.
تلفن تماس: 02128421541

آموزش زبان دایِلو با هدف ارائه آموزش زبان های خارجه و ارتقاع سطح دانش زبان علاقه مندان از سال 1385 فعالیت خود را با اتکا بر تجربه و دانش بر ترین اساتید آموزش زبان در ایران و بر اساس استاندارد های بین المللی آموزش زبان آغاز کرد.

تیم آموزشی دایلو مجموعی از بهترین اساتید برتر زبان ایران و مدرسین نیتیو لایک و با تجربه زبان های خارجه هستند که پس از سال ها تحصیل در اروپا، کانادا و تدریس در مقاطع گوناگون، توانسته اند با بهترین متدهای آموزشی روز، داوطلبین آزمون های بین المللی زبان را در سطوح مختلف آموزش دهند.

درباره دایلو

دوره های آموزش زبان های انگلیسی، چینی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، سوئدی، اسپانیایی و ایتالیایی دایلو و کلاس های ویژه آمادگی برای شرکت در آزمون های TCF ،TestDaF ،IELTS ،TOEFL iBT ،PTE Academic ،YOS، آزمون های سفارت و… همواره موثر ترین کلاس های آموزشی برای زبان آموزان بوده است. به طوری که تکنیک ها و روش های گوناگونی برای حل مشکلات زبان آموزان در بخش های مختلف آموزشی طراحی شده است تا از هدر رفتن وقت و انرژی شرکت کنندگان در کلاس ها جلوگیری شود.

اگر که شما نیز قصد دارید به صورت کاملا تضمینی در مدت زمان مشخصی موفق به کسب امتیاز مورد نظر خود شوید و علاقه مند به افزایش تسلط خود در مکالمه (اسپیکینگ) زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، ایتالیایی، سوئدی، چینی و… هستید، کلاس های زبان دایلو مسیر رسیدن به چنین موفقیت های بزرگ را برای شما کوتاه تر می کند.

برنامه کلاس های آموزش زبان دایلو به صورت کاملا اختصاصی طبق نقاط ضعف و قوت زبان آموزان طراحی می گردد و مناسب ترین منابع کمک آموزشی از انتشارات دانشگاه کمبریج، آکسفورد، کاپلان و… برای کسب نتیجه در کمترین زمان به شرکت کنندگان ارائه می گردد.

مدرسین زبان دایلو همواره سعی می کنند که تجربه یادگیری پر انرژی و جذابی را برای شما ایجاد کنند تا کلاس های بسیار خاطره انگیز و آموزنده ای داشته باشید.

کلاس های زبان دایلو هر ماه در حال برگزاری می باشد. در صورتی که به یادگیری زبان علاقه مند هستید و قصد دارید به طور تضمینی یک بار برای همیشه با بهترین کیفیت زبان را یاد بگیرید، می توانید با تکمیل فرم ثبت نام کلاس های عادی، فشرده و فوق فشرده خود را از همین هفته بر اساس زمان های آزاد خود آغاز نمایید.

سوالات رایج درباره دوره های زبان دایلو:

هزینه دوره های دایلو بر اساس طول دوره آموزشی و سطح زبان آموزان مشخص می گردد. آموزش زبان دایلو این امکان را نیز فراهم نموده است تا برای پرداخت آسان تر هزینه کلاس، زبان آموزان به صورت اقساط شهریه دوره خود را پرداخت نمایند. برای اطلاع از آخرین هزینه ها با ما تماس بگیرید.

بله. آموزش زبان دایلو با کمک بهترین مربیان زبان کودک که از تجربه سال ها آموزش زبان به کودکان برخوردار هستند، کلاس های زبان کودک را به صورت خصوصی در منزل برای کودکان برگزار می نماید.

کتاب ها و منابع آموزشی بر اساس سطح فعلی زبان آموزان و اهداف آن ها انتخاب می شود. اساتید زبان دایلو از انواع منابع تصویری و صوتی به روز برای یادگیری بهتر زبان آموزان و آمادگی برای شرکت در آزمون های بین المللی استفاده می نمایند.

زمان برگزاری کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین دایلو بر اساس زمان های آزاد زبان آموزان مشخص می شود. شما می توانید زمان هایی که مایل هستید کلاس داشته باشید را انتخاب نمایید تا به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته یا به شکل فشرده از آموزش خصوصی بهره مند شوید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس ها است. به همین جهت آموزش زبان دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را درنظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

منو را ببند
درخواست مشاوره
close slider
سوالات خود را در ارتباط با کلاس مورد نظر خود از ما بپرسید.