درباره دایِلو:

موسسه زبان دایِلو با هدف ارائه آموزش زبان های خارجه و ارتقاع سطح دانش زبان علاقه مندان از سال 1385 فعالیت خود را با اتکا بر تجربه و دانش برترین اساتید آموزش زبان در ایران و بر اساس استاندارد های بین المللی آموزش زبان آغاز نمود.

تیم آموزشی دایلو مجموعی از بهترین اساتید برتر زبان ایران و مدرسین نیتیو و با تجربه زبان های خارجه هستند که پس از سال ها تحصیل در اروپا، کانادا و تدریس در مقاطع گوناگون، توانسته اند با بهترین متدهای آموزشی روز، داوطلبین آزمون های بین المللی زبان را در سطوح مختلف آموزش دهند.

درباره دایلو

دوره های آموزش زبان های انگلیسی، چینی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، سوئدی، اسپانیایی و ایتالیایی دایلو و کلاس های ویژه آمادگی برای شرکت در آزمون های TCF ،TestDaF ،IELTS ،TOEFL iBT ،PTE Academic ،YOS، آزمون های سفارت و… همواره موثر ترین کلاس های آموزشی برای زبان آموزان بوده است. به طوری که تکنیک ها و روش های گوناگونی برای حل مشکلات زبان آموزان در بخش های مختلف آموزشی طراحی شده است تا از هدر رفتن وقت و انرژی شرکت کنندگان در کلاس ها جلوگیری شود.

اگر که شما نیز قصد دارید به صورت کاملا تضمینی در مدت زمان مشخصی موفق به کسب امتیاز مورد نظر خود شوید و علاقه مند به افزایش تسلط خود در مکالمه (اسپیکینگ) زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، ایتالیایی، سوئدی، چینی و… هستید، کلاس های زبان دایلو مسیر رسیدن به چنین موفقیت های بزرگ را برای شما کوتاه تر می کند.

برنامه کلاس های موسسه دایلو به صورت کاملا اختصاصی طبق نقاط ضعف و قوت زبان آموزان طراحی می گردد و مناسب ترین منابع کمک آموزشی از انتشارات دانشگاه کمبریج، آکسفورد، کاپلان و… برای کسب نتیجه در کمترین زمان به شرکت کنندگان ارائه می گردد.

اساتید دایلو همواره سعی می کنند که تجربه یادگیری پر انرژی و جذابی را برای شما ایجاد کنند تا کلاس های بسیار خاطره انگیز و آموزنده ای داشته باشید.

کلاس های زبان دایلو هر ماه در حال برگزاری می باشد. در صورتی که به یادگیری زبان علاقه مند هستید و قصد دارید به طور تضمینی یک بار برای همیشه با بهترین کیفیت زبان را یاد بگیرید، می توانید با تکمیل فرم ثبت نام کلاس های عادی، فشرده و فوق فشرده خود را از همین هفته بر اساس زمان های آزاد خود آغاز نمایید.

برخی از سوالات رایج درباره کلاس های دایلو:

در زیر به برخی از سوالات درباره کلاس های آموزشی دایلو اشاره شده است. همچنین برای تماس با موسسه می توانید با شماره 02128421541 با ما در تماس باشید.

هزینه کلاس های زبان دایلو بر اساس نوع، طول دوره آموزشی و سطح زبان آموزان می باشد. موسسه زبان دایلو این امکان را نیز فراهم نموده است تا برای پرداخت آسان تر هزینه کلاس، زبان آموزان به صورت اقساط شهریه دوره خود را پرداخت نمایند. برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.

بله. موسسه زبان دایلو کلاس های کودک را به صورت خصوصی در منزل برای کودکان برگزار می نماید.

پس از تعیین سطح و بررسی اهداف زبان آموزان، طول دوره و گروه سنی کتاب های مناسب انتخاب می گردد. همچنین منابع اختصاصی زبان دایلو نیز در دوره آموزشی برای کلیه زبان آموزان انتخاب می گردد.

کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین دایلو، طبق زمان های انتخابی زبان آموزان به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته و یا فشرده برگزار می گردد. توصیه ما این است که سعی کنید زمان هایی را برای برگزاری کلاس انتخاب نمایید که از آرامش ذهنی بیشتری برخوردار هستید تا بتوانید با کیفیت بیشتری مطالب را بیاموزید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس می باشد. به همین جهت موسسه دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را درنظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.