.
تلفن تماس: 02128421541

آموزش زبان دایلو برگزار کننده بهترین کلاس تافل در شمال، شرق و غرب تهران، مشهد، اصفهان، تبریز، کرج، اهواز و شیراز می باشد که توسط بهترین معلم و استاد های تافل در ایران به صورت خصوصی در منزل (خانه) و آنلاین (اینترنتی- مجازی) تدریس می گردد تا بتوانید در هر کجا که هستید حداقل نمره 85، 90، 100 یا بالاتر را در این آزمون به طور تضمینی در کمترین زمان کسب نمایید. در اینجا به بررسی دوره های تافل دایلو می پردازیم، پس این مطلب را تا انتها مطالعه بفرمایید.

کلاس خصوصی تافل در تهران

برخی وقت ها ممکن است شما به تنهایی خود را برای شرکت در یک آزمون زبان انگلیسی در محل زندگی خود همچون تهران، کرج، اصفهان، شیراز، تبریز، اهواز، مشهد و دیگر شهر ها آماده کنید و برخی وقت ها هم نیاز به هدایت و راهنمایی خواهید داشت. بهترین روش این است که بر اساس تجربه و توصیه های یک استاد خصوصی تافل عمل کنید تا در هزینه و زمان صرفه جویی نمایید.

آزمون تافل یک آزمون بسیار شناخته شده برای سنجش مهارت های زبان انگلیسی می باشد. مطالب و سوال های این آزمون کاملا آکادمیک هستند و برای اینکه بتوانید نمره لازم (حداقل امتیاز 90 الی 100) را در آزمون تافل کسب کنید، نیاز است در بهترین کلاس آموزش تافل که توسط بهترین معلم و استاد تافل آقا یا خانم تدریس می گردد شرکت کنید. در صورتی که به دنبال یک آموزشگاه و موسسه معتبر زبان برای موفقیت در این آزمون هستید، دوره های تافل دایلو بسیار مناسب می باشد.

سوالات آزمون کامپیوتری تافل توسط شرکت ETS طراحی می گردد و متقاضیان آن معمولا قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های امریکا را دارند و به همین جهت نیاز است امتیاز بالایی در این آزمون کسب نمایند.

در آزمون تافل، چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی (Reading, Listening, Speaking, Writing) مورد سنجش قرار می گیرد و به هر کدام از مهارت ها از 30 نمره امتیازدهی می شود. مدت زمان این آزمون حدود 4 ساعت است و به دلیل طولانی بودن آن و جلوگیری از ایجاد خستگی در شرکت کنندگان، 10 دقیقه زمان استراحت پس از پایان تست Reading و Listening درنظر گرفته شده است.

اعتبار امتیازهای آزمون بین المللی تافل شما 2 سال می باشد. در کلاس های TOEFL iBT با برنامه ریزی و پشتیبانی آموزشی دایلو در مدت زمان 3 الی 4 ماه امتیاز مورد نظر خود را در این آزمون کسب خواهید کرد. کلاس های تافل دایلو بصورت خصوصی در منزل و آنلاین در تهران و دیگر شهر ها برگزار می شود.

برای شروع دوره TOEFL iBT خود می توانید با تکمیل فرم ثبت نام و تماس با ما اقدام نمایید.

ویژگی کلاس های خصوصی تافل دایلو چیست؟

آموزش زبان دایلو برگزار کننده دوره های تافل ibt در تهران به صورت خصوصی در منزل و آنلاین می باشد که طبق زمان های آزاد متقاضیان به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته برای کلاس های عادی و 4 الی 5 جلسه در هفته برای کلاس های فشرده برگزار می گردد. دوره های تافل دایلو در تهران دارای ویژگی های متعددی می باشد که موجب می شود زبان آموزان بتوانند در مدت زمان 3 الی 4 ماه حداقل امتیاز 90 را کسب نمایند:

 • استفاده از اساتید نیتیو لایک در آموزش تافل.
 • بهره گیری از منابع و نمونه سوالات رسمی برای افزایش درک و سرعت پاسخ دهی به سوال ها.
 • برگزاری آزمون های آزمایشی ماک تافل iBT به صورت رایگان در طول دوره.
 • نظارت دقیق بر عملکرد زبان آموزان و مدرسین در طول دوره آموزشی.
آموزش خصوصی تافل ibt در تهران
 • تدریس تافل بر اساس استاندارد های موسسات بین المللی همچون کاپلان و آکادمی خان.

