.
تلفن تماس: 02128421541

آموزش زبان دایلو برگزار کننده بهترین کلاس تضمینی مکالمه زبان ترکی استانبولی در شمال، شرق و غرب تهران، کرج، مشهد، اصفهان و شیراز می باشد که توسط بهترین استاد، معلم و مربی زبان ترکی استانبولی به صورت خصوصی در منزل (خانه) یا آنلاین (اینترنتی-مجازی) برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان به صورت فشرده تدریس می گردد. در اینجا به بررسی کلاس های زبان ترکی دایلو و کتاب های آموزشی می پردازیم، پس این مطلب را تا انتها مطالعه بفرمایید.

کلاس زبان ترکی استانبولی تهران

بیش از 75 میلیون نفر در دنیا به زبان ترکی استانبولی صحبت می کنند و زبان های فارسی و عربی نیز در شکل گیری این زبان نقش زیادی داشته است. شما با یادگیری و استفاده از این زبان قادر هستید با افراد بسیاری ارتباط برقرار کنید و علاوه بر اینکه تجربه سفر بهتری خواهید داشت، می توانید به منظور کار و تحصیل در ترکیه نیز اقدام کنید. دوره های آموزش ترکی دایلو جزء بهترین کلاس های زبان ترکی در تهران و شهرستان می باشد.

آموزش زبان دایلو دوره های مکالمه زبان ترکی استانبولی را به صورت عادی، فشرده و فوق فشرده برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان توسط بهترین معلم و مربی های زبان ترکی آقا و خانم برگزار می کند. کلیه کلاس ها طبق زمان های آزاد زبان آموزان برگزار می گردد و می توانید کلاس های خود را به صورت 3 جلسه در هفته، روز های زوج یا فرد، به صورت 2 جلسه در هفته و یا در آخر هفته ها (پنجشنبه ها و جمعه ها) انتخاب کنید. در صورتی که به دنبال بهترین آموزشگاه یا موسسه زبان ترکی در تهران هستید، دوره های آموزش زبان دایلو بسیار مناسب می باشد.

با یادگیری زبان ترکی استانبولی و ارتقاء سطح زبان خود، می توانید خود را برای شرکت در آزمون ALES یا آزمون های مرکز تومر (TOMER) یا یوس YOS آماده کنید. از جمله ویژگی های دوره های زبان ترکی دایلو بهره گیری از اساتید نیتیو که سال ها در کشور ترکیه زندگی کرده اند و یا مدرسینی که مدرک دانشگاهی مرتبط با آموزش زبان ترکی دارند می باشد.

آموزش مکالمه زبان ترکی در تهران:

آموزش زبان دایلو دوره های مکالمه زبان ترکی در تهران و شهرستان را به صورت کاملا تضمینی برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می کند که در آن از بهترین منابع، کتاب ها، پادکست ها و ویدیو های اموزش زبان ترکی استانبولی استفاده می شود. بسیاری از زبان آموزان با سری کتاب های Hitit آشنا هستند، اما برای اینکه بتوانید به شکل موثر و طبیعی مکالمه زبان ترکی را یاد بگیرید، لازم است که از ویدیو ها و فایل های صوتی مناسب نیز به عنوان منابع آموزشی استفاده گردد.

از آنجا که مدرسین زبان ترکی استانبولی دایلو سال ها در کشور ترکیه زندگی کرده اند، به خوبی می دانند که از کدام سبک آموزشی نتیجه بهتری خواهید گرفت. به همین منظور با آموزش موثر در طول هفته، می توانید در مدتی کوتاه همانند افراد نیتیو (بومی) به زبان ترکی استانبولی صحبت کنید و منظور خود را به طور واضح برسانید. در کلاس های زبان ترکی دایلو که به صورت خصوصی در منزل و آنلاین برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می گردد، قادر خواهید بود پس از گذشته 3 الی 4 ماه به طور کاملا روان در زمینه های مختلف به زبان ترکی صحبت کنید.

کلاس مکالمه زبان ترکی

در صورتی که کلاس های فشرده را انتخاب کنید، امکان رسیدن به نتیجه پس از 2 ماه نیز وجود خواهد داشت که البته به سطح و دانش فعلی شما نیز بستگی دارد. برای شروع دوره زبان ترکی استانبولی خود فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با ما تماس بگیرید. ما موفقیت شما را در این دوره تضمین می کنیم.

دوره های زبان ترکی استانبولی دایلو به صورت تضمینی برگزار می گردد:

کلاس های زبان ترکی استانبولی دایلو توسط بهترین اساتید و مدرسین زبان ترکی که سال ها در کشور ترکیه تحصیل و تدریس کرده اند برگزار می گردد و کاملا تضمینی می باشد و در آن برنامه ریزی بر اساس اهداف زبان آموزان صورت می گیرد.

در دوره های زبان ترکی دایلو به صورت ناخودآگاه گرامر (دستور زبان) زبان ترکی را خواهید آموخت تا هرگز به بخش های جمله خیلی فکر نکنید و سرعت صحبت کردن شما کاهش پیدا نکند. این دقیقا حالتی است که کودکان یک زبان جدید را یاد می آموزند و از آن استفاده می کنند.

