.
تلفن تماس: 02128421541

آموزش زبان دایلو برگزار کننده بهترین کلاس تضمینی پی تی ای (PTE) در شمال، شرق و غرب تهران، کرج، اصفهان، شیراز، تبریز و مشهد می باشد که توسط بهترین معلم و استاد آموزش PTE در ایران به صورت خصوصی در منزل (خانه) یا آنلاین (اینترنتی-مجازی) تدریس می گردد تا بتوانید حداقل امتیاز و نمره 65، 70 یا 80 پی تی ای را در 2 الی 3 ماه و یا به صورت فوق فشرده کسب کنید. پس این مطلب را تا انتها مطالعه بفرمایید.

آموزش پی تی ای PTE

آزمون بین المللی PTE یک از آزمون سنجش سطح زبان انگلیسی از شرکت Pearson است. این آزمون برای سنجش سطح زبان افرادی که زبان اول آنها انگلیسی نیست و قصد ادامه تحصیل یا کار در کشور های خارجی (به خصوص استرالیا) را دارند طراحی شده است.

در صورتی که شما به دنبال بهترین موسسه یا آموزشگاه زبان برای موفقیت در آزمون پی تی ای هستید، دوره های PTE دایلو که توسط مدرسین ماهر آقا و خانم تدریس می گردد را را به شما پیشنهاد می دهیم.

این آزمون کامپیوتری عملکرد شما را در هر یک از چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی ارزیابی می کند. علاوه بر امتیازدهی به مهارت های (Speaking, Writing, Reading, Listening)، سطح (گرامر، دایره لغت، املاء و تلفظ) را نیز بررسی کرده و در پایان از 90 نمره به هر یک از موارد بالا به شما امتیاز می دهند.

پس از اتمام، نتیجه آزمون طی 2 الی 6 روز قابل رویت می باشد. مدت زمان اعتبار امتیاز PTE شما 2 سال می باشد.

در کلاس های PTE با برنامه ریزی و پشتیبانی آموزشی دایِلو، در مدت 2 ماه امتیاز مورد نظر خود را در این آزمون کسب خواهید کرد. کلاس های پی تی ای به صورت خصوصی در منزل و آنلاین برگزار می گردد.

برای شروع دوره PTE خود، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و سپس با ما تماس بگیرید. ما موفقیت شما را در این دوره تضمین می کنیم.

بهترین کلاس پی تی ای (PTE) در تهران:

اگر که شما قصد سفر به کشور استرالیا را دارید، برای کسب ویزای تحصیلی، کاری و… نیاز است که مدرک زبان انگلیسی بین المللی خود را دریافت کنید. این مدرک می تواند آیلتس، تافل یا پی تی ای باشد. برای اینکه بتوانید در این آزمون در مدت زمان کوتاهی موفق شوید، دوره فشرده PTE دایلو را به شما پیشنهاد می دهیم تا بتوانید با کیفیت بالای کلاس های دایلو، حداقل نمره 70 را دریافت نمایید.

کلاس پی تی ای PTE
  • آزمون پی تی ای آکادمیک چیست؟
  • چگونه می توانید در این آزمون ثبت نام کنید تا بتوانید ویزای خود را دریافت کنید؟
  • چرا آزمون PTE را در مقایسه با آزمون آیلتس انتخاب کنید؟

آنچه که در دوره های پی تی ای دایلو در ابتدا آموزش داده می شود، آشنایی با ساختار یا فرمت این آزمون بین المللی است. برای مثال ساختار اسپیکینگ آزمون PTE و دیگر مهارت ها. همانطور که می دانید این آزمون به شکل آکادمیک است و برای افرادی که قصد مهاجرت و یا تحصیل در کشور های انگلیسی زبان از جمله استرالیا را دارند مناسب می باشد.

در کلاس های پی تی ای دایلو در تهران و دیگر شهر ها سعی می شود برای آمادگی در این آزمون از کامپیوتر استفاده شود تا به خوبی با نحوه پاسخ دهی به سوالات بخش لیسنینگ، ریدینگ، رایتینگ و اسپیکینگ طبق شرایط جلسه آزمون اصلی آشنا شوید. در این آزمون 20 نوع فرمت سوال وجود دارد همانند سوالات چند گزینه ای (Multiple-choice) تا سوالات مقاله نویسی و توصیف داده ها.

