.
تلفن تماس: 02128421541

دوره های ویژه تک مهارتی دایلو مخصوص زبان آموزانی که نیاز به تقویت بیشتر مهارت های مکالمه و نوشتار خود برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان همچون آیلتس، تافل و PTE را دارند طراحی شده است.

همچنین کلاس های خصوصی زبان برای کودکان توسط مربیان زبان دایلو برگزار می گردد.

گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

خدمات آموزشی زبان

برای شروع دوره خود، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با ما تماس بگیرید.

سوالات رایج درباره دوره های زبان دایلو:

هزینه دوره های دایلو بر اساس طول دوره آموزشی و سطح زبان آموزان مشخص می گردد. آموزش زبان دایلو این امکان را نیز فراهم نموده است تا برای پرداخت آسان تر هزینه کلاس، زبان آموزان به صورت اقساط شهریه دوره خود را پرداخت نمایند. برای اطلاع از آخرین هزینه ها با ما تماس بگیرید.

بله. آموزش زبان دایلو با کمک بهترین مربیان زبان کودک که از تجربه سال ها آموزش زبان به کودکان برخوردار هستند، کلاس های زبان کودک را به صورت خصوصی در منزل برای کودکان برگزار می نماید.

کتاب ها و منابع آموزشی بر اساس سطح فعلی زبان آموزان و اهداف آن ها انتخاب می شود. اساتید زبان دایلو از انواع منابع تصویری و صوتی به روز برای یادگیری بهتر زبان آموزان و آمادگی برای شرکت در آزمون های بین المللی استفاده می نمایند.

زمان برگزاری کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین دایلو بر اساس زمان های آزاد زبان آموزان مشخص می شود. شما می توانید زمان هایی که مایل هستید کلاس داشته باشید را انتخاب نمایید تا به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته یا به شکل فشرده از آموزش خصوصی بهره مند شوید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس ها است. به همین جهت آموزش زبان دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را درنظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

منو را ببند
درخواست مشاوره
close slider
سوالات خود را در ارتباط با کلاس مورد نظر خود از ما بپرسید.