.

آموزش زبان دایلو برگزار کننده بهترین کلاس تضمینی مکالمه زبان ترکی استانبولی در شمال، شرق و غرب تهران، کرج، مشهد، اصفهان و شیراز می باشد که توسط بهترین معلم و استاد زبان ترکی استانبولی به صورت خصوصی در منزل (خانه) یا آنلاین (اینترنتی-مجازی) برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان به صورت فشرده تدریس می گردد. در اینجا درباره کلاس های خصوصی ترکی دایلو و کتاب های آموزش زبان ترکی می پردازیم، پس این مطلب را تا انتها مطالعه بفرمایید.

کلاس زبان ترکی استانبولی تهران

بیش از 75 میلیون نفر در دنیا به زبان ترکی استانبولی صحبت می کنند و زبان های فارسی و عربی نیز در شکل گیری این زبان نقش زیادی داشته است. شما با یادگیری و استفاده از این زبان قادر هستید با افراد بسیاری ارتباط برقرار کنید و علاوه بر اینکه تجربه سفر بهتری خواهید داشت، می توانید به منظور کار و تحصیل در ترکیه نیز اقدام کنید. کلاس های آموزش ترکی دایلو جزء بهترین کلاس های زبان ترکی در تهران و شهرستان می باشد.

آموزش زبان دایلو دوره های مکالمه زبان ترکی استانبولی را به صورت عادی، فشرده و فوق فشرده برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می کند. کلیه کلاس ها طبق زمان های آزاد شما زبان آموزان برگزار می گردد و می توانید کلاس های خود را به صورت 3 جلسه در هفته، روز های زوج یا فرد، به صورت 2 جلسه در هفته و یا در آخر هفته ها (پنجشنبه ها و جمعه ها) برگزار کنید.

با یادگیری زبان ترکی استانبولی و ارتقاء سطح زبان خود، می توانید خود را برای شرکت در آزمون ALES یا آزمون های مرکز تومر (TOMER) یا یوس YOS آماده کنید. از جمله ویژگی های کلاس های زبان ترکی دایلو بهره گیری از اساتید نیتیو که سال ها در کشور ترکیه زندگی کرده اند و یا اساتیدی که مدرک دانشگاهی مرتبط با آموزش زبان ترکی دارند می باشد. مدرسین زبان ترکی دایلو بیش از 10 سال مشغول به آموزش مکالمه زبان ترکی بوده اند و کاملا با آزمون های یوس و تومر ترکیه آشنا هستند و برای موفقیت در آن ها می توانند شما را به نتیجه برسانند.

آموزش مکالمه زبان ترکی در تهران:

آموزش زبان دایلو کلاس های مکالمه زبان ترکی در تهران و شهرستان را به صورت کاملا تضمینی برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می کند که در آن از بهترین منابع، کتاب ها، پادکست ها و ویدیو های اموزش زبان ترکی استانبولی استفاده می شود. بسیاری از زبان آموزان با سری کتاب های Hitit آشنا هستند، اما برای اینکه بتوانید به شکل موثر و طبیعی مکالمه زبان ترکی را یاد بگیرید، لازم است که از ویدیو ها و فایل های صوتی مناسب نیز به عنوان منابع آموزشی استفاده گردد.

از آنجا که مدرسین زبان ترکی دایلو سال ها در کشور ترکیه زندگی کرده اند، به خوبی می دانند که از کدام سبک آموزشی نتیجه بهتری خواهید گرفت. به همین منظور سعی خود را می کنند تا با آموزش صحیح و مکرر در طول هفته، بتوانید همانند افراد نیتیو (بومی) به زبان ترکی استانبولی صحبت کنید و منظور خود را به طور واضح برسانید. در کلاس های زبان ترکی دایلو که به صورت خصوصی در منزل و آنلاین برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می گردد، قادر خواهید بود پس از گذشته 3 الی 4 ماه به طور کاملا روان در زمینه های مختلف به زبان ترکی صحبت کنید.

کلاس مکالمه زبان ترکی

البته اگر کلاس های فشرده را انتخاب کنید، امکان رسیدن به نتیجه پس از 2 ماه نیز وجود خواهد داشت که البته به سطح و دانش فعلی شما نیز بستگی دارد. برای شروع کلاس های زبان ترکی استانبولی کافیست که فرم ثبت نام را تکمیل نمایید تا پس از بررسی همکاران ما با شما تماس بگیرند. یکی از ویژگی های کلاس های زبان ترکی دایلو، برنامه ریزی بر اساس اهداف زبان آموزان است. انجام این کار موجب می شود که شما پس از اتمام کلاس ها، بتوانید کاملا در استفاده از زبان ترکی تسلط داشته باشید و به راحتی در ارتباط با موضوعات روزمره به زبان ترکی صحبت کنید و ارتباط برقرار کنید.

