.
تلفن تماس: 02128421541

آموزش زبان دایلو برگزار کننده بهترین کلاس مکالمه زبان آلمانی در شمال، شرق و غرب تهران، کرج، مشهد، شیراز، اصفهان و اهواز می باشد که توسط بهترین استاد، معلم و مربی زبان آلمانی به صورت خصوصی در منزل (خانه) و آنلاین (اینترنتی) برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان و با استفاده از بهترین منابع و کتاب های زبان آلمانی همچون منشن (Menschen) به صورت فشرده و تضمینی تدریس می گردد. در اینجا به بررسی کلاس های خصوصی آلمانی دایلو می پردازیم، پس این مطلب را تا انتها مطالعه بفرمایید.

بهترین کلاس مکالمه زبان آلمانی

زبان آلمانی یازدهمین زبان رایج در دنیا می باشد که بیش از 90 میلیون نفر به این زبان صحبت می کنند. بسیاری از زبان آموزانی که قصد ادامه تحصیل، کار و مهاجرت در کشور آلمان را دارند، لازم است زبان آلمانی را به خوبی بیاموزند و در آزمون های زبان آلمانی همچون TestDaF و یا آزمون Zertifikat Deutsch که معادل سطح B1 الی C1 می باشد موفق شوند. اگر که شما بتوانید به خوبی در سطح B2 یا C1 از زبان آلمانی استفاده کنید، بسیاری از مراکز شما را برای تحصیل یا کار خواهند پذیرفت.

به همین جهت اساتید آموزش زبان آلمانی دایلو که جزء بهترین معلم و مربی های زبان آلمانی آقا و خانم در تهران و ایران هستند در کلاس های تضمینی مکالمه زبان آلمانی کودک، نوجوان و بزرگسال به گونه ای آموزش می دهند که بتوانید در مدت زمان کوتاهی به طور روان به زبان آلمانی صحبت کنید و در نوشتن، خواندن و گوش دادن نیز مهارت های لازم را کسب نمایید. در صورتی که شما می خواهید بهترین آموزشگاه یا موسسه زبان آلمانی را برای ثبت نام در دوره های با کیفیت زبان آلمانی انتخاب کنید، آموزش زبان دایلو گزینه بسیار مناسبی می باشد.

آموزش زبان آلمانی در تهران:

کلاس های زبان آلمانی دایلو به صورت کلاس های خصوصی در منزل (خانه) طبق زمان های آزاد زبان آموزان کودک، نوجوان و بزرگسال به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته برگزار می گردد تا در بین جلسات زمان کافی برای مطالعه و تمرین کردن وجود داشته باشد. برای افرادی که زمان زیادی برای مطالعه ندارند و به دلیل مسئولیت های کاری و زندگی نمی توانند مطالعه کنند، کلاس های فشرده و فوق فشرده آلمانی مناسب می باشد.

در کلاس های مکالمه زبان آلمانی در تهران، از انواع منابع آموزشی، کتاب های زبان آلمانی همانند منشن Menschen و بسیاری از کتاب های دیگر به همراه فیلم و ویدیو های آموزش زبان آلمانی استفاده می گردد تا بتوانید درک خوبی از نحوه استفاده کردن زبان آلمانی داشته باشید و همانند افراد بومی مکالمه کنید.

اساتید و مدرسین آلمانی دایلو یادگیری زبان آلمانی را برای شما تبدیل به یک سرگرمی می کنند تا به راحتی بتوانید با عبارت ها و ساختار های گرامری جملات آشنا شوید و شروع به جمله سازی کنید. همچنین کلاس های آخر هفته مکالمه آلمانی در منزل نیز برای زبان آموزانی که زمان های خالی بسیار کمی در طول هفته دارند مناسب می باشد و امکان برگزاری به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی نیز وجود دارد.

دوره های مکالمه زبان آلمانی دایلو به صورت تضمینی برگزار می گردد:

آموزش زبان دایلو برگزار کننده کلاس ها تضمینی مکالمه زبان آلمانی به صورت فشرده در تهران و شهرستان می باشد که به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته برگزار می گردد. در دوره های آموزش تضمینی مکالمه زبان آلمانی سعی می شود که به شکل بسیار کاربردی زبان آلمانی را در ارتباط با حوزه های مختلف کاری یاد بگیرید تا بتوانید به خوبی با افراد نیتیو (بومی آلمانی) مکالمه کنید و ارتباط برقرار کنید. کلاس های تضمینی آلمانی در تهران به صورت خصوصی در منزل (خانه) و یا به صورت آنلاین برگزار می گردد.

کلاس زبان آلمانی

آموزش تضمینی به این معناست که شما بتوانید در پایان کلاس ها، به صورت روان به زبان آلمانی مکالمه کنید، سوال بپرسید و منظور خود را به راحتی برسانید. به همین جهت اساتید آموزش زبان دایلو برای زبان آموزان کودک، نوجوان و بزرگسال برنامه ای را طراحی خواهند کرد که بتوانید در این مسیر موفق شوید. از آن جا که سطح دانش و تجربه معلمین و مدرسین زبان آلمانی دایلو بالا است و در کشور های اروپایی که به زبان آلمانی صحبت می شود زندگی کرده اند، شما به صورت پیوسته در طول هفته الگویی خواهید داشت که به ارتقاء سطح زبان آلمانی شما کمک می کند و موجب پیشرفت مهارت های زبان آلمانی شما می گردد.

