رایج درباره کلاس های دایلو:

در زیر به برخی از سوالات رایج درباره کلاس های آموزشی دایلو پاسخ داده شده است. همچنین برای ارتباط با ما می توانید فرم مشاوره را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

برای اطلاع از هزینه کلاس ها و خدمات به بخش ثبت نام مراجعه نمایید.

بله. آکادمی دایلو کلاس های کودک را در آموزشگاه، به صورت خصوصی در منزل یا آنلاین برای کودکان برگزار می نماید.

پس از تعیین سطح و بررسی اهداف زبان آموزان، کتاب های مناسب انتخاب می گردد. همچنین منابع زبان دایلو نیز برای کلیه زبان آموزان انتخاب می گردد.

کلاس های زبان دایلو، طبق زمان های انتخابی زبان آموزان به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته و یا فشرده برگزار می گردد. توصیه ما این است که سعی کنید زمان هایی را برای برگزاری کلاس انتخاب نمایید که از آرامش ذهنی بیشتری برخوردار هستید تا بتوانید با کیفیت بیشتری مطالب را بیاموزید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس می باشد. به همین جهت آکادمی دایلو بهترین اساتید را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را در نظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.