.

آموزش زبان دایلو برگزار کننده بهترین کلاس تضمینی پی تی ای (PTE) در شمال، شرق و غرب تهران، کرج، اصفهان، شیراز، تبریز و مشهد می باشد که توسط بهترین معلم و استاد آموزش PTE در ایران به صورت خصوصی در منزل (خانه) یا آنلاین (اینترنتی-مجازی) تدریس می گردد تا بتوانید حداقل امتیاز و نمره 65، 70 یا 80 پی تی ای را در 2 الی 3 ماه و یا به صورت فوق فشرده کسب کنید. پس این مطلب را تا انتها مطالعه بفرمایید.

آموزش پی تی ای PTE

آزمون بین المللی PTE یک از آزمون سنجش سطح زبان انگلیسی از شرکت Pearson است. این آزمون برای سنجش سطح زبان افرادی که زبان اول آنها انگلیسی نیست و قصد ادامه تحصیل یا کار در کشور های خارجی (به خصوص استرالیا) را دارند طراحی شده است.

این آزمون کامپیوتری عملکرد شما را در هر یک از چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی ارزیابی می کند. علاوه بر امتیازدهی به مهارت های (Speaking, Writing, Reading, Listening)، سطح (گرامر، دایره لغت، املاء و تلفظ) را نیز بررسی کرده و در پایان از 90 نمره به هر یک از موارد بالا به شما امتیاز خواهند داد.

پس از اتمام، نتیجه آزمون طی 2 الی 6 روز قابل رویت می باشد. مدت زمان اعتبار امتیاز PTE شما 2 سال می باشد.

در کلاس های PTE با برنامه ریزی و پشتیبانی آموزشی دایِلو، در مدت 2 ماه امتیاز مورد نظر خود را در این آزمون کسب خواهید کرد. کلاس ها به صورت خصوصی در منزل و یا آنلاین برگزار می گردد.

برای شروع دوره PTE خود با ما تماس بگیرید.

بهترین کلاس پی تی ای (PTE) در تهران:

اگر که شما قصد سفر به کشور استرالیا را دارید، برای کسب ویزای تحصیلی، کاری و… نیاز است که مدرک زبان انگلیسی بین المللی خود را دریافت کنید. این مدرک می تواند آیلتس، تافل یا آزمون پی تی ای باشد که توسط بهترین مدرسین PTE در تهران در خانه یا آنلاین برگزار می گردد. برای اینکه بتوانید در این آزمون موفق شوید و قبل از شرکت در بهترین کلاس پی تی ای در تهران، لازم است که خود را با موارد زیر آشنا کنید.

کلاس پی تی ای PTE
  • آزمون پی تی ای آکادمیک چیست؟
  • چگونه می توانید در این آزمون ثبت نام کنید تا بتوانید ویزای خود را دریافت کنید؟
  • چرا آزمون PTE را در مقایسه با آزمون آیلتس انتخاب کنید؟

آنچه که در بهترین کلاس PTE در دوره های آموزش خصوصی پی تی ای در ابتدا به شما آموخته خواهد شد، آشنایی با ساختار و اساس این آزمون بین المللی می باشد. همانطور که می دانید این آزمون به شکل آکادمیک است و برای افرادی که قصد مهاجرت و یا تحصیل در کشور های انگلیسی زبان از جمله استرالیا را دارند مناسب می باشد.

در کلاس های آموزش پی تی ای در تهران سعی می شود که اموزش برای آمادگی در این آزمون از طریق رابط کامپیوتر صورت گیرد تا به خوبی با نحوه پاسخ دهی به سوالات بخش لیسنینگ، ریدینگ، رایتینگ و اسپیکینگ آشنا شوید. نکته بسیار مهم دیگری که توسط بهترین استاد و معلم PTE در کلیه کلاس ها آموزش داده خواهد شد این است که در این آزمون 20 نوع فرمت سوال وجود دارد همانند سوالات چند گزینه ای (Multiple-choice) تا سوالات مقاله نویسی و توصیف داده ها. برای اینکه بتوانید بهترین عملکرد را داشته باشید، کلاس های اموزش PTE دایلو در تهران را حتما به شما توصیه می کنیم تا بتوانید به طور قطعی حداقل نمره 65، 70 یا 80 را کسب کنید.

