ثبت نام در آزمون تافل iBT:

آزمون تافل یکی از قدیمی ترین آزمون های بین المللی زبان است که سالهاست در حال برگزاری می باشد.

سوالات این آزمون کامپیوتری توسط شرکت ETS طراحی می گردد و متقاضیان آن معمولا قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های امریکا را دارند که به همین جهت، نیاز است امتیاز بالایی در این آزمون کسب کنند.

در آزمون تافل، چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی (Reading, Listening, Speaking, Writing) مورد سنجش قرار می گیرد و به هر کدام از مهارت ها از 30 نمره امتیازدهی می شود.

مدت زمان این آزمون حدود 4 ساعت است و به دلیل طولانی بودن آن و جلوگیری از ایجاد خستگی در شرکت کنندگان، 10 دقیقه زمان استراحت پس از پایان تست Reading و Listening درنظر گرفته شده است.

اعتبار نمرات تافل شما 2 سال می باشد.

آزمون تافل (TOEFL)

در کلاس TOEFL iBT با برنامه ریزی و پشتیبانی آموزشی دایلو در مدت زمان 3 الی 4 ماه امتیاز مورد نظر خود را در این آزمون کسب خواهید کرد.
برای شروع کلاس تافل خود، ثبت نام کنید

سوالات رایج درباره کلاس تافل دایلو:

در زیر به برخی از سوالات درباره کلاس های تافل دایلو پاسخ داده شده است.

بله. امروزه به دلیل پیشرفت های تکنولوژی آزمون تافل به صورت iBT برگزار می شود و به همین جهت کلاس های تافل دایلو بر اساس نمرات، سوالات و ساختار آزمون تافل iBT توسط متخصصین دایلو برنامه ریزی شده است.

موسسه زبان دایلو سعی کرده است که بیشترین کیفیت را با کمترین هزینه برای متقاضیان آزمون تافل درنظر بگیرد. بر اساس نمره ای که می خواهید کسب کنید، تعداد جلسات و سطح فعلی زبان شما، هزینه کلاس های تافل شما مشخص می گردد. برای اطلاع از آخرین قیمت کلاس های خصوصی تافل با ما تماس بگیرید.

انتخاب منابع آموزشی نقش مهمی در موفقیت شما خواهد گذاشت. به همین جهت اساتید دایلو با استفاده از آخرین نمونه سوالات آزمون تافل، جزوات و تکنیک های منحصر به فرد، سعی می کنند متقاضیان را در کمترین زمان برای شرکت در آزمون آماده کنند. همچنین کتاب های رسمی انتشارات معتبر نیز مورد تدریس قرار می گیرد:

  • کتاب های تافل ETS
  • کتاب تافل Oxford
  • کتاب نمونه سوالات تافل Pearson و Delta

همچنین از منابع کمک آموزشی برای تقویت مهارت های گوش دادن (لیسنینگ)، خواندن (ریدینگ)، صحبت کردن (اسپیکینگ) و نوشتن (رایتینگ) نیز بر اساس سطح و هدف زبان آموزان استفاده می شود.

موسسه زبان دایلو برنامه آموزشی دوره های تافل را به صورتی طراحی کرده است که زبان آموزان بتوانند در پایان دوره های خصوصی در منزل و یا آنلاین به نمره مورد نظر خود برسند و موفق شوند. به همین جهت از نظر کیفیت آموزش، هیچ تفاوتی میان آن وجود ندارد و بر اساس ترجیح شما زبان آموزان انتخاب می گردد.

بله. از زمان شروع دوره تافل خود تا زمان ثبت نام و روز برگزاری آزمون، از حمایت و راهنمایی کامل آموزش زبان دایلو برخوردار می شوید تا عوامل دیگری همچون استرس روز آزمون، تاریخ و شرایط ثبت نام و… موجب کاهش کیفیت عملکرد شما نگردد.