کلاس تضمینی زبان ترکی استانبولی:

کلاس های زبان ترکی استانبولی آموزش زبان دایلو توسط بهترین اساتید و مدرسین زبان ترکی که سال ها در کشور ترکیه تحصیل و تدریس کرده اند برگزار می گردد و کاملا تضمینی می باشد. هنگامی که شما چند بار در طول هفته توسط بهترین اساتید مکالمه زبان ترکی آموزش می بینید، قادر خواهید بود که عبارت های بسیار پر کاربرد را در جملات خود استفاده کنید.

نکته بسیار مهم دیگری که موجب می شود کلاس های زبان ترکی دایلو بهترین باشد، در ارتباط با نحوه آموزش دستور زبان است. همیشه در کلاس ها سعی می شود که به صورت نا خود آگاه گرامر (دستور زبان) را یاد بگیرید و هرگز به بخش های جمله خیلی فکر نکنید. این دقیقا حالتی است که کودکان یک زبان جدید را یاد می گیرند و از آن استفاده می کنند.

آیا شما نیز سعی کرده اید که منظور خود را در ارتباط با موضوعات گوناگون به زبان ترکی بیان کنید، اما با وجود اینکه عبارت های مرتبط را می دانستید، اما به دلیل نداشتن دانش کافی از دستور زبان نتوانسته اید ساختار صحیح را رعایت کنید؟ این دقیقا یکی از مشکلات بزرگ زبان آموزان است که در کلاس های زبان ترکی استانبولی کودک، نوجوان و بزرگسال دایلو به سادگی با روش تدریس صحیح برطرف می گردد.

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی:

آیا شما زمان کمی برای مطالعه و یادگیری زبان دارید؟ اگر چنین است ما به شما دوره های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی را پیشنهاد می دهیم که به صورت خصوصی در منزل و یا آنلاین برگزار می گردد. از جمله ویژگی های کلاس های تدریس خصوصی این است که شما می توانید طبق نیاز های آموزشی خود، زبان ترکی استانبولی را بیاموزید تا بتوانید در شرایط مختلف اجتماعی منظور خود را به طور واضح به زبان ترکی بیان کنید و درک خود را از این زبان بالا ببرید.

تدریس خصوصی زبان ترکی به صورت فشرده برای کلیه زبان آموزان کودک، نوجوان و بزرگسال طبق زمان های آزاد شما زبان آموزان به صورت دو الی سه جلسه در هفته برگزار می گردد. اگر که شما قصد سفر به کشور ترکیه را دارید، مایل هستید در دانشگاه هایی که به زبان ترکی تدریس می شود تحصیل کنید و یا قصد کار در مناطق ترک زبان را دارید، تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی را توصیه می کنیم تا با آموزش بهترین استاد و معلم بتوانید سطح زبان خود را ارتقاء دهید.

آموزش آنلاین مکالمه زبان ترکی استانبولی (اینترنتی-مجازی):

اگر که شما امکان انتخاب کلاس های حضوری را ندارید، می توانید کلاس های آنلاین (مجازی) آموزش زبان ترکی استانبولی را انتخاب کنید که با استفاده از بهترین منابع زبان ترکی و توسط بهترین استاد آموزش خواهید دید. کیفیت کلاس های اینترنتی مکالمه ترکی کاملا مشابه با کلاس های حضوری می باشد و شما به راحتی می توانید در منزل این زبان را بیاموزید.

کلاس های آنلاین ترکی استانبولی با استفاده از نرم افزار های اسکایپ، واتساپ و… به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته طبق زمان های آزاد شما برگزار می گردد. بسیاری از زبان آموزان توانسته اند با کمک کلاس های آنلاین آموزش زبان دایلو در مدت 2 الی 3 ماه به خوبی به زبان ترکی صحبت کنند و یا حتی به مطالعه ادبیات و مطالب پیشرفته زبان ترکی استانبولی بپردازند.

امیدواریم که با مطالعه این مطلب با کلاس های زبان ترکی استانبولی دایلو آشنا شده باشید و توانسته باشیم به برخی از سوالات شما پاسخ دهیم. برای شروع کلاس خود با ما تماس بگیرید و یا با پر کردن فرم ثبت نام، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

منو را ببند
درخواست مشاوره
close slider
سوالات خود را در ارتباط با کلاس مورد نظر از ما بپرسید.