.

آموزش زبان دایلو برگزار کننده بهترین کلاس مکالمه زبان آلمانی در شمال، شرق و غرب تهران، کرج، مشهد، شیراز، اصفهان و اهواز می باشد که توسط بهترین استاد و معلم زبان آلمانی به صورت خصوصی در منزل (خانه) و آنلاین (اینترنتی) برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان و با استفاده از بهترین منابع و کتاب های زبان آلمانی همچون منشن (Menschen) به صورت فشرده و تضمینی تدریس می گردد. در اینجا به بررسی کلاس های خصوصی آلمانی دایلو می پردازیم، پس این مطلب را تا انتها مطالعه بفرمایید.

بهترین کلاس مکالمه زبان آلمانی

زبان آلمانی یازدهمین زبان رایج در دنیا می باشد که بیش از 90 میلیون نفر به این زبان صحبت می کنند. بسیاری از زبان آموزانی که قصد ادامه تحصیل، کار و مهاجرت در کشور آلمان را دارند، لازم است زبان آلمانی را به خوبی بیاموزند و در آزمون های زبان آلمانی همچون TestDaF و یا آزمون Zertifikat Deutsch که معادل سطح B1 الی C1 می باشد موفق شوند. اگر که شما بتوانید به خوبی در سطح B2 یا C1 از زبان آلمانی استفاده کنید، بسیاری از مراکز شما را برای تحصیل یا کار خواهند پذیرفت.

به همین جهت اساتید آموزش زبان آلمانی دایلو که جزء بهترین معلم و استاد زبان آلمانی در تهران و ایران هستند در کلاس های تضمینی مکالمه زبان آلمانی کودک، نوجوان و بزرگسال به گونه ای آموزش می دهند که بتوانید در مدت زمان کوتاهی به طور روان به زبان آلمانی صحبت کنید و در نوشتن، خواندن و گوش دادن نیز مهارت های لازم را کسب نمایید.

آموزش زبان آلمانی در تهران:

کلاس های زبان آلمانی دایلو به صورت کلاس های خصوصی در منزل (خانه) طبق زمان های آزاد زبان آموزان کودک، نوجوان و بزرگسال به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته برگزار می گردد تا در بین روز های زمان کافی برای مطالعه و تمرین کردن وجود داشته باشد. برای افرادی که زمان زیادی برای مطالعه ندارند و به دلیل مسئولیت های کاری و زندگی نمی توانند مطالعه کنند، کلاس های فشرده و فوق فشرده آلمانی مناسب می باشد.

در کلاس های مکالمه زبان آلمانی در تهران، از انواع منابع آموزشی، کتاب های زبان آلمانی همانند منشن Menschen و بسیاری از کتاب های دیگر به همراه فیلم و ویدیو های آموزش زبان آلمانی استفاده می گردد تا بتوانید درک خوبی از نحوه استفاده کردن زبان آلمانی داشته باشید و همانند افراد بومی مکالمه کنید.

اساتید و مدرسین آلمانی دایلو یادگیری زبان آلمانی را برای شما تبدیل به یک سرگرمی می کنند تا به راحتی بتوانید با عبارت ها و ساختار های گرامری جملات آشنا شوید و شروع به جمله سازی کنید. همچنین کلاس های آخر هفته مکالمه آلمانی در منزل نیز برای زبان آموزانی که زمان های خالی بسیار کمی در طور هفته دارند مناسب می باشد که امکان برگزاری به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی وجود دارد.

کلاس تضمینی مکالمه زبان آلمانی:

آموزش زبان دایلو برگزار کننده کلاس ها تضمینی مکالمه زبان آلمانی به صورت فشرده در تهران و شهرستان می باشد که به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته برگزار می گردد. در دوره های آموزش تضمینی مکالمه زبان آلمانی سعی می شود که به شکل بسیار کاربردی زبان آلمانی را در ارتباط با حوزه های مختلف کاری یاد بگیرید تا بتوانید به خوبی با افراد نیتیو (بومی آلمانی) مکالمه کنید و ارتباط برقرار کنید. کلاس های تضمینی آلمانی در تهران به صورت خصوصی در منزل (خانه) و یا به صورت آنلاین برگزار می گردد.

