تدریس خصوصی زبان فرانسه در تهران:

آکادمی دایلو برگزار کننده دوره تدریس خصوصی زبان فرانسه در شهر تهران (استان تهران) می باشد که به صورت تدریس خصوصی در منزل، در آموزشگاه یا آنلاین برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته (حرفه ای) توسط بهترین معلم و استاد آقا و خانم برگزار می گردد.

اگر می خواهید بهترین معلم خصوصی مکالمه زبان فرانسه برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در تهران را انتخاب کنید، دوره های آموزش خصوصی زبان فرانسه آکادمی دایلو بسیار با کیفیت و مقرون به صرفه می باشد و طبق روز ها و زمان های مورد انتخاب شما زبان آموزان برگزار می گردد.

معلمان زبان فرانسه آکادمی دایلو با تحصیلات کارشناسی ارشد زبان فرانسه و تجربه زندگی در کشور های فرانسوی زبان (بلژیک، فرانسه، کانادا) جزو بهترین مدرسان در تهران می باشند.

ویژگی تدریس خصوصی زبان فرانسه دایلو در تهران:

آکادمی دایلو برگزار کننده با کیفیت ترین دوره خصوصی زبان فرانسه در تهران می باشد که توسط بهترین معلمان و استادان زبان فرانسه تدریس می گردد. در صورتی که می خواهید در مدت 3 الی 4 ماه این زبان را به صورت کاربردی بیاموزید، ثبت نام کنید.

همچنین آکادمی دایلو برگزار کننده دوره های خصوصی زبان فرانسه برای شرکت در آزمون های بین المللی همچون TCF و TEF در تهران می باشد.

برخی از ویژگی های تدریس خصوصی زبان فرانسه دایلو شامل:

  • دوره های متنوع زبان فرانسه برای سنین مختلف.
  • معلمان زبان فرانسوی نیتیو (Native) و با تجربه.
  • طراحی برنامه آموزشی اختصاصی برای موفقیت در مدت زمان کوتاه.
  • تدریس خصوصی زبان فرانسه با قرارداد کتبی و تضمینی.
  • ارائه مدرک معتبر در پایان دوره.
  • تدریس خصوصی مکالمه زبان فرانسه به صورت محض.
  • آموزش خصوصی زبان فرانسه طبق زمان ها و روز های انتخابی زبان آموزان.
  • تدریس زبان فرانسه به صورت فشرده و فوق فشرده برای یادگیری در کمترین زمان.
  • دوره های سطح مبتدی (A1 و A2)، متوسط (B1 و B2)، پیشرفته (C1 و C2).
  • تعیین سطح دقیق بر اساس استاندارد های مرکز آموزش زبان دانشگاه آکسفورد و کمبریج.

برای درخواست معلم خصوصی زبان فرانسه فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.

معلم خصوصی زبان فرانسه در تهران:

تجربه بالای استادان در تدریس خصوصی زبان فرانسه و تحصیلات دانشگاهی مرتبط، موجب کیفیت بالای دوره های زبان فرانسه آکادمی دایلو گردیده است.

مدرسان آکادمی دایلو در تهران با استفاده از منابع آموزشی متنوع و برنامه آموزشی مناسب در دوره های آموزش خصوصی زبان فرانسه به شما کمک می کنند تا بتوانید با بیشترین کیفیت زبان فرانسوی را بیاموزید.

اگر زمان مطالعه شما محدود است و به یک برنامه آموزشی فشرده نیاز دارید، می توانید با ثبت نام در دوره خصوصی زبان فرانسه دایلو به صورت کاربردی این زبان را یاد بگیرید.

آکادمی دایلو با کیفیت ترین دوره تدریس خصوصی زبان فرانسه را در شعبه تهران برگزار می نماید.

برای اطلاع از هزینه کلاس ها به بخش ثبت نام مراجعه نمایید.

بله. آکادمی دایلو کلاس های کودک را در آموزشگاه، به صورت خصوصی در منزل یا آنلاین برای کودکان برگزار می نماید.

پس از تعیین سطح و بررسی اهداف زبان آموزان، کتاب های مناسب انتخاب می گردد. همچنین منابع زبان دایلو نیز برای کلیه زبان آموزان انتخاب می گردد.

کلاس های زبان فرانسه دایلو، طبق زمان های انتخابی زبان آموزان به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته و یا فشرده برگزار می گردد. توصیه ما این است که سعی کنید زمان هایی را برای برگزاری کلاس انتخاب نمایید که از آرامش ذهنی بیشتری برخوردار هستید تا بتوانید با کیفیت بیشتری مطالب را بیاموزید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس می باشد. به همین جهت آکادمی دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را در نظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

برای شروع دوره خصوصی زبان فرانسه خود در تهران، فرم ثبت نام زیر را تکمیل نمایید.