آموزش خصوصی تافل iBT در بابلسر:

موسسه زبان دایلو برگزار کننده کلاس خصوصی تافل (TOEFL iBT) به صورت تضمینی در شمال، شرق و غرب شهر بابلسر (استان مازندران) می باشد که به صورت تدریس خصوصی در منزل و آنلاین برای متقاضیان سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته (حرفه ای) توسط بهترین معلم و استاد آقا و خانم برگزار می گردد. برای شروع دوره آموزش خصوصی تافل خود در بابلسر، با ما تماس بگیرید.

موسسه زبان دایلو برگزار کننده باکیفیت ترین دوره تدریس خصوصی تافل در بابلسر می باشد و بسیاری از زبان آموزان با برنامه آموزشی دایلو توانسته اند امتیاز مورد نظر خود را در این آزمون کسب کنند.

بهره گیری از دانش و تجربه معلم خصوصی تافل در بابلسر موجب می شود بتوانید به صورت کاملا حرفه ای خود را برای شرکت در این آزمون آماده کنید. در کلاس خصوصی تافل دایلو می توانید در مدت 3 الی 4 ماه نمره TOEFL مورد نظر خود را دریافت کنید.

در صورتی که مایل هستید در مهارت های اسپیکینگ، رایتینگ، لیسنینگ و ریدینگ تافل حداقل نمره 90 را کسب کنید، برای شروع دوره خود با ما تماس بگیرید.

ویژگی تدریس خصوصی تافل دایلو در بابلسر:

بسیاری از زبان آموزان توانسته اند با دوره آموزش خصوصی تافل دایلو در بابلسر، امتیاز های 90 الی 105 را کسب کنند.

برخی از ویژگی های کلاس خصوصی تافل دایلو شامل:

  • آموزش توسط اساتید نیتیو (Native) و مدرس TOEFL دایلو.
  • طراحی برنامه آموزشی اختصاصی برای زبان آموزان.
  • آموزش کاربردی تکنیک های پاسخ دهی به سوالات آزمون.
  • انجام چندین آزمون آزمایشی (ماک) تافل در طول دوره.
  • انعطاف بالا در زمان تشکیل کلاس بر اساس ترجیح زبان آموزان.
  • استاندارد های بین المللی در سبک تدریس تافل برای کسب نمره لازم.
  • برگزاری کلاس های فشرده (2 الی 3 ماه) و فوق فشرده (1 ماه).
  • تدریس خصوصی هر یک از مهارت ها (اسپیکینگ، رایتینگ و…).
  • هزینه بسیار مناسب در کنار کیفیت بالا.

معلم خصوصی تافل در بابلسر:

تجربه بالای استاد در آموزش خصوصی تافل و تحصیلات دانشگاهی مرتبط موجب کیفیت بالای کلاس خصوصی تافل دایلو در بابلسر می گردد.

همچنین استفاده از انواع منابع آموزشی TOEFL به منظور یادگیری سریعتر و استفاده از برنامه آموزشی مناسب در دوره های آموزش خصوصی تافل در بابلسر به شما کمک می کند تا بتوانید با بیشترین کیفیت برای آزمون آماده شوید.

اگر که زمان مطالعه شما محدود است و نیاز به یک برنامه آموزش خصوصی فشرده دارید، می توانید با ثبت نام در دوره تدریس خصوصی تافل دایلو در شهر بابلسر، امتیاز مورد نظر خود را در این آزمون کسب کنید.

هزینه کلاس تافل دایلو بر اساس طول دوره آموزشی و سطح زبان آموزان می باشد. موسسه زبان دایلو این امکان را نیز فراهم نموده است تا برای پرداخت آسان تر هزینه کلاس، زبان آموزان به صورت اقساط شهریه دوره خود را پرداخت نمایند. برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.

پس از تعیین سطح و بررسی اهداف زبان آموزان، طول دوره و کتاب های مناسب انتخاب می گردد. همچنین منابع اختصاصی زبان دایلو نیز در دوره آموزشی برای کلیه زبان آموزان انتخاب می گردد.

کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین تافل دایلو، طبق زمان های انتخابی زبان آموزان به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته و یا فشرده برگزار می گردد. توصیه ما این است که سعی کنید زمان هایی را برای برگزاری کلاس انتخاب نمایید که از آرامش ذهنی بیشتری برخوردار هستید تا بتوانید با کیفیت بیشتری مطالب را بیاموزید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس می باشد. به همین جهت موسسه دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را درنظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

برای شروع کلاس خصوصی تافل خود در بابلسر، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با موسسه 02128421541 و 02128421048 تماس بگیرید.