کلاس تافل در تهران:

آکادمی دایلو برگزار کننده بهترین کلاس تافل در شهر تهران (استان تهران) می باشد که توسط اساتید برگزیده و مورد تایید دایلو به صورت یکنفره یا گروهی برای نوجوانان و بزرگسالان در خانه زبان آموز برگزار می گردد.

اگر می خواهید بهترین آموزشگاه تافل در تهران را انتخاب کنید، کلاس های TOEFL آکادمی دایلو بسیار با کیفیت و مقرون به صرفه می باشد و طبق روز ها و زمان های مورد انتخاب شما زبان آموزان برگزار می گردد.

اساتید تافل آکادمی دایلو با تحصیلات کارشناسی ارشد زبان انگلیسی و با تجربه چندین بار شرکت در آزمون رسمی و کسب نمره 116 تافل، جزو بهترین اساتید TOEFL iBT در تهران می باشند.

انتخاب بهترین کلاس تافل در تهران موجب می شود بتوانید به صورت اصولی مطالعات خود را انجام دهید. کلاس تافل دایلو به شما کمک می کند حداقل نمره 90 را در مهارت های اسپیکینگ، رایتینگ، لیسنینگ و ریدینگ تافل کسب کنید.

آکادمی دایلو جزو بهترین آموزشگاه تافل در تهران می باشد و کلاس فشرده TOEFL را برای داوطلبان برگزار می نماید.

بسیاری از زبان آموزان توانسته اند با کلاس تافل دایلو، نمره مورد نظر خود را در این آزمون کسب کنند.

در صورتی که می خواهید در مدت 3 الی 4 ماه امتیاز مورد نظر خود را در آزمون تافل iBT کسب کنید، با آکادمی دایلو تماس بگیرید.

ویژگی کلاس تافل دایلو در تهران:

بسیاری از زبان آموزان توانسته اند با کلاس تافل دایلو در تهران، امتیاز های 90 الی 105 را کسب کنند.

برخی از ویژگی های کلاس تافل دایلو شامل:

 • آموزش توسط اساتید دارای نمره 116 تافل.
 • طراحی برنامه کلاسی اختصاصی برای موفقیت در مدت زمان کوتاه.
 • برگزاری کلاس تافل با قرارداد کتبی و تضمینی.
 • انجام چندین آزمون آزمایشی (ماک) تافل در طول دوره.
 • انعطاف بالا در زمان تشکیل کلاس بر اساس ترجیح زبان آموزان.
 • به کارگیری تکنیک های معتبر تست زنی تافل به صورت کاربردی.
 • کلاس های متمرکز بر تقویت هر یک از 4 مهارت (اسپیکینگ، رایتینگ، ریدینگ، لیسنینگ).
 • برگزاری کلاس های فشرده (2 الی 3 ماه) و فوق فشرده (1 ماه).
 • کلاس های سطح مبتدی (A1 و A2)، متوسط (B1 و B2)، پیشرفته (C1 و C2).
 • هزینه بسیار مناسب در کنار کیفیت بالا.
 • تعیین سطح دقیق بر اساس استاندارد های مرکز آموزش زبان دانشگاه آکسفورد و کمبریج.

برای ارتباط با آکادمی دایلو فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با شماره تلفن های آکادمی تماس بگیرید.

آکادمی دایلو با کیفیت ترین کلاس تافل را در منزل زبان آموز برگزار می نماید.

هزینه کلاس تافل دایلو بر اساس طول دوره آموزشی و سطح زبان آموزان می باشد. آکادمی دایلو این امکان را نیز فراهم نموده است تا برای پرداخت آسان تر هزینه کلاس، زبان آموزان به صورت اقساط شهریه دوره خود را پرداخت نمایند. برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.

پس از تعیین سطح، بررسی اهداف زبان آموزان و طول دوره، کتاب های مناسب انتخاب می گردد. همچنین منابع اختصاصی زبان دایلو نیز در دوره آموزشی برای کلیه زبان آموزان انتخاب می گردد.

کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین دایلو، طبق زمان های انتخابی زبان آموزان به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته و یا فشرده برگزار می گردد. توصیه ما این است که سعی کنید زمان هایی را برای برگزاری کلاس انتخاب نمایید که از آرامش ذهنی بیشتری برخوردار هستید تا بتوانید با کیفیت بیشتری مطالب را بیاموزید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس می باشد. به همین جهت آکادمی دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را درنظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

برای شروع کلاس تافل خود در تهران، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با شماره تلفن آکادمی تماس بگیرید.