همچنین توصیه می کنیم که خود را به خوبی با ساختار و فرمت اسپیکینگ آزمون PTE آشنا کنید تا ایده خوبی از بخش های مختلف این مهارت از آزمون بدست آورید.

کلاس خصوصی پی تی ای در کرج:

شما با کمی بررسی متوجه خواهید شد که این آزمون بین المللی به بررسی و سنجش سطح زبان انگلیسی شما با استفاده از محتوای آکادمیک و کاربردی می پردازد. به همین سبب در کلاس های آموزش PTE در کرج که توسط بهترین معلم و استاد پی تی ای برگزار می شود، سعی شده است که از سخنرانی ها و نمودار های آکادمیک که شامل نمودار های خطی، دیاگرام ها و… است استفاده شود.

در آزمون اصلی، شرکت کنندگان طیف وسیعی از لهجه ها را خواهند شنید که شامل لهجه بریتیش، امریکایی تا لهجه های افراد غیر بومی می باشد. به همین سبب دوره های آموزش پی تی ای در کرج جزء بهترین کلاس ها در ایران می باشد، زیرا همانند کلاس های PTE تهران، توسط با تجربه ترین مدرسین این آزمون برگزار می گردد.

از جمله تفاوت های بارز این آزمون با سایر آزمون های زبان انگلیسی در نحوه تصحیح و ارزیابی عملکرد آزمون دهندگان است که توسط کامپیوتر صورت می گیرد. اما اگر ساکن شهر کرج هستید و یا در شهر های شیراز، اصفهان، مشهد، تهران، تبریز هستید و می خواهید در بهترین کلاس PTE شرکت کنید، شاید از خود پرسیده باشید که چرا در میان آزمون های قدیمی تر زبان انگلیسی همانند آیلتس یا تافل، بهتر است در آزمون پی تی ای شرکت کنید.

مدرسین دایلو به کلیه زبان آموزانی که در کلاس های آموزش پی تی ای در کرج شرکت می کنند بیان می کنند که بیایید در ابتدا ببینیم که چه آزمون هایی در حال حاضر مورد تایید و قبول استرالیا می باشد. این آزمون ها شامل، PTE، IELTS، OET، TOEFL iBT، و آزمون CAE کمبریج می باشد. اما به چه دلیل بهتر است که آزمون پی ای را نسبت به دیگر آزمون هایی که در بالا به آن ها اشاره کرده ایم انتخاب کنید؟ در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

آموزش خصوصی PTE در اصفهان:

اولین مزیتی که در ابتدا با این آزمون توسط بهترین معلم و استاد پی تی ای در اصفهان و دیگر مدرسین بیان می شود، سریع دریافت کردن نتایج این آزمون است. همانطور که به احتمال زیاد می دانید، برای گرفتن نمرات آیلتس یا تافل خود لازم است که بین 10 روز الی 1 ماه صبر کنید تا سپس نمرات خود را دریافت کنید. معلم های آموزش PTE در اصفهان و دیگر شهر ها به خوبی می دانند که برای دریافت امتیاز های پی تی ای خود لازم است تنها 5 روز صبر کنید.

نمرات آزمون پی تی ای PTE

البته علت سریع تر دریافت کردن نتایج این است که تصحیح امتحان ها توسط سیستم های کامپیوتری انجام می شود. اما با شرکت در کلاس PTE در اصفهان و قبولی در این آزمون چه بهره دیگری خواهید برد. در واقع سریع تر دریافت کردن نمرات به این معناست که شما قادر هستید درخواست ویزای خود را سریع تر انجام دهید و زودتر روادید استرالیا را دریافت کنید.

بسیاری از زبان آموزانی که در دوره آموزش پی تی ای دایلو در اصفهان شرکت کرده اند، از یکی دیگر از جنبه های مثبت این آزمون خشنود شده اند. آزمون PTE کاملا کامپیوتری می باشد و ارزیابی آزمون دهندگان توسط کامپیوتر صورت می گیرد. هرگز امکان خطای انسان در هنگام تصحیح امتحان وجود ندارد و به همین جهت نیاز به بر قراری ارتباط با یک ممتحن وجود نخواهد داشت. بهترین استاد و معلم پی تی ای در اصفهان و شهر های دیگر به شما کمک خواهند کرد تا به صورت آنلاین در این آزمون ثبت نام کنید.

