.
تلفن تماس: 02128421541

آموزش زبان دایلو برگزار کننده بهترین کلاس تضمینی مکالمه زبان انگلیسی در شمال، شرق و غرب تهران، کرج، تبریز، مشهد، اصفهان و شیراز به صورت تدریس خصوصی در منزل (خانه) و آنلاین (اینترنتی- مجازی) می باشد که توسط بهترین معلم، استاد و مربی زبان انگلیسی محض برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در سطوح مبتدی، متوسط و حرفه ای (پیشرفته) به صورت فشرده برگزار می گردد تا بتوانید مکالمه زبان انگلیسی روان و کاربردی را به طور تضمینی بیاموزید.

کلاس مکالمه زبان انگلیسی در تهران

زبان انگلیسی یک زبان مشترک می باشد و افرادی که به زبان های بومی گوناگون صحبت می کنند، می توانند با استفاده از آن ارتباط برقرار کنند. با مکالمه به زبان انگلیسی، مردمی که زبان اول آن ها کاملا متفاوت است، همانند هندی، فرانسه یا ژاپنی، می توانند به دور یک میز بنشینند و با هم گفتگویی داشته باشند. به همین جهت دوره های آموزش زبان انگلیسی دایلو برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در تهران، کرج، تبریز، مشهد، اصفهان و شیراز به صورت خصوصی در منزل یا آنلاین تدریس می گردد.

کلاس های مکالمه زبان انگلیسی دایلو شامل کلاس های خصوصی و آنلاین می باشد که به صورت دو الی سه جلسه در هفته طبق زمان های آزاد زبان آموزان توسط مدرسین و مربیان زبان انگلیسی برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می گردد.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در تهران:

زبان انگلیسی امروزه در بسیاری از کشور ها و فرهنگ ها جای گرفته است و اگر بتوانید این توانایی را بدست آورید که به خوبی صحبت کنید، موجب می شود که فرصت های شغلی و اجتماعی بسیاری برای شما ایجاد شود. به همین منظور دوره های تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی دایلو را به شما پیشنهاد می دهیم که تاثیر بسیاری بر میزان روان صحبت کردن شما خواهد گذاشت.

هر چه که بیشتر شما در زبان انگلیسی مهارت بدست بیاورید، قادر خواهید بود که مکالمه های جالب تر، پر معنی تر و جذاب تری داشته باشید. این موجب می شود که تجربه هایی بدست آورید که زندگی شما را غنی تر کند، همانند سفر کردن، مطالعه کردن و کار کردن در کشور های انگلیسی زبان همانند استرالیا، کانادا، امریکا، انگلستان و… که از زبان انگلیسی به طور گسترده ای استفاده می گردد.

اساتید زبان دایلو سعی می کنند شما را راهنمایی کنند تا بتوانید سطح مکالمه زبان انگلیسی خود را با نوین ترین شیوه های آموزشی در کلاس های زبان انگلیسی به بهترین شکل فراتر از سطوح ابتدایی توسعه دهید. اما چگونه می توانید سطح مکالمه انگلیسی خود را بالا ببرید؟ در ابتدا نیاز است که شما پایه زبان خود را تقویت کنید و برای اینکه بتوانید به خوبی منظور خود را به زبان انگلیسی بیان کنید، نیاز است که از طیف وسیعی از کلمات با تلفظ صحیح استفاده کنید.

تدریس مکالمه زبان انگلیسی کرج

کلاس های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی دایلو در دیگر شهر ها:

1. آموزش مکالمه زبان انگلیسی در شهر کرج:

آموزش زبان دایلو برگزار کننده کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین مکالمه زبان انگلیسی برای کلیه علاقه مندان ساکن شهر کرج می باشد. کلاس های خصوصی زبان انگلیسی دایلو در کرج به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته و بر اساس زمان های آزاد زبان آموزان کودک، نوجوان و بزرگسال برگزار می گردد.

