.
تلفن تماس: 02128421541

آموزش زبان دایلو برگزار کننده کلاس های تقویت مهارت رایتینگ (نوشتار) برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان همچون آیلتس، تافل، PTE، GRE و آزمون های زبان انگلیسی کمبریج به صورت خصوصی در منزل (خانه) یا آنلاین (مجازی-اینترنتی) می باشد تا بتوانید با افزایش کیفیت مقاله نویسی، امتیاز و نمره مهارت رایتینگ خود را بالا ببرید. در اینجا به بررسی برخی از دوره های تقویت رایتینگ دایلو می پردازیم، پس این مطلب را تا انتها مطالعه بفرمایید.

کلاس تقویت رایتینگ در تهران

بسیاری از دانشگاه ها و مراکز آموزشی، سطح مهارت رایتینگ نویسی افراد را یکی از معیار های انتخاب آن ها می دانند. زبان آموزان زیادی در آزمون های بین المللی آیلتس آکادمیک و جنرال و آزمون تافل یا PTE شرکت می کنند، اما به دلیل رعایت نکردن برخی اصول و قواعد و استفاده نکردن از عبارت های حرفه ای، امتیاز کمتری دریافت می کنند. اساتید و متخصصین آموزش زبان دایلو کلاس های تقویت رایتینگ نویسی را برای افرادی که مایل اند تنها به تمرین و تقویت رایتینگ بپردازند طراحی کرده اند.

بسیاری از دانشگاه های بر تر دنیا برای پذیرش دانشجویان، کسب نمره 7 در رایتینگ آیلتس و امتیاز 85 الی 90 در رایتینگ تافل را ضروری می دانند. کلاس های تقویت مهارت رایتینگ دایلو به صورت فشرده و فوق فشرده طی 2 الی 3 جلسه در هفته طبق زمان های آزاد زبان آموزان برگزار می گردد.

کلاس تقویتی رایتینگ آیلتس:

در طول این کلاس ها، شرکت کنندگان با انواع رایتینگ های descriptive همانند رایتینگ های Task 1 آیلتس آکادمیک کاملا آشنا می شوند. در این کلاس ها زبان آموزان به یادگیری نحوه توصیف انواع نمودار های خطی، میله ای، دیاگرام، نقشه ها و انواع چارت ها می پردازند. یکی از مهارت هایی که نیاز است زبان آموزان برای کسب امتیاز بالا در رایتینگ آزمون آیلتس آکادمیک تسک 1 کسب کنند، نحوه مقایسه کردن انواع داده ها است. نه تنها بهبود کیفیت رایتینگ نویسی شما موجب افزایش نمره آیلتس خواهد شد، بلکه از این مهارت ها در طول دوره دانشگاه نیز به طور مکرر استفاده خواهید کرد.

در رایتینگ Task 2 آیلتس، لازم است زبان آموزان یک مقاله آکادمیک که مرتبط با موضوع ارائه شده است بنویسند. به همین سبب لازم است بتوانید به خوبی استدلال کنید، مثال بزنید، با انواع عبارت های مرتبط برای نظم دهی به نوشته خود آشنا باشید و منظور خود را به شکل واضح در مدت زمان محدود امتحان بنویسید تا بتوانید یک مقاله آیلتس خوب ارائه دهید. به همین جهت با انجام تمرینات در محدوده زمانی آزمون و زیر نظر اساتید دایلو، قادر خواهید بود که در مدت زمان کوتاهی مهارت رایتینگ خود را تقویت کنید.

کلاس تقویتی رایتینگ تافل:

آیا شما نیز قصد دارید به زودی در آزمون تافل iBT شرکت کنید، اما هنوز نتوانستید نمره مورد نظر خود را در رایتینگ تافل کسب کنید؟

رایتینگ آزمون تافل یک تست دشوار می باشد که نیاز است علاوه بر داشتن دانش و تجربه کافی برای ارائه پاسخ های با کیفیت، مهارت لیسنینگ و ریدینگ نسبتا قوی داشته باشید.

