.

آموزش زبان دایِلو با هدف ارائه آموزش زبان های خارجه و ارتقاع سطح دانش زبان علاقه مندان از سال 1385 فعالیت خود را با اتکا بر تجربه و دانش بر ترین اساتید آموزش زبان در ایران و بر اساس استاندارد های بین المللی آموزش زبان آغاز کرد.

تیم آموزشی دایلو مجموعی از بهترین اساتید برتر زبان ایران و مدرسین نیتیو لایک و با تجربه آموزش زبان های خارجه هستند که پس از سال ها تحصیل در اروپا، کانادا و تدریس در مقاطع گوناگون، توانسته اند با بهترین متدهای آموزشی روز، داوطلبین آزمون های بین المللی زبان را در سطوح مختلف آموزش دهند.

درباره دایلو

دوره های آموزش زبان های انگلیسی، چینی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، سوئدی، اسپانیایی دایلو و کلاس های ویژه آمادگی برای شرکت در آزمون های TCF ،TestDaF ،IELTS ،TOEFL iBT ،PTE Academic ،YOS، آزمون های سفارت و… همواره موثر ترین کلاس های آموزشی برای زبان آموزان بوده است. به طوری که تکنیک ها و روش های گوناگونی برای حل مشکلات زبان آموزان در بخش های مختلف آموزشی طراحی شده است تا از هدر رفتن وقت و انرژی شرکت کنندگان در کلاس ها جلوگیری شود.

اگر که شما نیز قصد دارید به صورت کاملا تضمینی در مدت زمان مشخصی موفق به کسب امتیاز مورد نظر خود شوید و علاقه مند به افزایش تسلط خود در مکالمه (اسپیکینگ) زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، سوئدی، چینی و… هستید، کلاس های زبان دایلو مسیر رسیدن به چنین موفقیت های بزرگ را برای شما کوتاه تر می کند.

برنامه کلاس های آموزش زبان دایلو به صورت کاملا اختصاصی طبق نقاط ضعف و قوت زبان آموزان طراحی می گردد و مناسب ترین منابع کمک آموزشی از انتشارات دانشگاه کمبریج، آکسفورد، کاپلان و… برای کسب نتیجه در کمترین زمان به شرکت کنندگان ارائه می گردد.

مدرسین زبان دایلو همواره سعی می کنند که تجربه یادگیری پر انرژی و جذابی را برای شما ایجاد کنند تا کلاس های بسیار خاطره انگیز و آموزنده ای داشته باشید.

کلاس های زبان دایلو هر ماه در حال برگزاری می باشد. در صورتی که به یادگیری زبان علاقه مند هستید و قصد دارید به طور تضمینی یک بار برای همیشه با بهترین کیفیت زبان را یاد بگیرید، می توانید با تکمیل فرم ثبت نام می توانید کلاس های عادی، فشرده و فوق فشرده خود را از همین هفته بر اساس زمان های آزاد خود آغاز کنید.

به امید آن که بتوانیم خدمتگزار هرچه بهتر شما عزیزان باشیم.

منو را ببند
درخواست مشاوره
close slider
سوالات خود را در ارتباط با کلاس مورد نظر از ما بپرسید.