.
تلفن تماس: 02128421541

آموزش زبان دایلو برگزار کننده بهترین کلاس تضمینی مکالمه زبان فرانسه (فرانسوی) در شمال، شرق و غرب تهران، کرج، مشهد، شیراز و اصفهان می باشد که توسط بهترین استاد، معلم و مربی زبان فرانسه به صورت خصوصی در منزل (خانه) یا آنلاین (اینترنتی-مجازی) برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان به صورت فشرده و با استفاده از بهترین کتاب و منابع اموزش فرانسه تدریس می گردد. در اینجا به بررسی کلاس های زبان فرانسه دایلو می پردازیم، پس این مطلب را تا انتها مطالعه بفرمایید.

بهترین کلاس زبان فرانسه

زبان فرانسه یک زبان بسیار رایج و محبوب در دنیا می باشد و بیش از 200 میلیون نفر در دنیا به این زبان صحبت می کنند. در کشور هایی همچون بلژیک، سوئیس و کانادا و دیگر کشور ها افراد فرانسوی زبان زیادی وجود دارند که با یادگیری مکالمه زبان فرانسه می توانید با آن ها مکالمه کنید و ارتباط برقرار کنید. زبان فرانسه دومین زبان رایج مورد تدریس در دنیا پس از زبان انگلیسی می باشد و طرفداران بسیاری دارد.

آموزش زبان دایلو در کلاس های عادی، فشرده و فوق فشرده مکالمه زبان فرانسه خود در تهران و شهرستان برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان از به روز ترین منابع آموزشی استفاده می کند که توسط بهترین معلم و مربی زبان فرانسه آقا و خانم مورد تدریس قرار می گیرد.

اگر که شما به دنبال یک آموزشگاه یا موسسه زبان فرانسه معتبر برای یادگیری بهتر این زبان هستید، کلاس های خصوصی مکالمه زبان فرانسه دایلو با آموزش اساتیدی که در کشور فرانسه زندگی کرده اند و به صورت روان و طبیعی صحبت می کنند می تواند تاثیر بسیاری در روند پیشرفت شما داشته باشد. با یادگیری زبان فرانسه این فرصت را خواهید داشت که در آزمون TEF و آزمون TCF فرانسه نیز شرکت کنید و مدرک بین المللی دریافت نمایید.

آموزش مکالمه زبان فرانسه در تهران:

آموزش زبان دایلو برگزار کننده کلاس های خصوصی مکالمه زبان فرانسه در تهران برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در کلاس های 2 تا 5 نفره می باشد که طبق زمان های آزاد شرکت کنندگان به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته برگزار می گردد. در دوره های زبان فرانسه دایلو، مطالب و نکات به شکل کاربردی به زبان آموزان آموزش داده شود تا پس از یادگیری عبارت ها و ساختار های گرامری بتوانید آن ها را در جملات به کار ببرید و منظور خود را به صورت واضح بیان کنید.

کلاس زبان فرانسه

همچنین برای افزایش انگیزه به منظور یادگیری بهتر زبان فرانسه، از انیمیشن های جذاب سینمایی و فایل های صوتی نیز استفاده می شود تا بتوانید زبان فرانسه را به شکلی که در دنیای واقعی استفاده می شود بیاموزید و از آن استفاده کنید. دوره های مکالمه زبان فرانسه دایلو به صورت کاملا تضمینی می باشد.

همانطور که می دانید زبان آموزان در سطوح مختلفی آموزش می بینند که شامل سطوح A1، A2، B1، B2 و C1 می باشد. اگر که سطح زبان فرانسه شما برای مثال در حد A1 باشد، پس از اتمام دوره فشرده زبان فرانسه دایلو، سطح شما به A2 یا B1 ارتقاء پیدا خواهد کرد. بهترین اساتید و مدرسین زبان فرانسه در تهران به شما در هر جلسه عبارت های پر کاربرد شرایط گوناگون (سفر، کار، رزرو هتل، احوال پرسی و…) را آموزش می دهند و با استفاده از آن ها و منابع صوتی و تصویری مکالمه زبان فرانسه را تمرین خواهید کرد.

دوره های زبان فرانسه دایلو به صورت تضمینی برگزار می گردد:

کلاس های زبان فرانسه دایلو که زبان آموزان در آن به تقویت هر 4 مهارت اصلی زبان فرانسه خود یعنی خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن می پردازند به صورت کاملا تضمینی برگزار می گردد. زبان آموزان در دوره زبان فرانسه خود، مطالب و عبارت های زیادی را یاد می گیرند که می توانند به صورت شفاهی در جملات خود استفاده کنند.

