آموزشگاه زبان انگلیسی در خاش:

موسسه زبان دایلو بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در شهر خاش (استان سیستان و بلوچستان) می باشد که کلاس زبان انگلیسی و مکالمه را برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان به صورت یک نفره، گروهی و مختلط در خاش برگزار می کند. اگر یک آموزشگاه زبان انگلیسی خوب می خواهید، برای شروع کلاس زبان انگلیسی خود در خاش با ما تماس بگیرید.

موسسه زبان دایلو بهترین کلاس زبان انگلیسی را در خاش برای کلیه علاقه مندان به یادگیری این زبان برگزار می نماید. شما می توانید با انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در خاش به صورت کاملا حرفه این زبان را بیاموزید و خود را برای شرکت در آزمون های انگلیسی همچون آیلتس و… آماده کنید.

با انتخاب بهترین کلاس زبان انگلیسی در خاش می توانید به صورت حرفه ای این زبان را از پایه بیاموزید و مهارت های خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن خود را توسعه دهید.

در صورتی که می خواهید در کلاس معتبر زبان انگلیسی در خاش این زبان را به صورت کاربردی بیاموزید و در مدت 3 الی 4 ماه به صورت روان به زبان انگلیسی صحبت کنید، با موسسه دایلو تماس بگیرید.

ویژگی کلاس زبان انگلیسی دایلو در خاش:

موسسه زبان دایلو یکی از مراکز معتبر زبان انگلیسی در خاش می باشد که کلاس های مکالمه و مهارت های مرتبط این زبان را برای کلیه علاقه مندان برگزار می نماید.

آموزشگاه زبان دایلو جزء مراکز معتبر برگزار کننده کلاس آزمون های بین المللی زبان انگلیسی می باشد.

 • کلاس های متنوع زبان انگلیسی برای سنین مختلف.
 • طراحی برنامه کلاسی اختصاصی برای موفقیت در مدت زمان کوتاه.
 • وجود متخصصین نیتیو (Native) انگلیسی در ارائه خدمات.
 • ارائه مدرک معتبر در پایان دوره.
 • کلاس های متمرکز بر تقویت مکالمه به صورت محض.
 • تعیین سطح دقیق بر اساس استاندارد های دپارتمان زبان دانشگاه آکسفورد و کمبریج.

برای ارتباط با موسسه زبان دایلو با شماره های 02128421541 و 02128421048 تماس بگیرید.

هزینه کلاس زبان انگلیسی دایلو بر اساس نوع، طول دوره آموزشی و سطح زبان آموزان می باشد. موسسه زبان دایلو این امکان را نیز فراهم نموده است تا برای پرداخت آسان تر هزینه کلاس، زبان آموزان به صورت اقساط شهریه دوره خود را پرداخت نمایند. برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.

بله. موسسه زبان دایلو کلاس های کودک را به صورت خصوصی در منزل برای کودکان برگزار می نماید.

پس از تعیین سطح و بررسی اهداف زبان آموزان، کتاب ها و منابع مناسب انتخاب می گردد. برخی از کتاب ها شامل:

 • کتاب های American English Files
 • کتاب های Headway
 • کتاب های Four Corners
 • کتاب های Touchstone
 • کتاب های Family & Friends

همچنین منابع زبان دایلو نیز برای کلیه زبان آموزان انتخاب می گردد.

کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین مکالمه زبان انگلیسی دایلو، طبق زمان های انتخابی زبان آموزان به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته و یا فشرده برگزار می گردد. توصیه ما این است که سعی کنید زمان هایی را برای برگزاری کلاس انتخاب نمایید که از آرامش ذهنی بیشتری برخوردار هستید تا بتوانید با کیفیت بیشتری مطالب را بیاموزید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس می باشد. به همین جهت موسسه دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را درنظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

برای شروع کلاس زبان انگلیسی خود در خاش، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با موسسه 02128421541 و 02128421048 تماس بگیرید.