در صورتی که شما ساکن تهران هستید برای کسب حداقل نمره 65، 70 یا 80، دوره فشرده PTE دایلو را به شما پیشنهاد می دهیم.

دوره های PTE دایلو در دیگر شهر ها:

1. آموزش پی تی ای در شهر کرج:

شما با کمی بررسی متوجه خواهید شد که این آزمون بین المللی به بررسی و سنجش سطح زبان انگلیسی شما با استفاده از محتوای آکادمیک و کاربردی می پردازد. کلاس های PTE دایلو در کرج توسط بهترین معلم و استاد پی تی ای آقا و خانم برگزار می شود و قادر خواهید بود در مدت 2 الی 4 ماه، نمرات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

در آزمون پی تی ای شرکت کنندگان طیف وسیعی از لهجه ها را خواهند شنید که شامل لهجه بریتیش، امریکایی و لهجه های افراد غیر بومی می باشد. دوره های پی تی ای دایلو در کرج جزء کلاس های با کیفیت می باشد که توسط با تجربه ترین مدرسین این آزمون تدریس می گردد.

از جمله تفاوت های بارز این آزمون با سایر آزمون های زبان انگلیسی در نحوه تصحیح و ارزیابی عملکرد آزمون دهندگان است که توسط کامپیوتر صورت می گیرد. آزمون های زبان انگلیسی که در حال حاضر مورد تایید و قبول مراکز استرالیا می باشد، شامل PTE ،IELTS ،OET ،TOEFL iBT و آزمون های کمبریج است.

2. آموزش PTE در شهر اصفهان:

آموزش زبان دایلو دوره های پی تی ای را برای متقاضیان ساکن اصفهان به صورت آنلاین برگزار می نماید. شرکت در آزمون PTE در مقایسه با دیگر آزمون ها مزیت هایی دارد همچون سریع تر دریافت کردن نتایج آزمون. نتیجه نمرات آیلتس یا تافل در مدت 10 روز الی 1 ماه مشخص می شود، اما نمرات پی تی ای در بازه زمانی 5 روزه ارائه می گردد.

نمرات آزمون پی تی ای PTE

البته علت سریع تر دریافت کردن نتایج این است که تصحیح آزمون توسط سیستم های کامپیوتری انجام می شود. در واقع با سریع تر دریافت کردن نمرات، شما قادر هستید درخواست ویزای خود را سریع تر انجام دهید و زودتر روادید استرالیا و کشور های دیگر را دریافت کنید.

همچنین به دلیل کامپیوتری تصحیح شدن این آزمون، امکان خطای انسان در هنگام تصحیح وجود ندارد.

اگر که شما ساکن شهر اصفهان هستید، برای شروع دوره پی تی ای خود با ما تماس بگیرید و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. ما موفقیت شما را در این دوره تضمین می کنیم.

3. آموزش پی تی ای در شهر شیراز:

آموزش زبان دایلو برگزار کننده دوره آنلاین PTE برای متقاضیان ساکن شیراز می باشد. اگر که شما قصد دارید در مدت زمان کوتاهی در این آزمون بین المللی با حداقل نمره 65، 70 یا 80 قبول شوید، دوره آنلاین دایلو بسیار با کیفیت و مناسب می باشد.

قبل از انجام هر کاری و حتی قبل از انتخاب یک موسسه یا آموزشگاه خوب، لازم است که خود را به خوبی با ساختار و فرمت این آزمون آشنا کنید. اینکه شما چقدر زمان برای آمادگی در این آزمون دارید، بستگی به سطح زبان انگلیسی فعلی شما و امتیازی که مایل هستید دریافت کنید دارد. اگر برای مثال سطح زبان شما متوسط باشد، در دوره فشرده پی تی ای دایلو می توانید نمره 75 الی 80 را نیز در 1 الی 2 ماه کسب کنید.

لازم است که شما خود را با انواع سوالات این آزمون آشنا کنید. پاسخ دهی به این سوالات می تواند دشوار باشد، به خصوص اگر که برای اولین بار این نوع سوال ها را انجام می دهید. اما خبر بسیار خوب این است که در دوره PTE دایلو که توسط بهترین اساتید برگزار می گردد، به طور کامل در ابتدا با این آزمون و انواع سوالات آن آشنا خواهید شد تا بتوانید تمرینات مناسب را به صورت موثر تری انجام دهید و نمره 80 را کسب نمایید.