کلیه دوره های زبان فرانسه عمومی و مکالمه دایلو به صورت خصوصی طی 2 الی 3 جلسه در هفته برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان تدریس می گردد تا در بین کلاس ها، زبان آموزان فرصت مطالعه و درک بهتر مطالب را داشته باشند. آموزش زبان فرانسه تخصص اساتید دایلو می باشد و می توانید زبان فرانسه را به بهترین شکل و با کمک بهترین اساتید بیاموزید.

تدریس خصوصی زبان فرانسه:

در صورتی که قصد دارید در مدت زمان کوتاهی در استفاده از زبان فرانسه مهارت کسب کنید و بتوانید در شرایط گوناگون اجتماعی منظور خود را به طور واضح بیان کنید و با دیگران ارتباط برقرار کنید، دوره های خصوصی زبان فرانسه دایلو را به شما توصیه می کنیم. کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین فرانسه دایلو با تدریس اساتید مجرب و با تجربه زبان فرانسه که تجربه زندگی در کشور های فرانسوی زبان را داشته اند صورت می گیرد.

معلمین زبان فرانسه دایلو با به کار گیری از شیوه های نوین در آموزش زبان فرانسه سعی می کنند یادگیری این زبان را برای شما آسان سازند تا بتوانید با اعتماد به نفس و انگیزه بیشتری این زبان محبوب را بیاموزید. اگر که شما قصد سفر به کشور های فرانسوی زبان را دارید، می خواهید در دانشگاه های فرانسوی زبان تحصیل کنید و یا در چنین کشور هایی مشغول به کار شوید، از دوره های تدریس خصوصی زبان فرانسه دایلو استفاده کنید تا به طور قطعی در مدت زمانی کوتاه در درک و استفاده از زبان فرانسه ماهر شوید.

تدریس خصوصی زبان فرانسه در تهران و دیگر شهر ها طبق زمان های آزاد شما زبان آموزان صورت می گیرد که به صورت کلاس های فشرده دو الی سه جلسه در هفته برگزار می گردد.

آموزش آنلاین مکالمه زبان فرانسه (اینترنتی-مجازی):

برای زبان آموزانی که امکان انتخاب کلاس های حضوری زبان فرانسه را ندارند، کلاس های آنلاین (مجازی) زبان فرانسه بهترین گزینه می باشد که با استفاده از نرم افزار اسکایپ، واتساپ و… برگزار می گردد. شما می توانید به راحتی در منزل مطالعات خود را آغاز کنید و از تدریس بهترین معلم خصوصی زبان فرانسه بهره مند شوید.

کلاس های آنلاین مکالمه زبان فرانسه دایلو نیز کاملا تضمینی بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است.

مزیت دوره های آنلاین زبان فرانسه دایلو:

  • تسلط در مکالمه زبان فرانسه در مدت زمان کوتاه و با هزینه کمتر.
  • بهره گیری از دانش و تجربه بهترین مدرسین زبان فرانسه در تهران.
  • استفاده از منابع آموزشی متنوع برای درک بهتر این زبان.
  • آمادگی برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان فرانسه.

سوالات رایج درباره کلاس های زبان فرانسه دایلو:

هزینه کلاس های زبان فرانسه دایلو بر اساس طول دوره آموزشی و سطح زبان آموزان مشخص می گردد. آموزش زبان دایلو این امکان را نیز فراهم نموده است تا برای پرداخت آسان تر هزینه کلاس، زبان آموزان بتوانند به صورت اقساط شهریه دوره خود را پرداخت نمایند. برای اطلاع از آخرین هزینه ها با ما تماس بگیرید.

بله. آموزش زبان دایلو با کمک بهترین مربیان زبان کودک که از تجربه سال ها آموزش زبان به کودکان برخوردار هستند، کلاس های زبان فرانسه کودک را به صورت خصوصی در منزل برای کودکان برگزار می نماید.

کتاب ها و منابع آموزش زبان فرانسه بر اساس سطح فعلی زبان آموزان و اهداف آن ها انتخاب می شود. اساتید زبان فرانسه دایلو از انواع منابع تصویری و صوتی به روز برای آموزش زبان فرانسه استفاده می نمایند و از کتاب های کمک آموزشی متنوع برای تقویت مهارت های زبان آموزان استفاده می شود.

زمان برگزاری کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین زبان فرانسه بر اساس زمان های آزاد زبان آموزان مشخص می شود. شما می توانید زمان هایی که مایل هستید کلاس داشته باشید را انتخاب نمایید تا به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته و یا به شکل فشرده از آموزش خصوصی زبان فرانسه بهره مند شوید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس ها می باشد. به همین جهت آموزش زبان دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را درنظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

برای شروع دوره خود، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با ما تماس بگیرید.

منو را ببند
درخواست مشاوره
close slider
سوالات خود را در ارتباط با کلاس مورد نظر خود از ما بپرسید.