بهترین کلاس پی تی ای در شیراز:

این یک فرصت بسیار خوب برای یادگیری و موفقیت در این آزمون می باشد که شما می توانید با انتخاب بهترین کلاس پی تی ای در شیراز در این آزمون بین المللی با حداقل نمره 65، 70 یا 80 قبول شوید. اما به خاطر داشته باشید که همانند موفقیت در بسیاری از آزمون های زبان انگلیسی دیگر، نیاز است که در هنگام آموزش، به نکات و تمرینات توجه داشته باشید.

قبل از انجام هر کاری و حتی قبل از انتخاب بهترین کلاس PTE در شیراز، لازم است که خود را به خوبی با ساختار و فرمت این آزمون آشنا کنید. اینکه شما چقدر زمان برای آمادگی در این آزمون دارید، تا میزان زیادی بستگی به سطح زبان انگلیسی فعلی شما و امتیازی که مایل هستید دریافت کنید دارد. اگر که برای مثال سطح زبان شما حرفه ای است، دریافت کردن نمرات 75 یا 80 کار آسان تری خواهد بود و قادر خواهید بود که آن را حتی در 1 هفته دریافت کنید.

اما به خاطر داشته باشید، نکته ای که در دوره های آموزش پی تی ای در شیراز نیز بیان می شود، بدون در نظر گرفتن اینکه تا چه میزان سطح زبان انگلیسی شما خوب است، لازم است اطمینان حاصل کنید که به طور کامل با انواع سوالات این آزمون آشنا هستید. پاسخ دهی به این سوالات می تواند دشوار باشد، به خصوص اگر که برای اولین بار این نوع سوال ها را انجام می دهید.

اما خبر بسیار خوب این است که در کلاس های آموزش PTE در شیراز که توسط بهترین استاد و معلم های دایلو برگزار می گردد، به طور کامل در ابتدا با این آزمون و انواع سوالات آشنا خواهید شد تا با کاهش میزان استرس شما بتوانید بهتر تمرینات را انجام دهید و نمره 80 را کسب کنید.

کلاس PTE در مشهد:

آیا شما ساکن شهر مشهد هستید و لازم است که در آزمون PTE امتیاز بالایی را در مدت زمان کوتاهی کسب کنید. دیگر نگران نباشید، زیرا آموزش زبان دایلو بهترین کلاس آموزش پی تی ای در مشهد را برای کلیه متقاضیان برگزار می کند تا با بهره گیری از تجربه بهترین استاد و معلم خصوصی بتوانید به راحتی در این آزمون موفق شوید.

یکی از کار هایی که می توانید در خانه انجام دهید تا نمره فعلی PTE خود را بهتر بدانید، انجام یک تست آزمایشی می باشد که توسط شرکت Pearson به صورت اینترنتی ارائه می گردد. بهترین استاد و مدرسین پی تی ای دایلو در مشهد، برای اینکه بتوانند برنامه آموزشی مناسبی را طراحی کنند، لازم می دانند که نقاط ضعف و قوت شما را قبل از ارائه تمرینات درک کنند. به همین جهت، آزمون های آزمایشی یکی از گزینه های بسیار خوب برای کلیه داوطلبین که قصد شروع کلاس آموزش PTE در مشهد، تهران، تبریز، اصفهان، شیراز، کرج و شهر های دیگر را دارند می باشد.

البته یک ایده خوب دیگر این است که خود را با نحوه امتیازدهی در این آزمون آشنا کنید که در صورت نیاز توسط اساتید دایلو برای شما توضیحاتی ارائه می گردد. در کلاس های آموزش پی تی ای در مشهد و شهر های دیگر، تمرینات مناسبی به زبان آموزان ارائه می گردد تا با نظارت معلم های دایلو بتوانید دانش گرامر، املاء، تلفظ و مهارت های برقراری ارتباط که در آزمون PTE مورد سنجش قرار می گیرد را تقویت کنید تا در مدت زمان کوتاهی، حداقل امتیاز 65، 70 یا 80 پی تی ای را کسب کنید.

آموزش پی تی ای در تبریز:

با وجود اینکه به احتمال زیاد می دانید که لازم است خود را با ساختار این آزمون قبل از شرکت در بهترین کلاس پی تی ای در تبریز آماده کنید، اما لازم است که توضیحاتی را در این باره به شما بدهیم تا بتوانید شروع دوره آموزش PTE خوبی داشته باشید. برای اینکه بتوانید امتیاز کل PTE خود را به بالای 70 برسانید، لازم است که خود را با موارد زیر که مرتبط با فرمت اسپیکینگ، رایتینگ، لیسنینگ و ریدینگ این آزمون است آشنا کنید.