معمولا هنگامی که افراد به مکان ها و شهر های نا آشنا سفر می کنند، یک همراه نیز با خود می برند. این فرد می تواند یک دوست، کتاب راهنما یا مجله راهنمای سفر باشد. همراه شما در مسیر رسیدن به موفقیت در آزمون تافل، مدرس تافل شما، کتاب ها و منابع آموزشی تافل و برنامه مطالعاتی شما است. در میان این گزینه ها، یک معلم خصوصی تافل، بهترین مزیت را برای شما خواهد داشت.

داشتن یک راهنمای مطالعاتی بسیار ضروری است. همچنین اینکه شما چه زمانی نیاز است مطالعات خود را برای آمادگی در آزمون تافل شروع کنید، بستگی به سطح زبان انگلیسی شما و میزان آشنایی شما از بخش های مختلف آزمون تافل دارد. اینکه شما زود تر شروع به یادگیری کنید، به معنای بهتر بودن نیست، مگر اینکه قصد گرفتن نمره بالای 100 تافل را داشته باشید و سطح زبان انگلیسی شما به حد کافی خوب نباشد. پس به همین جهت بهره گیری از تجربیات یک معلم تافل ماهر ضروری می باشد.

روش و میزان مطالعه برای شرکت در آزمون تافل که در کلاس های آموزش خصوصی تافل دایلو برنامه ریزی می شود، بستگی به میزان زمان تا روز برگزاری آزمون دارد. اما آن چه که برای اساتید آموزش زبان دایلو در دوره های آموزش خصوصی تافل اهمیت دارد، این است که نه تنها شما سطح زبان انگلیسی عمومی خود را ارتقاء دهید، بلکه بتوانید امتیاز حداقل 90 الی 100 تافل را نیز قبل از پایان دوره آموزشی خود کسب کنید. این دقیقا چیزی است که کلاس های خصوصی تافل دایلو در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.

تدریس خصوصی تافل در کرج

کلاس های آنلاین تافل دایلو برای متقاضیان ساکن شهر های دیگر:

1. آموزش تافل iBT در شهر کرج:

آموزش زبان دایلو دوره های تافل را در کرج به صورت خصوصی در منزل و آنلاین برای کلیه متقاضیان برگزار می نماید. در صورتی که شما ساکن شهر کرج هستید و قصد دارید در مدت زمان کوتاهی نتیجه بگیرید و در این آزمون، نمره مورد نظر خود را کسب نمایید، همین حالا با ما تماس بگیرید و دوره فشرده تافل iBT خود را از همین هفته آغاز نمایید.

آموزش خصوصی تافل در کرج

بسیاری از آموزشگاه های زبان، دوره های گروهی تافل که به مدت 4 الی 5 ماه است را برای آمادگی در این آزمون پیشنهاد می دهند. اما معمولا زبان آموزان قادر نیستند به نمره مورد نظر خود در بازه زمانی کوتاه برسند و پس از کلی هزینه و صرف انرژی خسته و نا امید می شوند.