شما می توانید به راحتی در منزل خود به یادگیری مکالمه زبان انگلیسی بپردازید و از تجربه و دانش برترین مدرسین زبان انگلیسی بهره مند گردید. همچنین دوره های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی نیز برای زبان آموزانی که تمایل به یادگیری در کلاس حضوری را ندارند برگزار می گردد. با انتخاب دوره های آنلاین زبان انگلیسی می توانید با صرف هزینه و انرژی کمتر به شکل بسیار موثری مهارت مکالمه زبان انگلیسی خود را توسعه دهید و به صورت واضح منظور خود را بیان کنید.

برای شروع کلاس خصوصی در منزل یا دوره آنلاین خود، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و سپس با ما تماس بگیرید و از همین هفته کلاس خود را آغاز نمایید.

ما موفقیت شما در این دوره را تضمین می کنیم.

2. آموزش مکالمه زبان انگلیسی در شهر تبریز:

آموزش زبان دایلو برگزار کننده کلاس های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی برای ساکنین شهر تبریز می باشد. دوره های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی دایلو به دلیل برخورداری از کیفیت بسیار بالا موجب می شود که بتوانید در مدت 2 الی 4 ماه، به صورت روان مکالمه کنید و از ساختار های پیچیده گرامری در جملات خود استفاده کنید.

آیا شما نیز قصد سفر به کشور های انگلیسی زبان را دارید و یا مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه های تاپ هستید؟

با وجود اینکه آموزشگاه های زبان انگلیسی بسیار خوبی در شهر تبریز وجود دارد، اما ممکن است این فرصت برای همه زبان آموزان وجود نداشته باشد که بتوانند در کلاس هایی که توسط اساتید ماهر زبان انگلیسی تدریس می گردد شرکت کنند.

اگر که شما نیز ساکن شهر تبریز هستید و مایل اید از تدریس بهترین مدرسین زبان انگلیسی با هزینه کمتر بهره مند شوید، با ما تماس بگیرید و کلاس آنلاین خود را از همین هفته آغاز نمایید.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی

شما قادر خواهید بود در مدت زمان کوتاهی درباره موضوعات اجتماعی گوناگون به خوبی صحبت کنید، مصاحبه های کاری که ممکن است در پیش داشته باشید را به خوبی سپری کنید و با افراد نیتیو انگلیسی زبان ارتباط برقرار نمایید.

3. آموزش مکالمه زبان انگلیسی در شهر مشهد:

اگر که شما ساکن شهر مقدس مشهد هستید، می توانید با انتخاب دوره های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی دایلو که بر اساس سطح زبان انگلیسی زبان آموزان برگزار می گردد شرکت کنید.

برای اینکه به خوبی زبان انگلیسی را بیاموزید و از آن استفاده کنید، لازم است که یک الگوی مناسب داشته باشید تا روش صحبت کردن، لهجه و عبارت های مورد استفاده استاد شما، روی کیفیت صحبت کردنتان تاثیر بگذارد.

کلاس مکالمه زبان انگلیسی

آموزش زبان دایلو در کلاس های مکالمه زبان انگلیسی خود همواره از فیلم های با زیرنویس انگلیسی در کنار کتاب ها و دیگر منابع تصویری انتشارات کمبریج استفاده می کند و تمرینات متعددی را برای ارتقاء سطح زبان انگلیسی زبان آموزان ارائه می دهد.

به کلیه زبان آموزان علاوه بر دوره آنلاین خود که به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته در حالت عادی و 4 الی 5 جلسه در هفته در حالت فشرده برگزار می گردد، تمرین های بسیار مناسبی نیز برای انجام در منزل ارائه می گردد تا به خوبی درک خود را از انواع اصطلاحات و عبارت های موجود در زبان انگلیسی بالا ببرید. برای شروع کلاس آنلاین خود، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با ما تماس بگیرید.

4. آموزش مکالمه زبان انگلیسی در شهر شیراز:

آموزش زبان دایلو برگزار کننده کلاس های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی برای کلیه علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی که در شهر شیراز ساکن هستند می باشد. دوره های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی دایلو برای زبان آموزان به صورت کلاس های فشرده به صورت 3 الی 4 جلسه در هفته برگزار می گردد.