در بخش اول رایتینگ آزمون تافل (Integrated) لازم است که متن کوتاهی را مطالعه کنید و سپس به یک فایل صوتی لیسنینگ مرتبط گوش دهید و یادداشت برداری کنید. سپس با استفاده از بهترین ساختار ممکن رایتینگ خود را در مدت زمان محدود بنویسید. از کلیه شرکت کنندگان انتظار می رود که بتوانند در 1 ساعت هر دو بخش رایتینگ را تکمیل کنند و به همین جهت نیاز است علاوه بر داشتن دانش خوب لغوی و گرامری، با استفاده از مناسب ترین ساختار، به بهترین شکل به سوال پاسخ دهید.

در قسمت دوم رایتینگ تافل (Independent) از شما خواسته می شود که در ارتباط با موضوع ارائه شده یک مقاله بنویسید. توصیه می شود که طول متن مقاله شما حداقل 300 کلمه باشد. برای اینکه بتوانید امتیاز خود را در این بخش افزایش دهید، لازم است که علاوه بر استفاده از ساختار های پیشرفته و عبارت های advance، استدلال خوبی نیز داشته باشید و در هنگام نوشتن، از موضوع رایتینگ دور نشوید. به همین جهت اساتید دایلو سعی می کنند در مدت زمان کوتاهی کلیه اشکالات مرتبط با مهارت رایتینگ شما را رفع کنند که موجب ارتقاء امتیاز شما گردد.

همچنین تصحیح دقیق مقالات و نوشته های آکادمیک آزمون های بین المللی از اهمیت بسیاری برخوردار است.

زیرا به شما ایده بهتری از سطح فعلی نوشتار خود و قسمت هایی که نیاز به تقویت دارد می دهد. در حال حاضر درصد بالایی از داوطلبین هستند که اشتباهات رایج متن های آکادمیک در نوشته آنها دیده می شود.

کلاس های رایتینگ نویسی دایلو برای زبان آموزانی طراحی شده است که می خواهند فقط بر روی مهارت نوشتار خود تمرکز کنند تا بتوانند با افزایش کیفیت آن، نمره آزمون خود را بالا ببرند، به همین جهت تصحیح دقیق نوشته ها و ارائه راهکار هایی برای رفع اشکال اهمیت بسیاری دارد

اساتید دایلو با آموزش نکات کلیدی، در مدت زمان کوتاهی سطح نوشتار شما را ارتقاع می دهند. این باعث می شود که نه تنها میزان اشتباهات رایج در نوشته شما کاهش پیدا کند، بلکه بتوانید در مهارت های دیگر نیز استفاده درست از ساختار ها و لغات را به خوبی بکار ببرید. برای شروع کلاس ها با تماس بگیرید.

تصحیح رایتینگ

آموزش مقاله نویسی به صورت آنلاین (مجازی-اینترنتی):

کلاس های آنلاین رایتینگ دایلو برای زبان آموزانی طراحی شده است که امکان انتخاب کلاس های حضوری را نداشته و مایل اند بتوانند به صورت فشرده در مدت زمان کوتاهی مهارت رایتینگ خود را تقویت کنند. دوره های تدریس رایتینگ آنلاین شامل کلاس های تقویت رایتینگ آیلتس، تافل، پی تی ای و بسیاری از آزمون های بین المللی زبان می باشد.

همانطور که می دانید، بسیاری از زبان آموزان امتیاز کمی در تست مهارت رایتینگ کسب می کنند و علت اصلی آن وجود اشتباهات رایج در متون آکادمیک می باشد. برای اینکه بتوانید نمره خود را ارتقاء دهید، لازم است که با بسیاری از نکات گرامری (دستور زبان) خود را آشنا کنید و از طیف وسیع تری از عبارت ها در نوشته های خود استفاده کنید.

همچنین نیاز است که بتوانید کیفیت استدلال های خود را بالا ببرید و از موضوع اصلی مقاله خود دور نشوید. یک مقاله خوب دارای چند پاراگرف مجزا می باشد که نویسنده توانسته است ارتباط مشخصی میان پاراگراف ها ایجاد کند. در صورتی که شما نیز مایل هستید سطح نوشته های خود را از نظر کیفیت بالا ببرید، کلاس های تدریس آنلاین رایتینگ برای شما بسیار مناسب می باشد.

برای شروع کلاس و مشاوره با ما تماس بگیرید و یا با پر کردن فرم ثبت نام، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

منو را ببند
درخواست مشاوره
close slider
سوالات خود را در ارتباط با کلاس مورد نظر خود از ما بپرسید.