آموزش خصوصی زبان فرانسه در کوت عبدالله:

موسسه زبان دایلو برگزار کننده کلاس خصوصی زبان فرانسه و مکالمه به صورت تضمینی در شمال، شرق و غرب شهر کوت عبدالله (شهرستان کارون) (استان خوزستان) می باشد که به صورت تدریس خصوصی در منزل و آنلاین برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته (حرفه ای) توسط بهترین معلم و استاد آقا و خانم تدریس می گردد. برای شروع دوره آموزش خصوصی زبان فرانسه خود در کوت عبدالله با ما تماس بگیرید.

موسسه زبان دایلو برگزار کننده باکیفیت ترین دوره تدریس خصوصی زبان فرانسه در کوت عبدالله می باشد که توسط بهترین معلم و استاد زبان فرانسه تدریس می گردد.

با داشتن معلم خصوصی زبان فرانسه می توانید این زبان را به صورت حرفه ای از پایه بیاموزید و مهارت های خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن خود را توسعه دهید. بسیاری از زبان آموزان با کلاس خصوصی زبان فرانسه دایلو در کوت عبدالله توانسته اند به خوبی مکالمه خود را تقویت کنند و خود را برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان همچون TCF و… آماده کنند.

در صورتی که می خواهید در مدت 3 الی 4 ماه این زبان را به صورت کاربردی بیاموزید، با موسسه دایلو تماس بگیرید.

ویژگی تدریس خصوصی زبان فرانسه دایلو در کوت عبدالله:

بسیاری از زبان آموزان توانسته اند با آموزش خصوصی زبان فرانسه دایلو در کوت عبدالله این زبان را با تسلط بالا بیاموزند.

برخی از ویژگی های تدریس خصوصی زبان فرانسه دایلو شامل:

  • آموزش توسط اساتید نیتیو (Native) و مدرس فرانسه دایلو.
  • طراحی برنامه آموزشی اختصاصی برای زبان آموزان.
  • ارائه مدرک معتبر زبان فرانسه در پایان دوره.
  • آمادگی بالا برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان فرانسه.
  • انعطاف بالا در زمان تشکیل کلاس بر اساس ترجیح زبان آموزان.
  • استاندارد های بین المللی در سبک های تدریس زبان فرانسه.
  • برگزاری کلاس های فشرده و فوق فشرده برای یادگیری در کمترین زمان.
  • تدریس خصوصی مکالمه فرانسه محض بدون استفاده از کتاب.
  • هزینه بسیار مناسب در کنار کیفیت بالا.

معلم خصوصی زبان فرانسه در کوت عبدالله:

تجربه بالای استاد در آموزش خصوصی زبان فرانسه و تحصیلات دانشگاهی مرتبط موجب کیفیت بالای کلاس خصوصی زبان فرانسه دایلو در کوت عبدالله می باشد.

همچنین استفاده از انواع منابع آموزشی مرتبط به منظور یادگیری سریعتر این زبان و استفاده از برنامه آموزشی مناسب در دوره های آموزش خصوصی زبان فرانسه در کوت عبدالله به شما کمک می کند تا بتوانید با بیشترین کیفیت زبان فرانسه را بیاموزید.

اگر که زمان مطالعه شما محدود است و نیاز به یک برنامه آموزش خصوصی فشرده دارید، می توانید با ثبت نام در دوره تدریس خصوصی زبان فرانسه دایلو در شهر کوت عبدالله به صورت کاربردی این زبان را بیاموزید.

هزینه کلاس زبان فرانسه دایلو بر اساس نوع، طول دوره آموزشی و سطح زبان آموزان می باشد. موسسه زبان دایلو این امکان را نیز فراهم نموده است تا برای پرداخت آسان تر هزینه کلاس، زبان آموزان به صورت اقساط شهریه دوره خود را پرداخت نمایند. برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.

بله. موسسه زبان دایلو کلاس های کودک را به صورت خصوصی در منزل برای کودکان برگزار می نماید.

پس از تعیین سطح و بررسی اهداف زبان آموزان، طول دوره و گروه سنی، کتاب های مناسب انتخاب می گردد. همچنین منابع اختصاصی زبان دایلو نیز در دوره آموزشی برای کلیه زبان آموزان انتخاب می گردد.

کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین مکالمه زبان فرانسه دایلو، طبق زمان های انتخابی زبان آموزان به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته و یا فشرده برگزار می گردد. توصیه ما این است که سعی کنید زمان هایی را برای برگزاری کلاس انتخاب نمایید که از آرامش ذهنی بیشتری برخوردار هستید تا بتوانید با کیفیت بیشتری مطالب را بیاموزید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس می باشد. به همین جهت موسسه دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را درنظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

برای شروع کلاس خصوصی زبان فرانسه خود در کوت عبدالله، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با موسسه 02128421541 و 02128421048 تماس بگیرید.