تلفن تماس: 02128421541

آموزشگاه تافل در تهران:

انتخاب یک آموزشگاه تافل خوب اهمیت دارد. موسسه زبان دایلو یکی از بهترین مراکز تافل معتبر و برگزار کننده کلاس های مختلط تافل خصوصی و گروهی در شمال، شرق و غرب تهران می باشد. در صورتی که می خواهید در هر یک از مهارت های اسپیکینگ، رایتینگ، ریدینگ و لیسنینگ تافل حداقل نمره 90 را کسب کنید، برای شروع کلاس خود با ما تماس بگیرید.

آموزشگاه تافل دایلو جزو باکیفیت ترین کلاس تافل در تهران می باشد که کلاس های فشرده و فوق فشرده تافل را برای کلیه داوطلبین برگزار می نماید.

اساتید تافل دایلو در تهران با تجربه و دانش فراوان توانسته اند زبان آموزان بسیاری را برای موفقیت در آزمون تافل iBT آماده نمایند. شما نیز می توانید در چند ماه آینده به نمره تافل خود برسید.

در صورتی که مایل هستید در مدت 3 الی 4 ماه نمره تافل خود را کسب کنید، با برنامه آموزشی تافل دایلو می توانید در این آزمون موفق شوید. برای ثبت نام در کلاس با موسسه تماس بگیرید.

ویژگی کلاس های تافل دایلو:

بسیاری از زبان آموزان توانسته اند با کلاس های تافل iBT دایلو، امتیاز های 90 الی 105 را کسب کنند.

برخی از ویژگی های کلاس های تافل دایلو شامل:

  • آموزش توسط اساتید نیتیو (Native) و مدرس دایلو.
  • طراحی برنامه کلاسی اختصاصی برای موفقیت در مدت زمان کوتاه.
  • انجام چندین آزمون آزمایشی (ماک) تافل در طول دوره.
  • انعطاف بالا در زمان تشکیل کلاس بر اساس ترجیح زبان آموزان.
  • استاندارد های بین المللی در سبک تدریس تافل برای کسب نمره لازم.
  • برگزاری کلاس های فشرده (2 الی 3 ماه) و فوق فشرده (1 ماه).
  • کلاس های متمرکز بر تقویت هر یک از 4 مهارت (اسپیکینگ، رایتینگ، ریدینگ، لیسنینگ).
  • هزینه بسیار مناسب در کنار کیفیت بالا.

برای ارتباط با موسسه زبان دایلو با شماره های 02128421541 و 02128421048 تماس بگیرید.

هزینه کلاس تافل دایلو بر اساس طول دوره آموزشی و سطح زبان آموزان می باشد. موسسه دایلو این امکان را نیز فراهم نموده است تا برای پرداخت آسان تر هزینه کلاس، زبان آموزان به صورت اقساط شهریه دوره خود را پرداخت نمایند. برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.

پس از تعیین سطح (جلسه اول) و بررسی اهداف زبان آموزان، طول دوره و گروه سنی، کتاب های مناسب با سطح زبان آموزان انتخاب می گردد. همچنین منابع اختصاصی زبان دایلو نیز در دوره آموزشی برای کلیه زبان آموزان انتخاب می گردد.

کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین تافل دایلو، طبق زمان های انتخابی زبان آموزان به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته و یا فشرده برگزار می گردد. توصیه ما این است که سعی کنید زمان هایی را برای برگزاری کلاس انتخاب نمایید که از آرامش ذهنی بیشتری برخوردار هستید تا بتوانید با کیفیت بیشتری مطالب را بیاموزید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس می باشد. به همین جهت موسسه دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را درنظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

برای شروع کلاس تافل خود، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با موسسه 02128421541 و 02128421048 تماس بگیرید.

منو را ببند
.
درخواست مشاوره
close slider
سوالات خود را در ارتباط با کلاس مورد نظر خود از ما بپرسید.