4. آموزش PTE در شهر مشهد:

آیا شما ساکن شهر مشهد هستید و لازم است در آزمون PTE امتیازی بالا در مدت زمان کوتاه کسب کنید؟ دیگر نگران نباشید، زیرا آموزش زبان دایلو بهترین دوره آنلاین پی تی ای را برای کلیه متقاضیان برگزار می کند تا با بهره گیری از تجربیات بهترین مدرسین، بتوانید به راحتی در این آزمون موفق شوید.

یکی از کار هایی که می توانید در خانه انجام دهید تا نمره فعلی PTE خود را بهتر بدانید، انجام یک تست آزمایشی می باشد که توسط شرکت Pearson به صورت اینترنتی ارائه می گردد.

آموزش زبان دایلو آزمون های آزمایشی را در طول دوره با رعایت قوانین و محدودیت های جلسه رسمی آزمون PTE، به صورت رایگان برای زبان آموزان برگزار می کند تا با بررسی بهتر نقاط ضعف و قوت، تمرینات مناسب تری انتخاب شود و اعتماد به نفس زبان آموزان بیشتر گردد.

در دوره PTE آنلاین دایلو، تمرینات مناسبی به زبان آموزان ارائه می گردد تا با آموزش معلمین ماهر دایلو بتوانید کیفیت گرامر، املاء، تلفظ و مهارت های اصلی زبان انگلیسی که در آزمون PTE مورد سنجش قرار می گیرد را تقویت کنید و در مدت زمان کوتاهی، حداقل امتیاز 65، 70 یا 80 پی تی ای را کسب نمایید.

5. آموزش پی تی ای در شهر تبریز:

آموزش زبان دایلو برگزار کننده دوره های آنلاین PTE برای زبان آموزان ساکن شهر تبریز می باشد. در صورتی که شما نتوانسته اید در مراکز خوب آموزشی در شهر تبریز ثبت نام کنید و یا امکان شرکت در کلاس های استاد مورد نظر خود به دلیل محدودیت های زمانی را ندارید، دوره پی تی ای دایلو موجب موفقیت شما در این آزمون می گردد.

آموزش آنلاین پی تی ای دایلو بر اساس زمان های آزاد زبان آموزان صورت می گیرد. شما می توانید با صرف هزینه و انرژی کمتر نسبت به کلاس های آموزشگاهی، به صورت خصوصی در مدت زمان 2 الی 3 ماه، نمره مورد نظر خود در آزمون PTE را کسب کنید.

زبان آموزان با کمی تلاش در این دوره می توانند حداقل نمره 70 پی تی ای را در مدت 2 ماه دریافت نمایند.

دوره آنلاین PTE دایلو توسط مدرسین آقا و خانم که در کشور های انگلیسی زبان تحصیل کرده اند و تجربه بالایی در آموزش پی تی ای دارند برگزار می گردد.

برای شروع دوره پی تی ای خود با ما تماس بگیرید و کلاس آنلاین خود را از همین هفته آغاز کنید. ما موفقیت شما را در این دوره تضمین می کنیم.

کارنامه نمرات پی تی ای

دوره های پی تی ای دایلو به صورت تضمینی برگزار می گردد:

آموزش زبان دایلو برگزار کننده بهترین کلاس تضمینی پی تی ای در تهران و دیگر شهر ها می باشد که توسط اساتید و مدرسین ماهر برگزار می گردد. در کلاس های تضمینی PTE، زبان آموزان نکات و تکنیک های پاسخ دهی به سوالات این آزمون را در دوره فشرده خود به شکل کاربردی می آموزند و با انجام تمرینات مرتبط قادر خواهند بود که از آن استفاده کنند تا هرگز در جلسه رسمی آزمون پی تی ای با مشکل مواجه نشوند.

 زبان آموزان زیادی توانسته اند با کمک اساتید دایلو به صورت فشرده در مدت 1 الی 2 ماه امتیاز 75 الی 80 پی تی ای را کسب کنند. اگر شما نیز زمان زیادی تا تاریخ آزمون PTE خود ندارید، کلاس های تضمینی پی تی ای دایلو گزینه بسیار مناسبی برای شما می باشد.