آیا شما نیز سعی کرده اید که منظور خود را در ارتباط با موضوعات گوناگون به زبان ترکی بیان کنید، اما با وجود اینکه عبارت های مرتبط را می دانستید، اما به دلیل آشنا نبودن با دستور زبان نتوانسته اید ساختار صحیح را استفاده کنید؟ این دقیقا یکی از مشکلات بزرگ زبان آموزان است که در کلاس های زبان ترکی استانبولی کودک، نوجوان و بزرگسال دایلو به سادگی با روش تدریس صحیح برطرف می گردد.

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی:

آیا شما زمان کمی برای مطالعه و یادگیری زبان دارید؟ در چنین حالتی، دوره های فشرده زبان ترکی استانبولی برای شما مناسب می باشد که به صورت خصوصی در منزل و آنلاین برگزار می گردد. از جمله ویژگی دوره های تدریس خصوصی این است که شما می توانید طبق نیاز های آموزشی خود، زبان ترکی استانبولی را بیاموزید تا بتوانید در شرایط مختلف اجتماعی منظور خود را به طور واضح به زبان ترکی بیان کنید و درک خود را از این زبان بالا ببرید.

تدریس خصوصی زبان ترکی به صورت فشرده برای کلیه زبان آموزان کودک، نوجوان و بزرگسال طبق زمان های آزاد زبان آموزان به صورت دو الی سه جلسه در هفته برگزار می گردد. اگر که شما قصد سفر به کشور ترکیه را دارید، مایل هستید در دانشگاه هایی که به زبان ترکی تدریس می شود تحصیل کنید و یا قصد کار در مناطق ترک زبان را دارید، دوره زبان ترکی استانبولی خصوصی دایلو بسیار موثر می باشد تا بتوانید سطح زبان خود را ارتقاء دهید.

آموزش آنلاین مکالمه زبان ترکی استانبولی (اینترنتی-مجازی):

اگر که شما امکان انتخاب کلاس های حضوری را ندارید، می توانید کلاس های آنلاین (مجازی) زبان ترکی استانبولی را انتخاب کنید که با استفاده از بهترین منابع زبان ترکی و توسط بهترین مدرسین تدریس می گردد. کیفیت کلاس های اینترنتی مکالمه ترکی کاملا مشابه با کلاس های حضوری می باشد و شما به راحتی می توانید در منزل این زبان را بیاموزید.

دوره های آنلاین زبان ترکی استانبولی دایلو با استفاده از نرم افزار های اسکایپ، واتساپ و… به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته طبق زمان های آزاد شما برگزار می گردد. بسیاری از زبان آموزان توانسته اند با انتخاب دوره های آنلاین دایلو، در مدت 2 الی 3 ماه به خوبی به زبان ترکی صحبت کنند و یا حتی به مطالعه ادبیات و مطالب پیشرفته زبان ترکی استانبولی بپردازند.

مزیت دوره های آنلاین زبان ترکی دایلو:

  • تسلط در مکالمه زبان ترکی استانبولی در مدت زمان کوتاه و با هزینه کمتر.
  • بهره گیری از دانش و تجربه بهترین مدرسین زبان ترکی در تهران.
  • استفاده از منابع آموزشی متنوع برای درک بهتر این زبان.
  • آمادگی برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان ترکی استانبولی.

سوالات رایج درباره کلاس های زبان ترکی استانبولی دایلو:

هزینه کلاس های زبان ترکی استانبولی دایلو بر اساس طول دوره آموزشی و سطح زبان آموزان مشخص می گردد. آموزش زبان دایلو این امکان را نیز فراهم نموده است تا برای پرداخت آسان تر هزینه کلاس، زبان آموزان بتوانند به صورت اقساط شهریه دوره خود را پرداخت نمایند. برای اطلاع از آخرین هزینه ها با ما تماس بگیرید.

بله. آموزش زبان دایلو با کمک بهترین مربیان زبان کودک که از تجربه سال ها آموزش زبان به کودکان برخوردار هستند، کلاس های زبان ترکی استانبولی کودک را به صورت خصوصی در منزل برای کودکان برگزار می نماید.

کتاب ها و منابع آموزش زبان ترکی استانبولی بر اساس سطح فعلی زبان آموزان و اهداف آن ها انتخاب می شود. اساتید زبان ترکی استانبولی دایلو از انواع منابع تصویری و صوتی به روز برای آموزش زبان ترکی استفاده می نمایند و از کتاب های کمک آموزشی همچون Hitit نیز برای تقویت مهارت های زبان آموزان استفاده می شود.

زمان برگزاری کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین زبان ترکی اساتبولی بر اساس زمان های آزاد زبان آموزان مشخص می شود. شما می توانید زمان هایی که مایل هستید کلاس داشته باشید را انتخاب نمایید تا به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته و به شکل فشرده از آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی بهره مند شوید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس ها می باشد. به همین جهت آموزش زبان دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید، و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را درنظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

برای شروع دوره خود، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با ما تماس بگیرید.

منو را ببند
درخواست مشاوره
close slider
سوالات خود را در ارتباط با کلاس مورد نظر خود از ما بپرسید.