ثبت نام در آزمون آیلتس:

آموزش آیلتس تخصص ماست.

سالهاست که افراد زیادی به قصد مهاجرت و یا ادامه تحصیل اقدام به شرکت در این آزمون کرده اند و همواره توانسته ایم در کمترین زمان داوطلبین را برای کسب امتیاز مورد نظر خود آماده کنیم.

در تهران این آزمون به شکل زیر برگزار می گردد:

تست سه مهارت (Listening, Reading, Writing) در یک روز برگزار شده و مدت زمان آن دو ساعت و چهل دقیقه است. امتحان Speaking به انتخاب شما چند روز قبل از آزمون کتبی برگزار می شود و حداکثر 15 دقیقه زمان می برد. شرکت کنندگان در هر کدام از مهارت های بالا از 9 نمره امتیاز کسب می کنند.

پس از پایان آزمون، مدرک آیلتس خود را دو هفته بعد با مراجعه به موسسه برگزار کننده دریافت خواهید کرد. مدت زمان اعتبار مدرک بین المللی شما 2 سال می باشد.

آزمون آیلتس (IELTS)

در کلاس های IELTS با برنامه ریزی و پشتیبانی آموزشی دایِلو در مدت 3 الی 4 ماه امتیاز مورد نظر خود را در این آزمون کسب خواهید کرد.
برای شروع کلاس آیلتس خود، ثبت نام کنید.

سوالات رایج درباره کلاس آیلتس دایلو:

در زیر به برخی از سوالات درباره کلاس های آیلتس دایلو پاسخ داده شده است.

اگر که شما قصد ادامه تحصیل در مقاطع دبیرستان یا دانشگاه را دارید و یا شغل شما پزشکی، مهندسی و جزء شغل های آکادمیک محسوب می شود، لازم است کلاس های آیلتس آکادمیک را انتخاب نمایید. اما اگر که قصد مهاجرت به کشور های انگلیسی زبان (کانادا، استرالیا، انگلستان، امریکا و …) را دارید و یا به قصد انجام کار (غیر علمی) به این کشور ها سفر می کنید، لازم است کلاس های آیلتس جنرال را انتخاب نمایید.

موسسه زبان دایلو سعی کرده است که بیشترین کیفیت را با کمترین هزینه برای متقاضیان آزمون آیلتس درنظر بگیرد. بر اساس نمره ای که می خواهید کسب کنید، تعداد جلسات و سطح فعلی زبان شما، هزینه کلاس های آیلتس شما مشخص می گردد. برای اطلاع از آخرین قیمت کلاس های خصوصی آیلتس با ما تماس بگیرید.

انتخاب منابع آموزشی نقش مهمی در موفقیت شما خواهد گذاشت. به همین جهت اساتید دایلو با استفاده از آخرین نمونه سوالات آزمون آیلتس، جزوات و تکنیک های منحصر به فرد، سعی می کنند متقاضیان را در کمترین زمان برای شرکت در آزمون آماده کنند. همچنین کتاب های رسمی کمبریج نیز مورد تدریس قرار می گیرد:

  • کتاب های Complete IELTS
  • کتاب های Cambridge Practice
  • کتاب Objective IELTS

همچنین از منابع کمک آموزشی برای تقویت مهارت های گوش دادن (لیسنینگ)، خواندن (ریدینگ)، صحبت کردن (اسپیکینگ) و نوشتن (رایتینگ) نیز بر اساس سطح و هدف زبان آموزان استفاده می شود.

موسسه زبان دایلو برنامه آموزشی دوره های آیلتس را به صورتی طراحی کرده است که زبان آموزان بتوانند در پایان دوره های خصوصی در منزل و یا آنلاین به نمره مورد نظر خود برسند و موفق شوند. به همین جهت از نظر کیفیت آموزش، هیچ تفاوتی میان آن وجود ندارد و بر اساس ترجیح شما زبان آموزان انتخاب می گردد.

بله. از زمان شروع دوره آیلتس خود تا زمان ثبت نام و روز برگزاری آزمون، از حمایت و راهنمایی کامل آموزش زبان دایلو برخوردار می شوید تا عوامل دیگری همچون استرس روز آزمون، تاریخ و شرایط ثبت نام و… موجب کاهش کیفیت عملکرد شما نگردد.