معلم مکالمه زبان انگلیسی

مدرسین زبان انگلیسی دایلو در دوره های مکالمه، از زبان فارسی به ندرت استفاده می کنند و در نتیجه لازم است همه زبان آموزان به زبان انگلیسی صحبت کنند. اگر که شما در حال حاضر می توانید به زبان انگلیسی فکر کنید، زمان کمتری را برای پاسخ دادن به سوالات و صحبت ها به زبان انگلیسی صرف خواهید کرد و نیاز به ترجمه کردن نخواهد بود.

یک روش بسیار موثر برای تمرین فکر کردن به زبان انگلیسی این است که یک دفتر خاطرات نگه داری کنید که در آن افکار روزانه خود را به زبان انگلیسی بیان کنید. نیاز نیست که در ابتدا عملکرد شما عالی باشد. هدف این است که بتوانید ایده های خود را به زبان انگلیسی با صرف تلاش کمتر بیان کنید. نکات بسیاری برای روان صحبت کردن به زبان انگلیسی وجود دارد که همگی در دوره های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی دایلو در تهران و دیگر شهر ها تدریس می گردد.

شما می توانید دشواری تمرین های خود را یک مرحله بالا ببرید و یک داستان را به زبان خود بازگو کنید. شما می توانید کار خود را با بیان یک داستان آشنا شروع کنید. هنگامی که شما به زبان خود داستانی را بیان می کنید، نیاز است که کلیه تفاوت های کوچک فرهنگی را نیز در کنار ترجمه کلمات به بهترین شکل انجام دهید. بازگو کردن یک داستان به زبان انگلیسی یکی از سرگرمی های بهترین کلاس خصوصی مکالمه انگلیسی در شیراز می باشد.

روش دیگر این است که شما یک داستان ساده تر را برای بازگو کردن به زبان انگلیسی با کلماتی ساده تر انتخاب کنید. سعی کنید که از پایه کار خود را شروع کنید و یک داستان ساده فانتزی را بخوانید. در هر دو حالت زبان انگلیسی شما تقویت خواهد گشت. این یکی از تمرین هایی است که در کلاس خصوصی مکالمه انگلیسی در شیراز به زبان آموزان ارائه می گردد و نوع داستان ها بر اساس سطح آن ها مشخص می شود.

توجه داشته باشید که نیاز است شما به صورت مکرر تمرین کنید تا سطح مکالمه زبان انگلیسی خود را ارتقاء دهید. برخی از علاقه مندانی که می خواهند مکالمه انگلیسی را تمرین کنند، فکر می کنند که این فرصت را برای تمرین کردن اسپیکینگ ندارند، زیرا آن ها در امریکا یا کشور های انگلیسی زبان دیگر زندگی نمی کنند. همچنین ممکن است که مایوس شوند، زیرا از زبان انگلیسی در محیط کار استفاده نمی گردد و با افراد نیتیو (بومی) انگلیسی زبان آشنا نیستند.

اما با وجود اینکه این مسائل حقیقت دارد، اما هنوز روش هایی برای غلبه بر آن ها و پیشرفت وجود دارد. شما می توانید با انتخاب کلاس خصوصی زبان انگلیسی و مکالمه با بهترین مدرس و معلم خصوصی مکالمه انگلیسی در شیراز، به بهترین شکل اسپیکینگ انگلیسی خود را تقویت کنید.

کلاس خصوصی مکالمه انگلیسی در اصفهان:

دانشگاه های بزرگ، تئاتر ها و جوامع فرهنگی مراسم هایی را ترتیب می دهند که در آن افراد به زبان انگلیسی صحبت هایی را ارائه می دهند. این ها مراسم هایی هستند که شما می توانید در آن ها شرکت کنید و با افراد دیگر به زبان انگلیسی صحبت کنید. البته اگر چنین مراسمی در شهر شما برگزار نمی گردد، بهترین گزینه برای شما صحبت کردن با بهترین معلم خصوصی مکالمه انگلیسی در اصفهان خواهد بود.

