.
تلفن تماس: 02128421541

آموزش زبان دایلو برگزار کننده دوره های خصوصی آموزش زبان انگلیسی، فرانسه و آلمانی برای کودکان 5 تا 12 سال در شمال، شرق و غرب تهران توسط بهترین مربی و معلم کودک می باشد که به صورت خصوصی در منزل (خانه) تدریس می گردد. در اینجا به بررسی کلاس های زبان کودک دایلو می پردازیم تا بیشتر آشنا شوید. پس این مطلب را تا انتها مطالعه بفرمایید.

آموزش زبان انگلیسی کودکان

یادگیری زبان از دوران کودکی از اهمیت بسیاری برخوردار است. در سنین کودکی پتانسیل فراگیری بسیار بالاتر از سنین دیگر است و در نتیجه آموزش در این سنین می تواند تصویر و ذهنیت خوبی را در کودکان ایجاد کند تا در سنین بالاتر نیز علاقه مند به ادامه یادگیری زبان باشند. به همین سبب مربیان زبان کودک دایِلو برای ایجاد شرایط مناسب آموزشی سعی کرده اند که کودکان را به سمت یادگیری بیشتر با روش های نوین و جذاب هدایت کنند.

آیا شما نیز مایل هستید کودک خود را چند زبانه پرورش دهید؟ اگر که چنین است، بهتر است که کودکان خود را به یادگیری یک زبان خارجه تشویق کنید. اما سوالی که بسیاری از والدین مطرح می کنند این است که چه زمانی لازم است که کودک خود را تشویق به یادگیری زبان های رایج دنیا همانند انگلیسی، آلمانی، فرانسه و… کنند؟

آیا بهتر است که این کار به محض اینکه کودکان قادر اند صحبت کنند صورت گیرد یا بهتر است صبر کنید تا دوران ابتدایی را در مدرسه تمام کنند؟ کلیه تحقیقات به این نتیجه رسیده اند که هر چه زود تر کودکان شروع به یادگیری زبان دوم کند، فواید بیشتری برای آن ها خواهد داشت. این نکته ایست که مربیان زبان کودک دایلو به خوبی از آن آگاه اند. در صورتی که قصد دارید یک آموزشگاه یا موسسه معتبر برای یادگیری زبان کودک خود انتخاب کنید، دوره های خصوصی زبان کودک دایلو بسیار مناسب می باشد.

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان:

در کلاس های اموزش زبان انگلیسی کودکان در تهران، از کتاب ها، سرگرمی ها و کارتون های گوناگونی برای تشویق کودکان به یادگیری بهتر زبان انگلیسی استفاده می شود. یکی از کتاب های معروف در این زمینه کتاب های Family & Friends هستند که تاثیر بسیاری در درک کودکان نسبت به زبان انگلیسی می گذارد.

کلاس زبان انگلیسی کودک

در کنار کلاس هایی که در طول هفته برای کودکان برگزار می گردد، به والدین توصیه می شود که آهنگ های کودکانه انگلیسی را در محیط خانه پخش کنند تا کودکان به اندازه کافی در معرض این زبان قرار گیرند و گوش آن ها با تفاوت های جزئی صدا ها بیشتر آشنا شود.

آموزش اشکال هندسی، رنگ ها و یادگیری شمارش اعداد و آواز خوانی با مربی آموزشی همگی از سرگرمی های ابتدایی هست که در کلیه کلاس های آموزش کودک دایلو انجام می گیرد. فعالیت هایی همچون انجام بازی های زبان انگلیسی، بر چسب گذاری آیتم های درون اتاق و شناسایی آن ها برای شروع به صحبت کردن از جمله فعالیت هایی است که موجب افزایش انگیزه در کودکان می شود.

یکی از عوامل بسیار موثر در یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان، تماشای انیمیشن های جذاب و گوش دادن به آهنگ است. پس مدتی کودکان قادر اند که آهنگ ها و انیمشن های مورد علاقه خود را شناسایی کنند و با تماشای آن ها در زمان های خارج از تایم کلاسی، باعث آمادگی بیشتر ذهن کودکان برای یادگیری موثر تر می شود.

در چند جلسه اول مربیان و مدرسین کودک آموزش زبان دایلو سعی می کنند تا بیشتر با کودک شما آشنا شوند و بتوانند درک بهتری از علاقه مندی ها و روش های مفید تر آموزشی بدست آورند. نکته ای که لازم است به خاطر داشته باشید این است که نیاز است یادگیری زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه و هر زبان دیگری در سنین کودکی برای آن ها بسیار سرگرم کننده باشد.

