درباره آکادمی دایِلو:

آکادمی دایِلو با هدف ارائه آموزش زبان های خارجی، هنر، حرفه و ارتقاع سطح دانش علاقه مندان فعالیت خود را با اتکا بر تجربه و دانش برترین اساتید در ایران و بر اساس استاندارد های بین المللی آموزشی آغاز نمود.

تیم آموزشی دایلو مجموعی از بهترین اساتید ایران و مدرسان نیتیو و با تجربه زبان های خارجی، هنرمندان و دیگر متخصصان می باشند که پس از سال ها تحصیل در اروپا، کانادا و تدریس در مقاطع گوناگون، توانسته اند با بهترین متدهای آموزشی روز، داوطلبان آزمون های بین المللی زبان و هنر را در سطوح مختلف آموزش دهند.

درباره دایلو

دوره های آموزش زبان های انگلیسی، چینی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، سوئدی، اسپانیایی و ایتالیایی دایلو و کلاس های ویژه آمادگی برای شرکت در آزمون های TCF ،TestDaF ،IELTS ،TOEFL iBT ،PTE Academic ،YOS، آزمون های سفارت و… همواره موثر ترین کلاس های آموزشی برای زبان آموزان بوده است. به طوری که تکنیک ها و روش های گوناگونی برای حل مشکلات زبان آموزان در بخش های مختلف آموزشی طراحی شده است تا از هدر رفتن وقت و انرژی شرکت کنندگان در کلاس ها جلوگیری شود.

اگر که شما نیز قصد دارید به صورت کاملا تضمینی در مدت زمان مشخصی موفق به کسب امتیاز مورد نظر خود شوید و علاقه مند به افزایش تسلط خود در مکالمه (اسپیکینگ) زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، ایتالیایی، سوئدی، چینی و یادگیری هنر به شکل کاملا حرفه ای هستید، کلاس های دایلو مسیر رسیدن به چنین موفقیت های بزرگ را برای شما کوتاه تر می کند.

برنامه کلاس های آکادمی دایلو به صورت کاملا اختصاصی طبق نقاط ضعف و قوت متقاضیان طراحی می گردد و مناسب ترین منابع کمک آموزشی از انتشارات دانشگاه کمبریج، آکسفورد، کاپلان و… برای کسب نتیجه در کمترین زمان به شرکت کنندگان ارائه می گردد.

اساتید دایلو همواره سعی می کنند که تجربه یادگیری پر انرژی و جذابی را برای شما ایجاد کنند تا کلاس های بسیار خاطره انگیز و آموزنده ای داشته باشید.

کلاس های دایلو هر ماه در حال برگزاری می باشد. در صورتی که به یادگیری یک زبان، هنر و حرفه علاقه مند هستید و قصد دارید به طور تضمینی یک بار برای همیشه با بهترین کیفیت مهارت مورد نظر خود را یاد بگیرید، می توانید با تکمیل فرم ثبت نام کلاس های عادی، فشرده و فوق فشرده خود را از همین هفته بر اساس زمان های آزاد خود آغاز نمایید.

برخی از سوالات رایج درباره کلاس های دایلو:

در زیر به برخی از سوالات رایج درباره کلاس های آموزشی و خدمات دایلو پاسخ داده شده است. همچنین برای ارتباط با ما می توانید فرم مشاوره را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

برای اطلاع از هزینه کلاس ها و خدمات به بخش ثبت نام مراجعه نمایید.

بله. آکادمی دایلو کلاس های کودک را در آموزشگاه، به صورت خصوصی در منزل یا آنلاین برای کودکان برگزار می نماید.

پس از تعیین سطح و بررسی اهداف زبان آموزان، کتاب های مناسب انتخاب می گردد. همچنین منابع زبان دایلو نیز برای کلیه زبان آموزان انتخاب می گردد.

کلاس های زبان دایلو، طبق زمان های انتخابی زبان آموزان به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته و یا فشرده برگزار می گردد. توصیه ما این است که سعی کنید زمان هایی را برای برگزاری کلاس انتخاب نمایید که از آرامش ذهنی بیشتری برخوردار هستید تا بتوانید با کیفیت بیشتری مطالب را بیاموزید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس می باشد. به همین جهت آکادمی دایلو بهترین اساتید را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را در نظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.