.

آموزش زبان دایلو برگزار کننده بهترین کلاس تضمینی مکالمه زبان فرانسه (فرانسوی) در شمال، شرق و غرب تهران، کرج، مشهد، شیراز و اصفهان می باشد که توسط بهترین استاد و معلم زبان فرانسه به صورت خصوصی در منزل (خانه) یا آنلاین (اینترنتی-مجازی) برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان به صورت فشرده و با استفاده از بهترین کتاب و منابع اموزش فرانسه تدریس می گردد. در اینجا به بررسی کلاس های آموزش زبان فرانسه دایلو می پردازیم، پس این مطلب را تا انتها مطالعه بفرمایید.

بهترین کلاس زبان فرانسه

زبان فرانسه یک زبان بسیار رایج و محبوب در دنیا می باشد و بیش از 200 میلیون نفر در دنیا به این زبان صحبت می کنند. در کشور هایی همچون بلژیک، سوئیس و کانادا و دیگر کشور ها افراد فرانسوی زبان زیادی وجود دارند که با یادگیری مکالمه زبان فرانسه می توانید با آن ها مکالمه کنید و ارتباط برقرار کنید. زبان فرانسه دومین زبان رایج مورد تدریس در دنیا پس از زبان انگلیسی می باشد و طرفداران بسیاری دارد.

آموزش زبان دایلو در کلاس های عادی، فشرده و فوق فشرده مکالمه زبان فرانسه خود در تهران و شهرستان برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان از به روز ترین منابع آموزشی استفاده می کند که توسط بهترین استاد و معلم خصوصی زبان فرانسه مورد تدریس قرار می گیرد. کلاس های آنلاین و خصوصی مکالمه فرانسه دایلو با اساتیدی که در کشور فرانسه زندگی کرده اند و به صورت روان و طبیعی صحبت می کنند می تواند تاثیر بسیاری در روند پیشرفت شما داشته باشد. همچنین با یادگیری زبان فرانسه این فرصت را خواهید داشت که در آزمون TEF و آزمون TCF فرانسه شرکت کنید و مدرک بین المللی دریافت کنید.

آموزش مکالمه زبان فرانسه در تهران:

آموزش زبان دایلو برگزار کننده کلاس های خصوصی آموزش مکالمه زبان فرانسه در تهران برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در کلاس های 2 تا 5 نفره می باشد که طبق زمان های آزاد شرکت کنندگان به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته برگزار می گردد. در کلاس های خصوصی مکالمه فرانسه دایلو سعی می شود که مطالب و نکات به شکل کاربردی به زبان آموزان آموزش داده شود تا پس از یادگیری عبارت ها و ساختار های گرامری بتوانید آن ها را در جملات به کار ببرید و منظور خود را به صورت واضح بیان کنید.

کلاس زبان فرانسه

همچنین برای افزایش انگیزه به منظور یادگیری بهتر زبان فرانسه، از انیمیشن های جذاب سینمایی و فایل های صوتی نیز استفاده می شود تا بتوانید زبان فرانسه واقعی را یاد بگیرید و از آن استفاده کنید. کلاس های آموزش مکالمه فرانسه دایلو به صورت کاملا تضمینی می باشد و در پایان دوره خود قادر خواهید بود که به راحتی صحبت کنید و منظور خود را انتقال دهید.

همانطور که می دانید زبان آموزان در سطوح مختلفی آموزش می بینند که شامل سطوح A1، A2، B1، B2 و C1 می باشد. اگر که سطح زبان فرانسه شما برای مثال در حد A1 باشد، با شرکت در کلاس های زبان فرانسه دایلو، در پایان یک دوره، سطح شما به A2 یا B1 ارتقاء پیدا خواهد کرد. بهترین اساتید و مدرسین زبان فرانسه در تهران به شما در هر جلسه از کلاس عبارت های پر کاربرد در شرایط گوناگون (سفر، کار، رزرو هتل، احوال پرسی و…) را آموزش می دهند و سپس با استفاده از آن ها، مکالمه زبان فرانسه را تمرین خواهید کرد.

