تدریس خصوصی PTE در تهران:

آکادمی دایلو برگزار کننده دوره تدریس خصوصی PTE در شهر تهران (استان تهران) می باشد که به صورت تدریس خصوصی در منزل، در آموزشگاه یا آنلاین برای نوجوانان و بزرگسالان سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته (حرفه ای) توسط بهترین معلم و استاد آقا و خانم برگزار می گردد.

اگر می خواهید بهترین معلم خصوصی پی تی ای در تهران را انتخاب کنید، دوره های آموزش خصوصی PTE آکادمی دایلو بسیار با کیفیت و مقرون به صرفه می باشد و طبق روز ها و زمان های مورد انتخاب شما زبان آموزان برگزار می گردد.

استادان PTE آکادمی دایلو با تحصیلات کارشناسی ارشد زبان انگلیسی و با تجربه چندین بار شرکت در آزمون رسمی و کسب نمره 85 پی تی ای، جزو بهترین مدرسان PTE در تهران می باشند.

ویژگی تدریس خصوصی PTE دایلو در تهران:

آکادمی دایلو برگزار کننده با کیفیت ترین دوره خصوصی پی تی ای در تهران می باشد که توسط بهترین معلمان و استادان PTE تدریس می گردد. بسیاری از متقاضیان توانسته اند در کمترین زمان امتیاز های 70 الی 85 را کسب نمایند.

در صورتی که می خواهید در مدت 3 الی 4 ماه در آزمون PTE حداقل نمره 75 را کسب کنید، ثبت نام کنید.

برخی از ویژگی های تدریس خصوصی PTE دایلو شامل:

  • آموزش خصوصی توسط معلمان دارای نمره 85 پی تی ای.
  • طراحی برنامه آموزشی اختصاصی برای موفقیت در مدت زمان کوتاه.
  • تدریس خصوصی PTE با قرارداد کتبی و تضمینی.
  • انجام چندین آزمون آزمایشی (ماک) پی تی ای در طول دوره.
  • انعطاف بالا در زمان تشکیل کلاس بر اساس ترجیح زبان آموزان.
  • به کارگیری تکنیک های معتبر تست زنی PTE به صورت کاربردی.
  • تدریس متمرکز بر تقویت هر یک از 4 مهارت (اسپیکینگ، رایتینگ، ریدینگ، لیسنینگ).
  • تدریس خصوصی پی تی ای به صورت فشرده (2 الی 3 ماه) و فوق فشرده (1 ماه).
  • دوره های سطح مبتدی (A1 و A2)، متوسط (B1 و B2)، پیشرفته (C1 و C2).
  • تعیین سطح دقیق بر اساس استاندارد های مرکز آموزش زبان دانشگاه آکسفورد و کمبریج.

برای درخواست معلم خصوصی PTE فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.

معلم خصوصی PTE در تهران:

تجربه بالای استادان در تدریس خصوصی PTE و تحصیلات دانشگاهی مرتبط، موجب کیفیت بالای دوره های پی تی ای آکادمی دایلو گردیده است.

مدرسان آکادمی دایلو در تهران با استفاده از منابع آموزشی متنوع و برنامه آموزشی مناسب در دوره های آموزش خصوصی پی تی ای به شما کمک می کنند تا بتوانید نمره مورد نظر خود را کسب کنید.

اگر زمان مطالعه شما محدود است و به یک برنامه آموزشی فشرده نیاز دارید، می توانید با ثبت نام در دوره خصوصی PTE دایلو بیشترین امتیاز را در آزمون کسب نمایید.

آکادمی دایلو با کیفیت ترین دوره تدریس خصوصی PTE را در شعبه تهران برگزار می نماید.

برای اطلاع از هزینه کلاس ها به بخش ثبت نام مراجعه نمایید.

پس از تعیین سطح و بررسی اهداف زبان آموزان، کتاب های مناسب انتخاب می گردد. همچنین منابع زبان دایلو نیز برای کلیه زبان آموزان انتخاب می گردد.

کلاس های PTE دایلو، طبق زمان های انتخابی زبان آموزان به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته و یا فشرده برگزار می گردد. توصیه ما این است که سعی کنید زمان هایی را برای برگزاری کلاس انتخاب نمایید که از آرامش ذهنی بیشتری برخوردار هستید تا بتوانید با کیفیت بیشتری مطالب را بیاموزید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس می باشد. به همین جهت آکادمی دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را در نظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

برای شروع دوره خصوصی PTE خود در تهران، فرم ثبت نام زیر را تکمیل نمایید.