کلاس زبان آلمانی

آموزش تضمینی به این معناست که شما بتوانید در پایان کلاس ها، به صورت روان به زبان آلمانی مکالمه کنید، سوال بپرسید و منظور خود را به راحتی برسانید. به همین جهت اساتید آموزش زبان دایلو برای زبان آموزان کودک، نوجوان و بزرگسال برنامه ای را طراحی خواهند کرد که بتوانید در این مسیر موفق شوید. از آن جا که سطح دانش و تجربه معلم و اساتید خصوصی زبان آلمانی دایلو بسیار بالا می باشد و در کشور های اروپایی که به زبان آلمانی صحبت می شود زندگی کرده اند، شما به صورت پیوسته در طول هفته الگویی خواهید داشت که به ارتقاء سطح زبان آلمانی شما کمک می کند و موجب پیشرفت مهارت های زبان آلمانی شما می گردد.

تدریس خصوصی زبان آلمانی:

در صورتی که شما زمان آزاد بسیار کمی دارید و مایل هستید که در مدت زمان کوتاه بتوانید در استفاده و درک زبان آلمانی تسلط پیدا کنید، دوره های تدریس خصوصی زبان آلمانی دایلو که به صورت کلاس های فشرده و فوق فشرده برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می گردد را به شما توصیه می کنیم. کلاس های تدریس خصوصی به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته طبق زمان های آزاد شما زبان آموزان برگزار می گردد تا بتوانید با آموزش موثر و با کیفیت بهترین اساتید و مدرسین زبان آلمانی در مدت زمان بسیار کوتاهی در درک و استفاده از این زبان مهارت کسب کنید.

آموزش زبان آلمانی به صورت خصوصی در منزل و یا آنلاین طبق انتخاب شما تدریس می گردد که هر دو نوع این کلاس ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند تا بتوانید در هر شرایطی از یادگیری و تقویت زبان آلمانی خود دور نمانید. در دوره های تدریس خصوصی آلمانی سعی می شود که به شکلی آموزش ارائه گردد تا بتوانید در موقعیت های گوناگون اجتماعی به راحتی با دیگران ارتباط بر قرار کنید و منظور خود را به طور کاملا واضح بیان کنید.

اگر که شما قصد کار، سفر و یا تحصیل در کشور هایی که به زبان آلمانی صحبت می کنند را دارید، تدریس خصوصی زبان آلمانی دایلو را به شما پیشنهاد می دهیم.

آموزش آنلاین مکالمه زبان آلمانی (اینترنتی-مجازی):

کلاس های آموزش آنلاین مکالمه زبان آلمانی (مجازی) برای زبان آموزانی مناسب است که امکان انتخاب کلاس های حضوری را ندارند و قصد دارند از دانش و تجربه مدرسین زبان آلمانی دایلو بهره مند شوند. کلاس های آنلاین آلمانی با استفاده از نرم افزار های اسکایپ، واتساپ و… طبق زمان های آزاد زبان آموزان برگزار می گردد.

کیفیت کلاس های مجازی زبان آلمانی دایلو مشابه با کلاس های حضوری می باشد و شما به راحتی قادر هستید با استاد خود صحبت کنید و ارتباط برقرار کنید. اساتید زبان آلمانی دایلو با استفاده از روش های منحصر به فرد آموزش زبان آلمانی را به صورت آنلاین انجام می دهند تا بتوانید به خوبی مکالمه زبان آلمانی را بیاموزید و به طور پیوسته به زبان آلمانی صحبت کنید. در چنین شرایطی شما برای شرکت در آزمون های TestDaF و آزمون های سطح B1 کاملا آماده خواهید شد و می توانید از دانش و مهارت های خود به بهترین شکل استفاده کنید.

امیدواریم که با مطالعه این مطلب با کلاس های آموزش مکالمه زبان آلمانی دایلو آشنا شده باشید و توانسته باشیم به برخی از سوال های شما پاسخ دهیم. برای شروع کلاس زبان آلمانی خود و مشاوره با ما تماس بگیرید و یا با پر کردن فرم ثبت نام، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

منو را ببند
درخواست مشاوره
close slider
سوالات خود را در ارتباط با کلاس مورد نظر از ما بپرسید.