کلاس تضمینی زبان فرانسه:

کلاس های آموزش زبان فرانسه دایلو که زبان آموزان در آن به تقویت هر 4 مهارت اصلی زبان فرانسه خود یعنی خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن می پردازند به صورت کاملا تضمینی برگزار می گردد. زبان آموزان در هر یک از دوره های زبان فرانسه، مطالب و عبارت های زیادی را یاد می گیرند که می توانند به صورت مکالمه در جملات خود استفاده کنند.

کلیه کلاس های زبان فرانسه عمومی و مکالمه فرانسه آموزش زبان دایلو به صورت خصوصی طی 2 الی 3 جلسه در هفته برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان تدریس می گردد تا در بین کلاس ها، زبان آموزان فرصت مطالعه و درک بهتر مطالب را داشته باشند. آموزش زبان فرانسه تخصص اساتید دایلو می باشد و تنها با یکبار یادگیری در کلاس، قادر خواهید بود که زبان فرانسه را به بهترین شکل و با کمک بهترین اساتید بیاموزید.

تدریس خصوصی زبان فرانسه:

در صورتی که قصد دارید در مدت زمان کوتاهی در استفاده و به کار گیری زبان فرانسه به طور تضمینی مهارت کسب کنید و بتوانید در شرایط گوناگون اجتماعی منظور خود را به طور واضح بیان کنید و با دیگران ارتباط برقرار کنید، دوره های تدریس خصوصی زبان فرانسه دایلو را به شما توصیه می کنیم. کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین فرانسه دایلو با تدریس اساتید مجرب و با تجربه زبان فرانسه که تجربه زندگی در کشور های فرانسوی زبان را داشته اند صورت می گیرد.

معلم های زبان فرانسه دایلو با به کار گیری شیوه های نوین در آموزش زبان فرانسه سعی می کنند که به بهترین شکل یادگیری این زبان را برای شما آسان سازند تا بتوانید با اعتماد به نفس و انگیزه بیشتری این زبان محبوب را بیاموزید. اگر که شما قصد سفر به کشور های فرانسوی زبان را دارید، می خواهید در دانشگاه های فرانسوی زبان تحصیل کنید و یا در چنین کشور هایی مشغول به کار شوید، از کلاس های تدریس خصوصی آموزش زبان دایلو استفاده کنید تا به طور قطعی در مدت زمان کوتاهی در درک و استفاده از زبان فرانسه مهارت بالایی کسب کنید.

تدریس خصوصی زبان فرانسه در تهران و دیگر شهر ها طبق زمان های آزاد شما زبان آموزان صورت می گیرد که به صورت کلاس های فشرده دو الی سه جلسه در هفته برگزار می شود.

آموزش آنلاین مکالمه زبان فرانسه (اینترنتی-مجازی):

برای زبان آموزانی که امکان انتخاب کلاس های حضوری آموزش زبان فرانسه را ندارند، کلاس های آنلاین (مجازی) زبان فرانسه بهترین گزینه می باشد که با استفاده از نرم افزار اسکایپ، واتساپ و… برگزار می گردد. شما می توانید به راحتی در منزل مطالعات خود را آغاز کنید و از تدریس بهترین معلم خصوصی زبان فرانسه بهره مند شوید.

کلاس های آنلاین مکالمه زبان فرانسه دایلو نیز کاملا تضمینی بوده و از نظر کیفی مشابه با کلاس های حضوری می باشد. در چنین حالتی شما نیز همانند بسیاری از زبان آموزان به پیشرفت و یادگیری خود ادامه خواهید داد و برای استفاده و به کار گیری زبان فرانسه به بهترین شکل آماده خواهید.

برای شروع کلاس و مشاوره با ما تماس بگیرید و یا با پر کردن فرم ثبت نام، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

منو را ببند
درخواست مشاوره
close slider
سوالات خود را در ارتباط با کلاس مورد نظر از ما بپرسید.