تلفن تماس: 02128421541

آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی در تهران:

موسسه زبان دایلو برگزار کننده کلاس خصوصی زبان ترکی استانبولی و مکالمه به صورت تضمینی در شمال، شرق و غرب تهران می باشد که به صورت تدریس خصوصی در منزل و آنلاین برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته (حرفه ای) توسط بهترین معلم و استاد آقا و خانم تدریس می گردد.

موسسه زبان دایلو برگزار کننده باکیفیت ترین دوره های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی در تهران می باشد. با داشتن معلم خصوصی زبان ترکی استانبولی باتجربه می توانید به خوبی این زبان را از پایه بیاموزید و به صورت کاملا حرفه ای مهارت های خود را توسعه دهید.

بسیاری از زبان آموزان با کلاس خصوصی زبان ترکی استانبولی دایلو توانسته اند به خوبی مکالمه خود را تقویت کنند و مطالعات خود را برای شرکت در آزمون های بین المللی همچون ALES، یوس و… آغاز نمایند.

در صورتی که مایل به انتخاب یک دوره خصوصی زبان ترکی استانبولی موثر هستید، با موسسه زبان دایلو تماس بگیرید.

ویژگی دوره خصوصی ترکی استانبولی دایلو:

بسیاری از زبان آموزان توانسته اند با آموزش خصوصی مکالمه زبان ترکی استانبولی دایلو این زبان را با تسلط بالا بیاموزند.

برخی از ویژگی های تدریس خصوصی زبان ترکی دایلو شامل:

  • آموزش توسط اساتید نیتیو (Native) و مدرس مسلط به ترکی.
  • طراحی برنامه آموزشی اختصاصی برای زبان آموزان.
  • ارائه مدرک معتبر زبان ترکی در پایان دوره.
  • آمادگی بالا برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان ترکی.
  • انعطاف بالا در زمان تشکیل کلاس بر اساس ترجیح زبان آموزان.
  • استاندارد های بین المللی در سبک های تدریس زبان ترکی استانبولی.
  • برگزاری کلاس های فشرده و فوق فشرده برای یادگیری در کمترین زمان.
  • تدریس خصوصی مکالمه ترکی محض بدون استفاده از کتاب.
  • هزینه بسیار مناسب در کنار کیفیت بالا.

هزینه کلاس زبان ترکی استانبولی دایلو بر اساس نوع، طول دوره آموزشی و سطح زبان آموزان می باشد. موسسه دایلو این امکان را نیز فراهم نموده است تا برای پرداخت آسان تر هزینه کلاس، زبان آموزان به صورت اقساط شهریه دوره خود را پرداخت نمایند. برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.

بله. موسسه دایلو با کمک بهترین متخصصین زبان کودک، کلاس های کودک را به صورت خصوصی در منزل برای کودکان برگزار می نماید.

پس از تعیین سطح (جلسه اول) و بررسی اهداف زبان آموزان، طول دوره و گروه سنی، کتاب های مناسب با سطح زبان آموزان انتخاب می گردد. همچنین منابع اختصاصی زبان دایلو نیز در دوره آموزشی برای کلیه زبان آموزان انتخاب می گردد.

کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین مکالمه زبان ترکی دایلو، طبق زمان های انتخابی زبان آموزان به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته و یا فشرده برگزار می گردد. توصیه ما این است که سعی کنید زمان هایی را برای برگزاری کلاس انتخاب نمایید که از آرامش ذهنی بیشتری برخوردار هستید تا بتوانید با کیفیت بیشتری مطالب را بیاموزید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس می باشد. به همین جهت موسسه دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را درنظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

برای شروع دوره خصوصی زبان ترکی استانبولی خود، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با موسسه 02128421541 و 02128421048 تماس بگیرید.

منو را ببند
.
درخواست مشاوره
close slider
سوالات خود را در ارتباط با کلاس مورد نظر خود از ما بپرسید.