اگر که شما ساکن شهر کرج هستید، برای اینکه بتوانید به طور قطعی امتیاز بالایی در آزمون تافل با کمترین هزینه کسب کنید، دوره های خصوصی تافل دایلو در کرج که توسط اساتید تافل دایلو تدریس می گردد را به شما توصیه می کنیم. آموزش زبان دایلو به شما این اطمینان را می دهد که با صرف هزینه، زمان و انرژی کمتر در طی 3 الی 4 ماه، امتیاز مورد نظر خود را کسب کنید که این نمره معمولا بین 90 الی 100 می باشد. البته برای داوطلبینی که قصد گرفتن نمراتی بالاتر همچون 105، 110 یا 115 دارند، نیز  برنامه ریزی منحصر به فردی صورت خواهد گرفت که در دوره های دایلو امکان پذیر است.

در صورتی که شما ساکن کرج هستید، برای شروع دوره خود با ما تماس بگیرید و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. ما موفقیت شما در این دوره را تضمین می کنیم.

2. آموزش تافل iBT در شهر مشهد:

در شهر مقدس مشهد، کلاس های با کیفیت تافل توسط مراکز گوناگون برگزار می شود. اما اگر که شما نتوانسته اید موفق شوید و می خواهید از آموزش اساتید بین المللی که تجربه زندگی در کشور های انگلیسی زبان را داشته اند بهره مند شوید، آموزش زبان دایلو دوره های تافل را به صورت آنلاین برای شما برگزار می نماید.

کلاس خصوصی تافل در مشهد

کلاس های آنلاین تافل دایلو همانند کلاس های حضوری از کیفیت یکسانی برخوردار می باشد و توسط اساتید با تجربه دایلو تدریس می گردد.

کلاس های تافل در آموزشگاه یا موسسه های زبان نیز می تواند بسیار ارزشمند باشد، اما برای متقاضیانی که زمان زیادی برای آمادگی برای آزمون تافل ندارند (2 الی 3 ماه زمان)، دوره فشرده دایلو بسیار مناسب تر است. آموزش زبان دایلو برگزار کننده دوره های فوق فشرده تافل نیز می باشد. بهترین مدرسین و معلمین تافل به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید در کمترین زمان و به صورت برنامه ریزی شده امتیاز تافل مورد نظر خود را کسب کنید.

معمولا برای انتخاب بهترین معلم و مدرس خصوصی تافل، نیاز است تحقیق کنید تا کاملا نسبت به میزان دانش و تخصص معلم خود مطمئن شوید. اما با انتخاب دوره های تافل دایلو، با آسودگی می توانید مشغول به یادگیری شوید و در 3 الی 4 ماه، امتیاز مورد نظر خود را دریافت کنید. آموزش زبان دایلو موفقیت شما و کیفیت تدریس اساتید را تضمین می کند.

3. آموزش تافل در شهر شیراز:

آموزش زبان دایلو برای کلیه متقاضیان آزمون تافل که در شهر شیراز ساکن هستند، کلاس های آنلاین تافل را برگزار می نماید که توسط بهترین اساتید و معلمین تافل در ایران تدریس می گردد. دوره های آنلاین تافل دایلو نه تنها از کیفیت بالایی برخوردار است، بلکه برای افرادی که در حال سفر هستند و می خواهند در طی سفر خود به مطالعه نیز ادامه دهند بسیار مناسب می باشد.

با وجود اینکه شهر شیراز دارای مراکز آموزشی بسیار خوب می باشد، اما ممکن است همه زبان آموزان نتوانند از آموزش مدرسین با تجربه بهره مند شوند. برای مثال ممکن است هزینه کلاس ها برای آن ها بالا باشد و یا مدرسین زمان های آزاد برای تدریس و پذیرش دانشجوی جدید نداشته باشند.

به همین جهت آموزش زبان دایلو سعی کرده است از طریق آموزش تافل به صورت آنلاین، این امکان را برای کلیه علاقه مندان ساکن شهر شیراز فراهم کند تا بتوانند از آموزش متخصصین تافل دایلو در تهران بهره مند شوند و همانند هم نوعان خود، امتیاز بالا (90، 95، 100) در آزمون تافل کسب نمایند.