تدریس آنلاین پی تی ای (اینترنتی-مجازی):

اگر که امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارید، می توانید کلاس های آنلاین (مجازی) پی تی ای دایلو را انتخاب کنید. آموزش اینترنتی پی تی ای با استفاده از نرم افزار اسکایپ، واتساپ و… صورت می گیرد تا بتوانید بهترین کیفیت آموزشی را تجربه کنید و به راحتی با استاد خود ارتباط برقرار نمایید و سوالات خود را مطرح کنید. مزیت دوره های آنلاین PTE دایلو:

  • صرف زمان و هزینه کمتر نسبت به کلاس های آموزشگاهی.
  • بهره گیری از دانش و تجربه برترین اساتید PTE در ایران.
  • استفاده از منابع باکیفیت و مورد تایید مراکز زبان استرالیا.
  • انعطاف بیشتر در انتخاب زمان های برگزاری کلاس.

سوالات رایج درباره کلاس های PTE دایلو:

بله. آزمون PTE به صورت کاملا هوشمند و از طریق رابط کامپیوتر برگزار می گردد. زبان آموزان به سوالات بخش های اسپیکینگ، رایتینگ، ریدینگ و لیسنینگ با استفاده از کامپیوتری پاسخ می دهند.

هر دو این آزمون ها دارای اعتبار بین المللی می باشد و مراکز زیادی در سراسر جهان نمرات این دو آزمون را مورد تایید می دانند. با شرکت در آزمون PTE، شما نتیجه آزمون را سریع تر دریافت خواهید کرد (2 الی 4 روز) و به صورت کامپیوتری به سوالات آزمون پاسخ خواهید داد. اما در آزمون آیلتس نتیجه نمرات شما دیر تر مشخص می شود (2 هفته) و پاسخ به سوالات را به صورت کتبی بر روی کاغذ می نویسید و در تست مکالمه با یک ممتحن آزمون برگزار می گردد.

هزینه دوره های پی تی ای دایلو بر اساس طول دوره آموزشی و سطح زبان آموزان مشخص می گردد. آموزش زبان دایلو این امکان را نیز فراهم نموده است تا برای پرداخت آسان تر هزینه کلاس، زبان آموزان به صورت اقساط شهریه دوره خود را پرداخت نمایند. برای اطلاع از آخرین هزینه ها با ما تماس بگیرید.

انتخاب منابع آموزشی مناسب نقش مهمی در موفقیت شما دارد. به همین جهت اساتید دایلو با استفاده از آخرین نمونه سوالات آزمون PTE، جزوات و تکنیک های منحصر به فرد، متقاضیان را در کمترین زمان برای شرکت در آزمون آماده می کنند. همچنین کتاب های رسمی شرکت Pearson نیز مورد تدریس قرار می گیرد:

  • کتاب PTE Official Guide
  • کتاب PTE Practice

همینطور از منابع کمک آموزشی برای تقویت مهارت های گوش دادن (لیسنینگ)، خواندن (ریدینگ)، صحبت کردن (اسپیکینگ) و نوشتن (رایتینگ) نیز بر اساس سطح و هدف زبان آموزان استفاده می شود.

آموزش زبان دایلو برنامه آموزشی دوره های PTE را به صورتی طراحی کرده است که زبان آموزان بتوانند در پایان دوره های خصوصی در منزل و آنلاین به نمره مورد نظر خود برسند و نتیجه مورد نظر خود را کسب کنند. به همین جهت از نظر کیفیت آموزشی، تفاوتی میان آن وجود ندارد و بر اساس ترجیح زبان آموزان انتخاب می گردد.

بله. از زمان شروع دوره PTE خود تا زمان ثبت نام و روز برگزاری آزمون، از حمایت و راهنمایی کامل آموزش زبان دایلو برخوردار می شوید تا عواملی همچون استرس روز آزمون، تاریخ و شرایط ثبت نام و… موجب کاهش کیفیت عملکرد شما نگردد.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را درنظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

برای شروع دوره PTE خود، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با ما تماس بگیرید.

منو را ببند
درخواست مشاوره
close slider
سوالات خود را در ارتباط با کلاس مورد نظر خود از ما بپرسید.