.
تلفن تماس: 02128421541

آموزش زبان دایلو برگزار کننده بهترین کلاس تضمینی مکالمه زبان انگلیسی در شمال، شرق و غرب تهران، کرج، تبریز، مشهد، اصفهان و شیراز به صورت تدریس خصوصی در منزل (خانه) و آنلاین (اینترنتی- مجازی) می باشد که توسط بهترین معلم، استاد و مربی زبان انگلیسی برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در سطوح مبتدی، متوسط و حرفه ای (پیشرفته) به صورت فشرده برگزار می گردد. در اینجا به بررسی دوره های زبان انگلیسی دایلو می پردازیم، پس این مطلب را تا انتها مطالعه بفرمایید.

کلاس مکالمه زبان انگلیسی در تهران

زبان انگلیسی یک زبان مشترک میان افرادی که به زبان های بومی گوناگون صحبت می کنند می باشد. با مکالمه به زبان انگلیسی، مردمی که زبان اول آن ها کاملا متفاوت است، همانند هندی، فرانسه یا ژاپنی، می توانند به دور یک میز بنشینند و با هم گفتگویی داشته باشند. دوره های آموزش زبان انگلیسی دایلو برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در تهران، کرج، تبریز، مشهد، اصفهان و شیراز به صورت خصوصی در منزل یا آنلاین تدریس می گردد.

دوره های مکالمه زبان انگلیسی دایلو شامل کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین می باشد که به صورت دو الی سه جلسه در هفته طبق زمان های آزاد زبان آموزان توسط مدرسین و مربیان زبان انگلیسی آقا و خانم برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می گردد. در صورتی که شما قصد انتخاب یک آموزشگاه یا موسسه زبان معتبر برای تقویت زبان انگلیسی خود دارید، دوره های آموزش زبان دایلو بسیار مناسب می باشد.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در تهران:

زبان انگلیسی امروزه در بسیاری از کشور ها و فرهنگ ها جای گرفته است و اگر به خوبی به این زبان صحبت کنید، موجب می شود فرصت های شغلی و اجتماعی بسیاری برای شما ایجاد شود. به همین منظور دوره های مکالمه زبان انگلیسی دایلو را به شما پیشنهاد می دهیم که تاثیر بسیاری بر میزان روان صحبت کردن شما خواهد گذاشت.

هر چه شما بیشتر در زبان انگلیسی مهارت بدست آورید، قادر خواهید بود مکالمه جالب تر، پر معنی تر و جذاب تری داشته باشید. این موجب می شود که تجربیاتی بدست آورید که زندگی شما را غنی تر کند. فعالیت هایی مثل سفر کردن، مطالعه کردن و کار کردن در کشور های انگلیسی زبان همچون استرالیا، کانادا، امریکا، انگلستان و… که از زبان انگلیسی به طور گسترده استفاده می گردد.

اساتید زبان دایلو سعی می کنند شما را راهنمایی کنند تا بتوانید سطح مکالمه زبان انگلیسی خود را با نوین ترین شیوه های آموزشی در کلاس های زبان انگلیسی به بهترین شکل فراتر از سطح فعلی خود توسعه دهید.

دوره های زبان انگلیسی دایلو توسط مدرسین با تجربه و ماهر زبان انگلیسی که در کشور های انگلیسی زبان زندگی و تحصیل کرده اند برگزار می گردد تا لهجه نیتیو را بشنوید و صحبت کردن به شکل طبیعی را بیاموزید.

تدریس مکالمه زبان انگلیسی کرج

دوره های مکالمه زبان انگلیسی دایلو در دیگر شهر ها:

1. آموزش مکالمه زبان انگلیسی در شهر کرج:

آموزش زبان دایلو برگزار کننده کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین مکالمه زبان انگلیسی برای کلیه علاقه مندان ساکن شهر کرج می باشد. کلاس های خصوصی زبان انگلیسی دایلو در کرج به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته و بر اساس زمان های آزاد زبان آموزان کودک، نوجوان و بزرگسال برگزار می گردد.

شما می توانید به راحتی در منزل خود به یادگیری مکالمه زبان انگلیسی بپردازید و از تجربه و دانش بهترین مدرسین زبان انگلیسی آقا و خانم بهره مند گردید. همچنین دوره های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی نیز برای زبان آموزانی که تمایل به یادگیری در کلاس حضوری را ندارند برگزار می گردد. با انتخاب دوره های آنلاین می توانید با صرف هزینه و انرژی کمتر به شکل بسیار موثری مهارت مکالمه زبان انگلیسی خود را توسعه دهید و به صورت واضح منظور خود را بیان کنید.