آموزش زبان دایلو این اطمینان را به شما می دهد که دوره های آموزش خصوصی تافل دایلو که توسط معلمین ماهر تافل برگزار می گردد، از کیفیت و استاندارد بسیار بالایی برخوردار است.

همانطور که درباره آزمون تافل صحبت کرده ایم، این آزمون توسط شرکت ETS طراحی و تصحیح می شود. چنین دوره ای برای آمادگی در آزمون تافل شامل به روز ترین تمرین ها و مرتبط ترین محتوا می باشد و جزء بهترین کلاس های خصوصی تافل در ایران محسوب می شود.

اگر سطح زبان انگلیسی شما مبتدی است، شما به حمایت بیشتری نیاز خواهید داشت و مدرسین تافل دایلو از این مسئله کاملا آگاه هستند و نقاط ضعف شما را برطرف می کنند.

آموزش خصوصی تافل در شیراز

در دوره های تافل دایلو از بهترین منابع آموزشی استفاده می شود. اگرچه منابع آموزشی تافل بسیاری وجود دارد، اما استفاده از مناسب ترین منابع بر اساس سطح زبان آموزان سبب می شود که از هدر رفتن زمان و انرژی جلوگیری شود. برای شروع دوره آنلاین تافل خود و مشاوره، با ما تماس بگیرید و از همین هفته کلاس خود را آغاز کنید.

4. آموزش تافل در شهر تبریز:

آموزش زبان دایلو برگزار کننده دوره های آنلاین آمادگی برای شرکت در آزمون تافل iBT برای کلیه زبان آموزانی که در شهر تبریز زندگی می کنند می باشد.

دانشجویان و زبان آموزان بسیاری با مراجعه به موسسات معتبر آموزشی در شهر تبریز اقدام به شرکت در دوره های تافل می نمایند و معمولا موفق می شوند.

اما اگر که نمی توانید با استاد مورد نظر خود کلاس داشته باشید و یا به دلیل بالا بودن هزینه ها و بلند بودن طول دوره آموزشی، برای شما مقرون به صرفه نیست یا زمان کمی تا روز آزمون تافل خود دارید، آموزش زبان دایلو راه حلی بسیار موثر برای شما دارد.

شما می توانید با انتخاب یک دوره کوتاه تافل که به صورت آنلاین توسط متخصصین دایلو در تهران تدریس می گردد، نمره مورد نظر خود را در این آزمون بین المللی کسب نمایید.

ما از زمان شروع دوره تا زمان ثبت نام در آزمون رسمی، پرداخت هزینه آزمون و … از شما پشتیبانی می کنیم تا استرس موارد مختلف، در نمره شما تاثیر نگذارد.

تدریس خصوصی تافل در تبریز

برای شروع دوره خود، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و سپس با ما تماس بگیرید. ما موفقیت شما در این دوره آموزشی را تضمین می کنیم.

5. آموزش تافل iBT در شهر اصفهان:

در صورتی که شما ساکن شهر اصفهان هستید، اما به دلایل گوناگون نتوانسته اید در کلاس های با کیفیت تافل در اصفهان شرکت کنید و یا استاد مورد نظر شما در دسترس نیست، هرگز نگران نباشید.

آموزش زبان دایلو با کمک اساتید مجرب که سال ها در کشور های انگلیسی زبان زندگی کرده اند و تحصیلات خود را در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری آموزش زبان به اتمام رسانده اند، دوره تافل را به صورت آنلاین برای شما برگزار می نماید.

دوره آنلاین تافل مناسب متقاضیان سطوح مبتدی، متوسط و حرفه ای می باشد. اگر که شما زمان کافی برای مطالعه ندارید و یا می خواهید در مدت زمان کوتاه تری نمره بالایی در این آزمون کسب کنید، ما راه حلی کامل و نتیجه بخش برای شما طراحی کرده ایم.