تدریس خصوصی زبان آلمانی:

در صورتی که شما زمان آزاد بسیار کمی دارید و مایل هستید که در مدت زمان کوتاه بتوانید در استفاده و درک زبان آلمانی تسلط پیدا کنید، دوره های تدریس خصوصی زبان آلمانی دایلو که به صورت کلاس های فشرده و فوق فشرده برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می گردد را به شما توصیه می کنیم. کلاس های زبان آلمانی به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته طبق زمان های آزاد شما زبان آموزان برگزار می گردد تا بتوانید با آموزش موثر و با کیفیت بهترین اساتید و مدرسین زبان آلمانی آقا و خانم در مدت زمان بسیار کوتاهی در درک و استفاده از این زبان مهارت کسب کنید.

آموزش زبان آلمانی به صورت خصوصی در منزل و یا آنلاین طبق انتخاب شما تدریس می گردد که هر دو نوع این کلاس ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند تا بتوانید در هر شرایطی از یادگیری و تقویت زبان آلمانی بهره مند شوید. در دوره های زبان آلمانی سعی می شود به شکلی آموزش ارائه گردد تا بتوانید در موقعیت های گوناگون اجتماعی به راحتی با دیگران ارتباط بر قرار کنید و منظور خود را به طور کاملا واضح بیان کنید.

اگر که شما قصد کار، سفر و یا تحصیل در کشور هایی که به زبان آلمانی صحبت می شود را دارید، کلاس های زبان آلمانی دایلو را به شما پیشنهاد می دهیم. ما موفقیت شما را در این دوره تضمین می کنیم.

آموزش آنلاین مکالمه زبان آلمانی (اینترنتی-مجازی):

کلاس های آنلاین مکالمه زبان آلمانی (مجازی) برای زبان آموزانی مناسب است که امکان انتخاب کلاس های حضوری را ندارند و قصد دارند از دانش و تجربه مدرسین زبان آلمانی دایلو بهره مند شوند. کلاس های آنلاین زبان آلمانی با استفاده از نرم افزار های اسکایپ، واتساپ و… طبق زمان های آزاد زبان آموزان برگزار می گردد.

کیفیت کلاس های مجازی زبان آلمانی دایلو مشابه با کلاس های حضوری می باشد و شما به راحتی قادر هستید با استاد خود صحبت کنید و ارتباط برقرار نمایید. اساتید زبان آلمانی دایلو با استفاده از روش های منحصر به فرد، آموزش زبان آلمانی را به صورت آنلاین انجام می دهند تا بتوانید به خوبی مکالمه زبان آلمانی را بیاموزید و به طور پیوسته به زبان آلمانی صحبت کنید. در چنین شرایطی شما برای شرکت در آزمون های TestDaF و آزمون های سطح B1، B2، C1 آماده خواهید شد و می توانید از دانش و مهارت های خود به بهترین شکل استفاده کنید.

مزیت دوره های آنلاین زبان آلمانی دایلو:

  • تسلط در مکالمه زبان آلمانی در مدت زمان کوتاه و با هزینه کمتر.
  • بهره گیری از دانش و تجربه بهترین مدرسین زبان آلمانی در تهران.
  • استفاده از منابع آموزشی متنوع برای درک بهتر این زبان.
  • آمادگی برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان آلمانی.

سوالات رایج درباره کلاس های زبان آلمانی دایلو:

هزینه کلاس های زبان آلمانی دایلو بر اساس طول دوره آموزشی و سطح زبان آموزان مشخص می گردد. آموزش زبان دایلو این امکان را نیز فراهم نموده است تا برای پرداخت آسان تر هزینه کلاس، زبان آموزان بتوانند به صورت اقساط شهریه دوره خود را پرداخت نمایند. برای اطلاع از آخرین هزینه ها با ما تماس بگیرید.

بله. آموزش زبان دایلو با کمک بهترین مربیان زبان کودک که از تجربه سال ها آموزش زبان به کودکان برخوردار هستند، کلاس های زبان آلمانی کودک را به صورت خصوصی در منزل برای کودکان برگزار می نماید.

کتاب ها و منابع آموزش زبان آلمانی بر اساس سطح فعلی زبان آموزان و اهداف آن ها انتخاب می شود. اساتید زبان آلمانی دایلو از انواع منابع تصویری و صوتی به روز برای آموزش زبان آلمانی استفاده می نمایند و از کتاب های کمک آموزشی همچون منشن Menschen نیز برای تقویت مهارت ها استفاده می شود.

زمان برگزاری کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین زبان آلمانی بر اساس زمان های آزاد زبان آموزان مشخص می شود. شما می توانید زمان هایی که مایل هستید کلاس داشته باشید را انتخاب نمایید تا به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته و یا به شکل فشرده از آموزش خصوصی زبان آلمانی بهره مند شوید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس ها می باشد. به همین جهت آموزش زبان دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را درنظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

برای شروع دوره خود، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با ما تماس بگیرید.

منو را ببند
درخواست مشاوره
close slider
سوالات خود را در ارتباط با کلاس مورد نظر خود از ما بپرسید.