کلاس خصوصی مکالمه انگلیسی در اصفهان

برای مثال در بسیاری از شهر ها صحبت های TED میزبانی می شود که شما می توانید با ثبت نام در آن ها شرکت کنید و ایده های خلاق خود را درمیان بگذارید. شاید انجام این کار تجربه ای بسیار هیجان انگیز یا اضطراب آور باشد، اما برای تقویت مکالمه انگلیسی بسیار موثر خواهد بود. همچنین شرکت در کلاس های تدریس خصوصی مکالمه انگلیسی در اصفهان که توسط بهترین معلم و مدرس خصوصی آموزش مکالمه انگلیسی در اصفهان برگزار می گردد، تاثیر بسیاری را در سطح مکالمه انگلیسی شما خواهد گذاشت.

اگر که صحبت کردن در جمع برای شما استرس زا است، شما می توانید به کافه های زبان انگلیسی مراجعه کنید. در چنین کافی شاپ هایی، جو به صورت دوستانه و آرامش بخش می باشد و می توانید با افراد دیگر که همانند شما علاقه مند به تقویت مکالمه انگلیسی خود هستند صحبت کنید. برخی از دوره های تدریس و آموزش خصوصی مکالمه انگلیسی در اصفهان نیز در کافی شاپ ها برگزار می گردد!

مدرس خصوصی مکالمه انگلیسی در اصفهان

به طور کلی با بررسی گزینه های بالا می توان گفت که روش بسیار موثر برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی، انتخاب یک معلم و مدرس خصوصی مکالمه انگلیسی در اصفهان، تهران، شیراز، مشهد، کرج یا تبریز است تا در کنار تمرینات خود بتوانید اشتباهات خود را به بهترین شکل اصلاح کنید. همچنین با شرکت در بهترین کلاس خصوصی آموزش مکالمه انگلیسی در اصفهان و یا شهر های دیگر، یک برنامه آموزشی بسیار هدف مندی نیز خواهید داشت که به پیشرفت شما در مدت زمان مشخص کمک می کند.

هزینه و قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی:

اگرچه در مراکز آموزشی مختلف، قیمت و هزینه کلاس های مکالمه زبان انگلیسی متفاوت می باشد، آموزش زبان دایلو سعی کرده است که مناسب ترین هزینه را برای زبان آموزان کوشا درنظر بگیرد تا با کلاس های تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی بتوانند پیشرفت بسیاری داشته باشند. می توان گفت که عواملی همچون تجربه مدرسین، منابع آموزشی مورد تدریس و سطح کلاس از جمله عوامل تاثیر گذار در هزینه کلاس های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی می باشد.

دوره های زبان انگلیسی دایلو به صورت فشرده و فوق فشرده برگزار می شود تا زبان آموزان بتوانند در مدت زمان کوتاهی پیشرفت چند برابری داشته باشند. به همین جهت از نظر قیمت کلاس ها نیز صرفه جویی می شود و در نهایت در دوره های زبان انگلیسی کودک، نوجوان و بزرگسال هزینه کمتری را زبان آموزان برای کلاس زبان انگلیسی خود پرداخت می کنند.

کلاس تضمینی مکالمه زبان انگلیسی:

کلاس های مکالمه انگلیسی دایلو در تهران و شهرستان به صورت کاملا تضمینی می باشد و سعی می شود که در کلیه کلاس ها از سبک مکالمه انگلیسی محض استفاده گردد تا زبان آموزان تنها در کلاس به زبان انگلیسی صحبت کنند. اساتید مکالمه انگلیسی اغلب مدرسین نیتیو لایک هستند که از دانش و تجربه بسیار خوبی در آموزش مکالمه برخوردار هستند و قادر اند مفاهیم را به خوبی و تنها با استفاده از زبان انگلیسی به زبان آموزان منتقل کنند.

اگر که شما نیز مایل هستید بتوانید به صورت روان و طبیعی اسپیکینگ خود را تقویت کنید، ما به شما این اطمینان را می دهیم که در این کلاس ها به صورت تضمینی پیشرفت خواهید کرد و انگیزه شما برای ادامه مطالعه و یادگیری افزایش پیدا خواهد کرد. آموزش تضمینی مکالمه انگلیسی دایلو برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در کشور های انگلیسی زبان، کار و اشتغال و مهاجرت را دارند بسیار مناسب می باشد.

آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی (اینترنتی-مجازی):

اگر که امکان انتخاب کلاس های حضوری خصوصی در منزل را ندارید، می توانید به آسانی در خانه با کلاس های آنلاین (مجازی) مکالمه زبان انگلیسی دایلو آموزش ببینید. اساتید و مدرسین مکالمه انگلیسی دایلو به صورت اینترنتی و با استفاده از اسکایپ، واتساپ و دیگر نرم افزار ها، به صورت ویدیویی به شما مکالمه انگلیسی را به بهترین شکل آموزش می دهند.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

برخی از زبان آموزان بر این باور اند که آموزش انلاین مکالمه انگلیسی حتی می تواند بسیار مفید تر از کلاس های حضوری باشد، زیرا شما با زحمت و صرف انرژی کمتری خود را برای کلاس آماده می کنید و به سادگی در خانه، مکالمه انگلیسی را با بهترین استاد و معلم آموزش می بینید. زبان آموزان بسیاری توانسته اند با کلاس های مکالمه انگلیسی اینترنتی دایلو به خوبی و با تسلط در مدت زمان 3 الی 4 ماه به زبان انگلیسی صحبت کنند.

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی:

در صورتی که شما مایل هستید تمام تمرکز در آموزش بر روی پیشرفت شما باشد، توصیه می کنیم که دوره های تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی را انتخاب کنید. در کلاس های تدریس خصوصی، مدرسین دایلو با توجه به نیاز های آموزشی زبان آموزان کودک، نوجوان و بزرگسال خود سعی می کنند که از مناسب ترین منابع و مباحث برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی استفاده کنند.

تدریس خصوصی مکالمه به منظور توانایی بیشتر زبان آموزان در ارتباطات کاری، شرایط گوناگون اجتماعی و یا به منظور ادامه تحصیل در کشور های انگلیسی زبان صورت می گیرد. دوره های خصوصی زبان دایلو به صورت فشرده و طبق زمان های آزاد زبان آموزان تدریس می گردد.

سوالات رایج در ارتباط با کلاس های مکالمه زبان انگلیسی دایلو:

آموزش زبان دایلو برای راحتی در پرداخت هزینه ها، این امکان را فراهم نموده است که زبان آموزان بتوانند به صورت اقساط هزینه کلاس های خصوصی در منزل یا آنلاین خود را پرداخت نمایند. قیمت هر جلسه آموزشی بر اساس طول دوره زبان انگلیسی انتخاب شده مشخص می گردد که مطابق با عواملی همچون تجربه و تخصص اساتید و سطح دوره آموزشی می باشد. برای اطلاع از هزینه کلاس زبان خود با ما تماس بگیرید.

بله، آموزش زبان دایلو با کمک مربیان زبان انگلیسی نیتیو و با تجربه سال ها تدریس زبان به کودکان سنین 4 تا 12 سال کلاس های خصوصی در منزل زبان انگلیسی برای کودک را نیز برگزار می کند.

پس از تعیین سطح و بررسی اهداف زبان آموزان، کتاب های مناسب با سطح زبان آموزان انتخاب می گردد. این کتاب ها شامل منابع زیر می باشد:

  • کتاب های American English Files
  • کتاب های Headway
  • کتاب های Four Courners
  • کتاب های Touchstone

و همچنین منابع اختصاصی زبان دایلو نیز در دوره آموزشی برای کلیه زبان آموزان انتخاب می گردد.

کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین مکالمه زبان انگلیسی دایلو، طبق زمان های انتخابی شما زبان آموزان به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته برگزار می گردد. توصیه ما این است که سعی کنید زمان هایی را برای برگزاری کلاس انتخاب نمایید که از آرامش ذهنی بیشتری برخوردار هستید تا بتوانید با کیفیت بیشتری مطالب را بیاموزید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس ها می باشد. به همین جهت آموزش زبان دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکلات کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را درنظر گرفت تا بتوانید به صورت روان مکالمه کنید و منظور خود را به طور واضح بیان نمایید.

برای شروع کلاس مکالمه زبان انگلیسی خود و مشاوره، با ما تماس بگیرید و یا با پر کردن فرم ثبت نام، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

منو را ببند
درخواست مشاوره
close slider
سوالات خود را در ارتباط با کلاس مورد نظر خود از ما بپرسید.