تدریس خصوصی زبان آلمانی در تهران:

آکادمی دایلو برگزار کننده دوره تدریس خصوصی زبان آلمانی در شهر تهران (استان تهران) می باشد که به صورت تدریس خصوصی در منزل، در آموزشگاه یا آنلاین برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته (حرفه ای) توسط بهترین معلم و استاد آقا و خانم برگزار می گردد.

اگر می خواهید بهترین معلم خصوصی مکالمه زبان آلمانی برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در تهران را انتخاب کنید، دوره های آموزش خصوصی زبان آلمانی آکادمی دایلو بسیار با کیفیت و مقرون به صرفه می باشد و طبق روز ها و زمان های مورد انتخاب شما زبان آموزان برگزار می گردد.

معلمان زبان آلمانی آکادمی دایلو با تحصیلات کارشناسی ارشد زبان آلمانی و تجربه زندگی در کشور های آلمانی زبان (آلمان، اتریش، سوئیس) جزو بهترین مدرسان در تهران می باشند.

ویژگی تدریس خصوصی زبان آلمانی دایلو در تهران:

آکادمی دایلو برگزار کننده با کیفیت ترین دوره خصوصی زبان آلمانی در تهران می باشد که توسط بهترین معلمان و استادان زبان آلمانی تدریس می گردد. در صورتی که می خواهید در مدت 3 الی 4 ماه این زبان را به صورت کاربردی بیاموزید، ثبت نام کنید.

همچنین آکادمی دایلو برگزار کننده دوره های خصوصی زبان آلمانی برای شرکت در آزمون های بین المللی همچون TestDaF و گوته در تهران می باشد.

برخی از ویژگی های تدریس خصوصی زبان آلمانی دایلو شامل:

  • دوره های متنوع زبان آلمانی برای سنین مختلف.
  • معلمان زبان آلمانی نیتیو (Native) و با تجربه.
  • طراحی برنامه آموزشی اختصاصی برای موفقیت در مدت زمان کوتاه.
  • تدریس خصوصی زبان آلمانی با قرارداد کتبی و تضمینی.
  • ارائه مدرک معتبر در پایان دوره.
  • تدریس خصوصی مکالمه زبان آلمانی به صورت محض.
  • آموزش خصوصی زبان آلمانی طبق زمان ها و روز های انتخابی زبان آموزان.
  • تدریس زبان آلمانی به صورت فشرده و فوق فشرده برای یادگیری در کمترین زمان.
  • دوره های سطح مبتدی (A1 و A2)، متوسط (B1 و B2)، پیشرفته (C1 و C2).
  • تعیین سطح دقیق بر اساس استاندارد های مرکز آموزش زبان دانشگاه آکسفورد و کمبریج.

برای درخواست معلم خصوصی زبان آلمانی فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.

معلم خصوصی زبان آلمانی در تهران:

تجربه بالای استادان در تدریس خصوصی زبان آلمانی و تحصیلات دانشگاهی مرتبط، موجب کیفیت بالای دوره های زبان آلمانی آکادمی دایلو گردیده است.

مدرسان آکادمی دایلو در تهران با استفاده از منابع آموزشی متنوع و برنامه آموزشی مناسب در دوره های آموزش خصوصی زبان آلمانی به شما کمک می کنند تا بتوانید با بیشترین کیفیت زبان آلمانی را بیاموزید.

اگر زمان مطالعه شما محدود است و به یک برنامه آموزشی فشرده نیاز دارید، می توانید با ثبت نام در دوره خصوصی زبان آلمانی دایلو به صورت کاربردی این زبان را یاد بگیرید.

آکادمی دایلو با کیفیت ترین دوره تدریس خصوصی زبان آلمانی را در شعبه تهران برگزار می نماید.

برای اطلاع از هزینه کلاس ها به بخش ثبت نام مراجعه نمایید.

بله. آکادمی دایلو کلاس های کودک را در آموزشگاه، به صورت خصوصی در منزل یا آنلاین برای کودکان برگزار می نماید.

پس از تعیین سطح و بررسی اهداف زبان آموزان، کتاب های مناسب انتخاب می گردد. همچنین منابع زبان دایلو نیز برای کلیه زبان آموزان انتخاب می گردد.

کلاس های زبان آلمانی دایلو، طبق زمان های انتخابی زبان آموزان به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته و یا فشرده برگزار می گردد. توصیه ما این است که سعی کنید زمان هایی را برای برگزاری کلاس انتخاب نمایید که از آرامش ذهنی بیشتری برخوردار هستید تا بتوانید با کیفیت بیشتری مطالب را بیاموزید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس می باشد. به همین جهت آکادمی دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را در نظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

برای شروع دوره خصوصی زبان آلمانی خود در تهران، فرم ثبت نام زیر را تکمیل نمایید.