همچنین آزمون آزمایشی تافل در دوره آموزشی، برای کلیه زبان آموزان، به صورت مکرر و رایگان برگزار می شود. برای شروع دوره آنلاین تافل خود با ما تماس بگیرید و از همین هفته دوره خود را آغاز کنید.

6. آموزش تافل iBT در شهر اهواز:

آموزش زبان دایلو برگزار کننده دوره های آنلاین تافل برای متقاضیان ساکن شهر اهواز می باشد. با وجود اینکه مراکز آموزشی بسیار خوبی در اهواز موجود است، اما ممکن است به دلایل گوناگون نتوانید در کلاس ها شرکت کنید و یا از نحوه آموزش مدرس خود رضایت نداشته باشید.

به همین جهت آموزش زبان دایلو توسط بهترین معلمین، دوره های آنلاین تافل را برای شما زبان آموزان برگزار می نماید.

آموزش خصوصی تافل در اهواز

دوره های آنلاین تافل دایلو بسیار با کیفیت و نتیجه بخش می باشد و زبان آموزان به دلیل عدم امکان حضور در کلاس های آموزشگاهی، توانسته اند نمره مورد نظر خود را با یادگیری در دوره های آنلاین تافل دایلو کسب نمایند.

برای شروع کلاس آنلاین خود، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با ما تماس بگیرید. ما موفقیت شما در این دوره را تضمین می کنیم.

تدریس خصوصی تافل در منزل:

آموزش زبان دایلو برای کلیه زبان آموزان ساکن تهران و کرج، کلاس های خصوصی در منزل (خانه) را برگزار می نماید. اگر که شما ساکن مناطق مختلف در شمال، شرق، غرب و جنوب این دو شهر هستید، می توانید طبق زمان های آزاد خود، از آموزش بر ترین مدرسین تافل در منزل خود بهره مند شوید.

ویژگی این نوع کلاس ها این است که شما انرژی و زمان خود را با رفت و آمد هدر نمی دهید و با آرامش بیشتری مطالعه می کنید.

تدریس خصوصی تافل در منزل
 • آیا شما مایل به موفقیت در اسپیکینگ تافل هستید؟
 • آیا از نحوه پاسخ دهی به سوالات رایتینگ اطمینان ندارید؟
 • آیا می خواهید با صرف انرژی و هزینه کمتر به راحتی با یادگیری در منزل بتوانید نمره 90 الی 100 تافل را کسب کنید؟

آموزش زبان دایلو این امکان را فراهم کرده است تا بتوانید بر اساس میزان زمانی که دارید، به صورت عادی یا فشرده دوره تافل خود را بگذرانید و موفق شوید. برای شروع کلاس های خصوصی در منزل خود، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با ما تماس بگیرید.

کلاس های تافل iBT دایلو به صورت کاملا تضمینی برگزار می گردد:

کلاس های تافل آموزش زبان دایلو به صورت کاملا تضمینی برای کلیه زبان آموزان برگزار می گردد تا پس از پایان دوره خود، بتوانید امتیاز مورد نظرتان را کسب کنید. آموزش زبان دایلو زمان و هزینه ای که شما صرف می کنید را کاملا ارزشمند می دانند و به همین جهت برنامه ریزی و آموزش به شکلی انجام می گیرد که بتوانید به صورت تضمینی به نمره مورد نظر خود در 3 الی 4 ماه برسید.

در صورتی که احساس شود شما نقاط ضعف زیادی دارید، برنامه ریزی به شکل اختصاصی برای شما صورت خواهد گرفت تا بتوانید در همین بازه زمانی به صورت تضمینی نمره تافل خود را دریافت کنید. آنچه که موجب می شود موفقیت شما تضمین گردد، کیفیت بالای کلاس های تافل دایلو است.

