تلفن تماس: 02128421541

آموزش خصوصی PTE در تهران:

موسسه زبان دایلو برگزار کننده کلاس خصوصی آمادگی برای آزمون پی تی ای (PTE) به صورت تضمینی در شمال، شرق و غرب تهران می باشد که به صورت تدریس خصوصی در منزل و آنلاین برای متقاضیان سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته (حرفه ای) توسط بهترین معلم و استاد آقا و خانم برگزار می گردد.

موسسه زبان دایلو برگزار کننده باکیفیت ترین دوره های تدریس خصوصی PTE در تهران می باشد و بسیاری از زبان آموزان با برنامه آموزشی دایلو توانسته اند امتیاز مورد نظر خود را در این آزمون کسب کنند.

بهره گیری از دانش و تجربه معلم خصوصی PTE موجب می شود بتوانید به صورت کاملا حرفه ای و اصولی خود را برای شرکت در این آزمون آماده کنید. در کلاس خصوصی پی تی ای دایلو می توانید در مدت 3 الی 4 ماه نمره PTE مورد نظر خود را دریافت کنید.

در صورتی که مایل هستید در مهارت های اسپیکینگ، رایتینگ، لیسنینگ و ریدینگ PTE حداقل نمره 80 را کسب کنید، برای شروع دوره خود با ما تماس بگیرید.

ویژگی دوره های تدریس خصوصی PTE دایلو:

بسیاری از زبان آموزان توانسته اند با دوره آموزش خصوصی پی تی ای دایلو، امتیاز های 70 الی 85 را کسب کنند.

برخی از ویژگی های تدریس خصوصی PTE دایلو شامل:

  • آموزش توسط اساتید نیتیو (Native) و مدرس دایلو.
  • طراحی برنامه آموزشی اختصاصی برای زبان آموزان.
  • آموزش کاربردی تکنیک های پاسخ دهی به سوالات آزمون.
  • انجام چندین آزمون آزمایشی (ماک) پی تی ای در طول دوره.
  • انعطاف بالا در زمان تشکیل کلاس بر اساس ترجیح زبان آموزان.
  • استاندارد های بین المللی در سبک تدریس PTE برای کسب نمره لازم.
  • برگزاری کلاس های فشرده (2 الی 3 ماه) و فوق فشرده (1 ماه).
  • تدریس خصوصی هر یک از مهارت ها (اسپیکینگ، رایتینگ و…).
  • هزینه بسیار مناسب در کنار کیفیت بالا.

هزینه کلاس پی تی ای دایلو بر اساس طول دوره آموزشی و سطح زبان آموزان می باشد. موسسه دایلو این امکان را نیز فراهم نموده است تا برای پرداخت آسان تر هزینه کلاس، زبان آموزان به صورت اقساط شهریه دوره خود را پرداخت نمایند. برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.

پس از تعیین سطح (جلسه اول) و بررسی اهداف زبان آموزان، طول دوره و گروه سنی، کتاب های مناسب با سطح زبان آموزان انتخاب می گردد. همچنین منابع اختصاصی زبان دایلو نیز در دوره آموزشی برای کلیه زبان آموزان انتخاب می گردد.

کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین دایلو، طبق زمان های انتخابی زبان آموزان به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته و یا فشرده برگزار می گردد. توصیه ما این است که سعی کنید زمان هایی را برای برگزاری کلاس انتخاب نمایید که از آرامش ذهنی بیشتری برخوردار هستید تا بتوانید با کیفیت بیشتری مطالب را بیاموزید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس می باشد. به همین جهت موسسه دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را درنظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

برای شروع دوره تدریس خصوصی PTE خود، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با موسسه 02128421541 و 02128421048 تماس بگیرید.

منو را ببند
.
درخواست مشاوره
close slider
سوالات خود را در ارتباط با کلاس مورد نظر خود از ما بپرسید.