کودکان هنگامی که به انجام کاری علاقه مند شوند، بهتر می آموزند. فعالیت هایی از جمله انجام بازی های متنوع و آموزشی ب همراه معلم خصوصی خود، نقاشی کشیدن و بهره برداری از این زمان برای معرفی کلمات و عبارت های جدید انگلیسی می تواند در یادگیری کودک شما بسیار موثر باشد.

آموزش زبان آلمانی برای کودکان:

آموزش زبان دایلو کلاس های را به صورت خصوصی در منزل طبق زمان های مورد انتخاب والدین برای کودکان برگزار می نماید. اگر که دوست دارید کودک خود را دوزبانه کنید تا از سنین پایین به خوبی زبان آلمانی را بیاموزد و مکالمه کند، دوره خصوصی زبان آلمانی دایلو بسیار موثر می باشد.

کلاس های خصوصی زبان آلمانی کودکان توسط مربیانی آموزش داده می شود که تجربه سال ها زندگی در کشور هایی که به زبان آلمانی صحبت می شود را دارند و در مهد کودک ها و مراکز آموزشی برای کودکان فعالیت های ثمر بخشی داشته اند. در طول مدت جلسات آموزشی، از نوین ترین روش های برای یادگیری بهتر زبان آلمانی استفاده می شود که می توان به خواندن شعر و آهنگ های زبان آلمانی، انجام فعالیت های سرگرمی همچون نقاشی و بازی و استفاده از وسایل آموزش زبان مناسب برای کودکان اشاره کرد.

در صورتی که مایل هستید که کودک شما در استفاده و درک زبان آلمانی مهارت کسب کند، پیشنهاد می دهیم که از کلاس های خصوصی زبان آلمانی کودک دایلو استفاده کنید و بهترین عملکرد را در کودک خود مشاهده کنید.

آموزش زبان فرانسه برای کودکان:

آموزش زبان دایلو برگزار کننده کلاس های خصوصی زبان فرانسه در منزل برای کودکان 5 تا 12 سال می باشد. دوره های تدریس خصوصی زبان فرانسه کودک توسط بهترین مربیان زبان فرانسه در تهران برگزار می گردد که از تجربه فراوانی در زمینه آموزش زبان به کودکان برخوردار هستند.

تدریس خصوصی زبان فرانسه کودک

کلاس های خصوصی زبان فرانسه طبق زمان های مورد نظر والدین به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته برگزار می گردد. در صورتی که مایل هستید کودک شما به خوبی در مکالمه زبان فرانسه مهارت کسب کند و از سنین بسیار پایین بتواند نوشتن و خواندن را نیز یاد بگیرد، به شما کلاس های خصوصی زبان فرانسه دایلو در تهران که توسط مربیان مجرب این زبان تدریس می گردد را توصیه می کنیم.

آموزش زبان فرانسه به کودکان با استفاده از انواع آهنگ ها و موسیقی های مناسب با سن کودک شما، سرگرمی ها و بازی های آموزشی، انیمیشن های جذاب زبان فرانسه و بسیاری از متد های نوین که توسط مربیان زبان کودک دایلو طراحی شده اند صورت می گیرد.

تدریس خصوصی زبان برای کودکان در منزل:

در صورتی که شما قصد دارید مربی خصوصی برای کودک خود داشته باشید تا به صورت خصوصی در منزل توسط بهترین مربی زبان کودک شما زبان بیاموزد، کلاس های تدریس خصوصی در منزل دایلو را به شما توصیه می کنیم. دوره های آموزش زبان کودک دایلو بسیار با کیفیت هستند، به طوری که از موثر ترین و آموزنده ترین روش های تدریس زبان در مهد های کودک و با کمک تجربه مربیان زبان آموزش صورت می گیرد.

شما می توانید با انتخاب کلاس های تدریس خصوصی زبان کودک در خانه، به راحتی کودک خود را دو یا چند زبانه کنید و همچنین موجب می شود که کودک شما از کلیه سرگرمی های موثر در یادگیری زبان از جمله آموزش موزیکال با آهنگ و شعر انگلیسی، آلمانی، فرانسه و…، استفاده از انواع انیمیشن های جذاب آموزشی و لوازم آموزشی کودک نیز در منزل بهره مند گردد. در دوره های تدریس خصوصی زبان کودک سعی می شود که انگیزه کودکان برای یادگیری زبان چند برابر شود و اعتماد به نفس آن ها تقویت گردد تا با کیفیت و تجربه بهتری یادگیری صورت گیرد.

برای شروع دوره زبان کودک خود، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با ما تماس بگیرید.

منو را ببند
درخواست مشاوره
close slider
سوالات خود را در ارتباط با کلاس مورد نظر خود از ما بپرسید.