آموزش آنلاین تافل (اینترنتی-مجازی):

اگر که شما مایل به انتخاب کلاس های حضوری تافل دایلو نیستید، می توانید کلاس های آنلاین تافل را انتخاب کنید که طبق زمان های آزاد شما به صورت اینترنتی و با کیفیت بسیار خوب برگزار می گردد. آموزش تافل به صورت مجازی چیزیست که بسیار محبوب شده است و شما می توانید به راحتی در منزل، خود را برای شرکت در آزمون تافل آماده کنید. کلاس های اینترنتی تافل دایلو با استفاده از نرم افزار های اسکایپ، واتساپ و … برگزار می گردد تا بتوانید به صورت صوتی و تصویری با مدرس خود در ارتباط باشید و کلیه نقاط ضعف خود را برطرف نمایید.

ویژگی کلاس های آنلاین تافل دایلو:

 • جلوگیری از خستگی به دلیل رفت آمد مکرر.
 • بهره گیری از دانش و تجربه برترین اساتید تافل در تهران.
 • آرامش بیشتر و درک بهتر در یادگیری مطالب و نکات.
 • انعطاف بیشتر زمان های برگزاری کلاس برای زبان آموزان.
 • هزینه کمتر نسبت به کلاس های آموزشگاهی.
 • درصد موفقیت و نتیجه گیری بسیار بالا.

سوالات رایج درباره کلاس های تافل دایلو:

بله. امروزه به دلیل پیشرفت های تکنولوژی آزمون تافل به صورت iBT برگزار می شود و به همین جهت دوره های تافل دایلو بر اساس نمرات، سوالات و ساختار آزمون تافل iBT توسط متخصصین دایلو برنامه ریزی شده است.

هزینه دوره تافل دایلو بر اساس طول دوره آموزشی و سطح زبان آموزان مشخص می گردد. آموزش زبان دایلو این امکان را نیز فراهم نموده است تا برای پرداخت آسان تر هزینه کلاس، زبان آموزان به صورت اقساط شهریه دوره خود را پرداخت نمایند. برای اطلاع از آخرین هزینه ها با ما تماس بگیرید.

انتخاب منابع آموزشی مناسب نقش مهمی در موفقیت شما دارد. به همین جهت اساتید دایلو با استفاده از آخرین نمونه سوالات آزمون تافل، جزوات و تکنیک های منحصر به فرد، متقاضیان را در کمترین زمان برای شرکت در آزمون آماده می کنند. همچنین کتاب های رسمی انتشارات معتبر نیز مورد تدریس قرار می گیرد:

 • کتاب های تافل ETS
 • کتاب تافل Oxford
 • کتاب نمونه سوالات تافل Pearson و Delta

همینطور از منابع کمک آموزشی برای تقویت مهارت های گوش دادن (لیسنینگ)، خواندن (ریدینگ)، صحبت کردن (اسپیکینگ) و نوشتن (رایتینگ) نیز بر اساس سطح و هدف زبان آموزان استفاده می شود.

آموزش زبان دایلو برنامه آموزشی دوره های تافل را به صورتی طراحی کرده است که زبان آموزان بتوانند در پایان دوره های خصوصی در منزل و آنلاین به نمره مورد نظر خود برسند و نتیجه مورد نظر خود را کسب کنند. به همین جهت از نظر کیفیت آموزشی، تفاوتی میان آن وجود ندارد و بر اساس ترجیح زبان آموزان انتخاب می گردد.

بله. از زمان شروع دوره تافل خود تا زمان ثبت نام و روز برگزاری آزمون، از حمایت و راهنمایی کامل آموزش زبان دایلو برخوردار می شوید تا عواملی همچون استرس روز آزمون، تاریخ و شرایط ثبت نام و… موجب کاهش کیفیت عملکرد شما نگردد.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را درنظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

برای شروع دوره تافل خود، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با ما تماس بگیرید.

منو را ببند
درخواست مشاوره
close slider
سوالات خود را در ارتباط با کلاس مورد نظر خود از ما بپرسید.