برای شروع دوره خصوصی در منزل یا آنلاین خود، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و سپس با ما تماس بگیرید و از همین هفته کلاس خود را آغاز نمایید.

ما موفقیت شما در این دوره را تضمین می کنیم.

2. آموزش مکالمه زبان انگلیسی در شهر تبریز:

آموزش زبان دایلو برگزار کننده کلاس های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی برای ساکنین شهر تبریز می باشد. دوره های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی دایلو به دلیل برخورداری از کیفیت بسیار بالا موجب می شود که بتوانید در مدت 2 الی 4 ماه، به صورت روان مکالمه کنید و از ساختار های پیچیده گرامری در جملات خود استفاده کنید.

آیا شما نیز قصد سفر به کشور های انگلیسی زبان دارید و یا مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه های تاپ هستید؟

با وجود اینکه آموزشگاه های زبان انگلیسی بسیار خوبی در شهر تبریز وجود دارد، اما ممکن است این فرصت برای همه زبان آموزان وجود نداشته باشد که بتوانند در کلاس هایی که توسط اساتید ماهر آقا و خانم تدریس می گردد شرکت کنند.

اگر که شما نیز ساکن شهر تبریز هستید و مایلید از تدریس بهترین مدرسین زبان انگلیسی با هزینه کمتر بهره مند شوید، با ما تماس بگیرید و کلاس آنلاین خود را از همین هفته آغاز نمایید.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی

شما قادر خواهید بود در مدت زمان کوتاهی درباره موضوعات اجتماعی گوناگون به خوبی صحبت کنید، مصاحبه های کاری که ممکن است در پیش داشته باشید را به خوبی انجام دهید و همانند افراد نیتیو به زبان انگلیسی مکالمه نمایید.

3. آموزش مکالمه زبان انگلیسی در شهر مشهد:

اگر که شما ساکن شهر مشهد هستید، می توانید دوره های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی دایلو که بر اساس سطح زبان انگلیسی زبان آموزان برگزار می گردد را انتخاب نمایید.

برای اینکه به خوبی زبان انگلیسی را بیاموزید و از آن استفاده کنید، لازم است که یک الگوی مناسب داشته باشید تا روش صحبت کردن، لهجه و عبارت های مورد استفاده مدرس شما، روی کیفیت صحبت کردنتان تاثیر بگذارد.

کلاس مکالمه زبان انگلیسی

آموزش زبان دایلو در کلاس های مکالمه زبان انگلیسی خود همواره از فیلم های با زیرنویس انگلیسی در کنار کتاب ها و دیگر منابع تصویری انتشارات کمبریج استفاده می کند و تمرینات متنوعی برای ارتقاء سطح زبان انگلیسی زبان آموزان ارائه می دهد.

در دوره های آنلاین که به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته در حالت عادی و 4 الی 5 جلسه در هفته در حالت فشرده برگزار می گردد، از انواع اصطلاحات و عبارت های زبان انگلیسی استفاده می شود تا کیفیت مکالمه زبان انگلیسی شما افزایش پیدا کند. برای شروع دوره آنلاین خود، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با ما تماس بگیرید. ما موفقیت شما در این دوره را تضمین می کنیم.

4. آموزش مکالمه زبان انگلیسی در شهر شیراز:

آموزش زبان دایلو برگزار کننده دوره های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی برای کلیه علاقه مندان که در شهر شیراز ساکن هستند می باشد. دوره های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی دایلو به صورت کلاس های فشرده در 3 الی 4 جلسه در هفته برگزار می گردد.

معلم مکالمه زبان انگلیسی

مدرسین زبان انگلیسی دایلو در دوره های مکالمه، از زبان فارسی به ندرت استفاده می کنند و در نتیجه لازم است همه زبان آموزان به زبان انگلیسی صحبت کنند. شما با یادگیری فکر کردن به زبان انگلیسی، زمان کمتری را برای پاسخ دهی به سوالات و صحبت کردن به این زبان صرف خواهید کرد و در ذهن خود ترجمه نخواهید کرد.

برای مثال یک روش بسیار موثر برای تمرین فکر کردن به زبان انگلیسی این است که یک دفتر خاطرات نگه داری کنید که در آن افکار روزانه خود را به زبان انگلیسی بنویسید. نیاز نیست که در ابتدا عملکرد شما عالی باشد. هدف این است که بتوانید ایده های خود را به زبان انگلیسی با صرف تلاش کمتر بیان کنید. نکات بسیاری برای روان صحبت کردن به زبان انگلیسی وجود دارد که همگی در دوره های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی دایلو در تهران و دیگر شهر ها ارائه می گردد.

