تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی در تهران:

آکادمی دایلو برگزار کننده دوره تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی در شهر تهران (استان تهران) می باشد که به صورت تدریس خصوصی در منزل در آموزشگاه یا آنلاین برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته (حرفه ای) توسط بهترین معلم و استاد آقا و خانم برگزار می گردد.

اگر می خواهید بهترین معلم خصوصی مکالمه زبان ترکی استانبولی برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در تهران را انتخاب کنید، دوره های آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی آکادمی دایلو بسیار با کیفیت و مقرون به صرفه می باشد و طبق روز ها و زمان های مورد انتخاب شما زبان آموزان برگزار می گردد.

معلمان زبان ترکی استانبولی آکادمی دایلو با تحصیلات کارشناسی ارشد زبان ترکی استانبولی و تجربه زندگی در کشور ترکیه جزو بهترین مدرسان در تهران می باشند.

ویژگی تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی دایلو در تهران:

آکادمی دایلو برگزار کننده با کیفیت ترین دوره خصوصی زبان ترکی استانبولی در تهران می باشد که توسط بهترین معلمان و استادان زبان ترکی استانبولی تدریس می گردد. در صورتی که می خواهید در مدت 3 الی 4 ماه این زبان را به صورت کاربردی بیاموزید، ثبت نام کنید.

همچنین آکادمی دایلو برگزار کننده دوره های خصوصی زبان ترکی استانبولی برای شرکت در آزمون های بین المللی همچون TPE و TOMER در تهران می باشد.

برخی از ویژگی های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی دایلو شامل:

  • دوره های متنوع زبان ترکی استانبولی برای سنین مختلف.
  • معلمان زبان ترکی استانبولی نیتیو (Native) و با تجربه.
  • طراحی برنامه آموزشی اختصاصی برای موفقیت در مدت زمان کوتاه.
  • تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی با قرارداد کتبی و تضمینی.
  • ارائه مدرک معتبر در پایان دوره.
  • تدریس خصوصی مکالمه زبان ترکی استانبولی به صورت محض.
  • آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی طبق زمان ها و روز های انتخابی زبان آموزان.
  • تدریس زبان ترکی استانبولی به صورت فشرده و فوق فشرده برای یادگیری در کمترین زمان.
  • دوره های سطح مبتدی (A1 و A2)، متوسط (B1 و B2)، پیشرفته (C1 و C2).
  • تعیین سطح دقیق بر اساس استاندارد های مرکز آموزش زبان دانشگاه آکسفورد و کمبریج.

برای درخواست معلم خصوصی زبان ترکی استانبولی فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.

معلم خصوصی زبان ترکی استانبولی در تهران:

تجربه بالای استادان در تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی و تحصیلات دانشگاهی مرتبط، موجب کیفیت بالای دوره های زبان ترکی آکادمی دایلو گردیده است.

مدرسان آکادمی دایلو در تهران با استفاده از منابع آموزشی متنوع و برنامه آموزشی مناسب در دوره های آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی به شما کمک می کنند تا بتوانید با بیشترین کیفیت زبان ترکی استانبولی را بیاموزید.

اگر زمان مطالعه شما محدود است و به یک برنامه آموزشی فشرده نیاز دارید، می توانید با ثبت نام در دوره خصوصی زبان ترکی استانبولی دایلو به صورت کاربردی این زبان را یاد بگیرید.

آکادمی دایلو با کیفیت ترین دوره تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی را در شعبه تهران برگزار می نماید.

برای اطلاع از هزینه کلاس ها به بخش ثبت نام مراجعه نمایید.

بله. آکادمی دایلو کلاس های کودک را در آموزشگاه، به صورت خصوصی در منزل یا آنلاین برای کودکان برگزار می نماید.

پس از تعیین سطح و بررسی اهداف زبان آموزان، کتاب های مناسب انتخاب می گردد. همچنین منابع زبان دایلو نیز برای کلیه زبان آموزان انتخاب می گردد.

کلاس های زبان ترکی استانبولی دایلو، طبق زمان های انتخابی زبان آموزان به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته و یا فشرده برگزار می گردد. توصیه ما این است که سعی کنید زمان هایی را برای برگزاری کلاس انتخاب نمایید که از آرامش ذهنی بیشتری برخوردار هستید تا بتوانید با کیفیت بیشتری مطالب را بیاموزید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس می باشد. به همین جهت آکادمی دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را در نظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

برای شروع دوره خصوصی زبان ترکی استانبولی خود در تهران، فرم ثبت نام زیر را تکمیل نمایید.