برای مثال مدت زمان و طول هر بخش است. هر بخش از آزمون پی تی ای چقدر زمان می برد؟ چقدر زمان برای پاسخ دهی به سوالات برای شما درنظر گرفته شده است؟ از جمله موارد دیگری که لازم است به آن توجه داشته باشید، میزان محتوای بخش های آزمون است. هر بخش چند سوال دارد؟ یا از چند قسمت تشکیل شده است؟

این ها نکات و مواردی هستند که در کلاس های آموزش خصوصی PTE در تبریز به کلیه زبان آموزان اموزش داده می شود. نیاز است که با دو نوع معیار اصلی هنگام نمره دهی به عملکرد آزمون دهندگان آشنا شوید که توسط بهترین معلم و استاد پی تی ای به شما آموزش داده خواهد شد. یکی از این موارد شکل پاسخ دهی به سوال است. برای مثال آیا تعداد کلماتی که استفاده کرده اید کمتر از حد تعیین شده است یا اینکه بیشتر است؟

نکته دوم کیفیت پاسخ هایی است که ارائه می دهید. برای مثال در هنگام پاسخ دهی به سوال “بازگویی سخنرانی” در اسپیکینگ، آیا به صورت روان صحبت کرده اید؟

کارنامه نمرات پی تی ای

یا اینکه تلفظ شما چقدر صحیح بوده است؟ نکات بسیاری وجود دارد که می توانید با شروع دوره آموزش پی تی ای خود در تبریز، مشهد، تهران، اصفهان، شیراز و کرج کاملا با آن ها آشنا شوید و در این آزمون بین المللی با دریافت نمره مورد نظر خود موفق شوید.

آموزش تضمینی پی تی ای PTE:

آموزش زبان دایلو برگزار کننده بهترین کلاس تضمینی پی تی ای در تهران می باشد که توسط اساتید و مدرسین با تجربه ای آموزش PTE برگزار می گردد. در کلاس های تضمینی PTE، زبان آموزان نکات و تکنیک های پاسخ دهی به سوالات این آزمون در محدودیت زمان فشرده ای که دارد را به خوبی یاد می گیرند و با انجام تمرینات مرتبط، قادر خواهند بود که از آن ها استفاده کنند تا هرگز در جلسه رسمی آزمون پی تی ای با مشکل مواجه نشوند.

 زبان آموزان زیادی توانسته اند با کمک اساتید دایلو به صورت فشرده در مدت 1 الی 2 ماه امتیاز 75 الی 80 پی تی ای را کسب کنند. اگر شما نیز زمان زیادی را تا تاریخ شرکت در آزمون PTE خود ندارید، کلاس های تضمینی پی تی ای دایلو گزینه بسیار مناسبی برای شما می باشد.

تدریس آنلاین پی تی ای (اینترنتی-مجازی):

اگر که امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارید، می توانید کلاس های آنلاین (مجازی) پی تی ای که توسط بهترین معلم و استاد PTE دایلو برگزار می گردد را انتخاب کنید. آموزش اینترنتی پی تی ای با استفاده از نرم افزار اسکایپ، واتساپ، تلگرام و… صورت می گیرد تا بتوانید بهترین کیفیت آموزشی را تجربه کنید و به راحتی با استاد خود ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را مطرح کنید.

همچنین آموزش زبان دایلو کلاس های آنلاین پی تی ای رایگان را نیز برگزار می کند تا بتوانید درک بهتری از فواید کلاس های انلاین داشته باشید و انگیزه شما برای یادگیری و موفقیت در این ازمون بیشتر گردد.

امیدواریم که با مطالعه این مطلب توانسته باشید تا حدودی با کلاس های آموزش PTE دایلو آشنا شده باشید و توانسته باشیم که به برخی از سوالات شما پاسخ داده باشیم. برای شروع دوره پی تی ای خود و مشاوره، با ما تماس بگیرید و یا با پر کردن فرم ثبت نام، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

منو را ببند
درخواست مشاوره
close slider
سوالات خود را در ارتباط با کلاس مورد نظر از ما بپرسید.