دوره های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی دایلو برای کلیه زبان آموزان در سطوح مبتدی، متوسط و پیشرفته طراحی شده است.

پس اگر احساس می کنید که در صحبت کردن با دشواری زیادی رو به رو می شوید و یا لیسنینگ شما بسیار ضعیف است، هرگز نگران نباشید، زیرا با تمرینات و سبک آموزشی دایلو قادر خواهید بود که کلیه نقاط ضعف خود را برطرف نمایید.

برای شروع دوره آنلاین خود فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و سپس با ما تماس بگیرید. ما موفقیت شما در این دوره را تضمین می کنیم.

5. آموزش مکالمه زبان انگلیسی در شهر اصفهان:

در صورتی که شما ساکن شهر اصفهان هستید و موفق نشده اید که در کلاس های خوب زبان انگلیسی در شهر اصفهان شرکت کنید و یا در کلاس های استاد مورد نظر خود ثبت نام نمایید، می توانید دوره آنلاین مکالمه زبان انگلیسی دایلو که توسط اساتید بین المللی زبان انگلیسی تدریس می گردد را انتخاب کنید.

آموزش زبان دایلو کلاس های مکالمه را به صورت آنلاین برای زبان آموزان ساکن شهر اصفهان برگزار می نماید.

کلاس خصوصی مکالمه انگلیسی در اصفهان

صحبت کردن به زبان انگلیسی به صورت روان و با لهجه نیتیو برای بسیاری از زبان آموزان دشوار است. به همین جهت آموزش زبان دایلو منابعی را برای آموزش انتخاب کرده است تا بتوانید هم از مطالب آموزشی مدرس خود بهره ببرید و هم با استفاده از منابع دپارتمان زبان کمبریج و آکسفورد، زبان انگلیسی را به صورت کاربردی و بر اساس استاندارد های بین المللی بیاموزید.

در صورتی که شما قصد دارید در مدت زمانی کوتاه و با هزینه کمتر تسلط کافی در استفاده از زبان انگلیسی بدست آورید، دوره های آنلاین زبان انگلیسی دایلو بسیار مناسب می باشد.

مدرسین دایلو سعی می کنند بر اساس اهداف زبان آموزان، منابع و روش هایی را انتخاب کنند تا صحبت کردن و استفاده از زبان انگلیسی برای شما آسان گردد و در به کار گیری انواع ساختار های گرامری و عبارت ها به صورت کاملا مسلط عمل کنید.

مدرس خصوصی مکالمه انگلیسی در اصفهان

برای شروع دوره زبان انگلیسی خود فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و سپس با ما تماس بگیرید تا از همین هفته کلاس خود را آغاز کنید.

هزینه و قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی:

اگرچه در مراکز آموزشی مختلف، قیمت و هزینه کلاس های مکالمه زبان انگلیسی متفاوت می باشد، آموزش زبان دایلو سعی کرده است که مناسب ترین هزینه را برای زبان آموزان کوشا درنظر بگیرد تا با دوره های زبان انگلیسی دایلو بتوانید پیشرفت بسیاری داشته باشید. می توان گفت که عواملی همچون تجربه مدرسین، منابع آموزشی مورد تدریس و سطح کلاس از جمله عوامل تاثیر گذار در هزینه دوره های زبان انگلیسی می باشد.

کلاس های زبان انگلیسی دایلو به صورت فشرده و فوق فشرده برگزار می گردد تا زبان آموزان بتوانند در مدت زمانی کوتاه پیشرفت بسیاری داشته باشند و در هزینه دوره خود نیز صرفه جویی کنند.

دوره های مکالمه زبان انگلیسی دایلو به صورت تضمینی برگزار می گردد:

کلاس های مکالمه زبان انگلیسی دایلو در تهران و دیگر شهر ها به صورت کاملا تضمینی می باشد و سعی می شود در کلیه دوره ها از سبک مکالمه انگلیسی محض استفاده گردد تا زبان آموزان تنها در کلاس به زبان انگلیسی صحبت کنند و لیسنینگ خود را تقویت نمایند. اساتید مکالمه انگلیسی اغلب مدرسین نیتیو لایک هستند که از دانش و تجربه بسیار خوبی در آموزش مکالمه برخوردار اند و قادر اند مطالب را به خوبی و تنها با استفاده از زبان انگلیسی به زبان آموزان آموزش دهند.

اگر شما نیز مایلید بتوانید به صورت روان و طبیعی اسپیکینگ خود را تقویت کنید، ما به شما این اطمینان را می دهیم که در این دوره به صورت تضمینی پیشرفت خواهید کرد و انگیزه شما برای ادامه مطالعه و یادگیری افزایش پیدا خواهد کرد. دوره مکالمه زبان انگلیسی دایلو برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در کشور های انگلیسی زبان، کار و اشتغال و مهاجرت دارند بسیار مناسب است.

آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی (اینترنتی-مجازی):

اگر که امکان انتخاب کلاس های خصوصی در منزل را ندارید، می توانید دوره های آنلاین (مجازی) مکالمه زبان انگلیسی دایلو را انتخاب کنید. اساتید و مدرسین مکالمه انگلیسی دایلو به صورت اینترنتی و با استفاده از نرم افزار های اسکایپ، واتساپ و… جلسات را برگزار می نمایند.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

برخی از زبان آموزان بر این باور اند که آموزش انلاین مکالمه انگلیسی حتی می تواند بسیار مفید تر از کلاس های حضوری باشد، زیرا شما با زحمت و صرف انرژی کمتری خود را آماده می کنید و به سادگی در خانه، مکالمه زبان انگلیسی را با تدریس بهترین مدرسین می آموزید. زبان آموزان بسیاری توانسته اند با دوره های با کیفیت دایلو در مدت 3 الی 4 ماه به صورت روان به زبان انگلیسی صحبت کنند.

مزیت دوره های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی دایلو:

  • تسلط در مکالمه زبان انگلیسی در مدت زمان کوتاه و با هزینه کمتر.
  • بهره گیری از دانش و تجربه بهترین اساتید زبان انگلیسی در تهران.
  • استفاده از منابع آموزشی متنوع برای درک بهتر این زبان.
  • آمادگی برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان انگلیسی.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی:

در صورتی که شما مایلید تمام تمرکز بر روی پیشرفت شما باشد، توصیه می کنیم دوره های تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی را انتخاب کنید. در کلاس های خصوصی، مدرسین دایلو با توجه به نیاز های آموزشی زبان آموزان کودک، نوجوان و بزرگسال سعی می کنند از مناسب ترین منابع و مباحث برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی استفاده کنند.

تدریس خصوصی به منظور افزایش توانایی زبان آموزان در ارتباطات کاری، شرایط گوناگون اجتماعی و یا به منظور ادامه تحصیل در کشور های انگلیسی زبان صورت می گیرد. دوره های زبان انگلیسی دایلو به صورت فشرده و طبق زمان های آزاد زبان آموزان برگزار می گردد.

سوالات رایج در ارتباط با کلاس های مکالمه زبان انگلیسی دایلو:

هزینه دوره های زبان انگلیسی دایلو بر اساس طول دوره آموزشی و سطح زبان آموزان مشخص می گردد. آموزش زبان دایلو این امکان را نیز فراهم نموده است تا برای پرداخت آسان تر هزینه کلاس، زبان آموزان به صورت اقساط شهریه دوره خود را پرداخت نمایند. برای اطلاع از آخرین هزینه ها با ما تماس بگیرید.

بله. آموزش زبان دایلو با کمک بهترین مربیان زبان کودک که از تجربه سال ها آموزش زبان به کودکان برخوردار هستند، کلاس های زبان کودک را به صورت خصوصی در منزل برای کودکان برگزار می نماید.

پس از تعیین سطح (جلسه اول) و بررسی اهداف زبان آموزان، کتاب های مناسب با سطح زبان آموزان انتخاب می گردد. این کتاب ها شامل منابع زیر می باشد:

  • کتاب های American English Files
  • کتاب های Headway
  • کتاب های Four Courners
  • کتاب های Touchstone

و همچنین منابع اختصاصی زبان دایلو نیز در دوره آموزشی برای کلیه زبان آموزان انتخاب می گردد.

کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین مکالمه زبان انگلیسی دایلو، طبق زمان های انتخابی زبان آموزان به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته و یا فشرده برگزار می گردد. توصیه ما این است که سعی کنید زمان هایی را برای برگزاری کلاس انتخاب نمایید که از آرامش ذهنی بیشتری برخوردار هستید تا بتوانید با کیفیت بیشتری مطالب را بیاموزید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس ها می باشد. به همین جهت آموزش زبان دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را درنظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

برای شروع دوره مکالمه زبان انگلیسی خود، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با ما تماس بگیرید.

منو را ببند
درخواست مشاوره
close slider
سوالات خود را در ارتباط با کلاس مورد نظر خود از ما بپرسید.