آموزش خصوصی PTE در دهدشت:

موسسه زبان دایلو برگزار کننده کلاس خصوصی پی تی ای (PTE) به صورت تضمینی در شمال، شرق و غرب شهر دهدشت (استان کهگیلویه و بویراحمد) می باشد که به صورت تدریس خصوصی در منزل و آنلاین برای متقاضیان سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته (حرفه ای) توسط بهترین معلم و استاد آقا و خانم برگزار می گردد. برای شروع دوره آموزش خصوصی PTE خود در دهدشت، با ما تماس بگیرید.

موسسه زبان دایلو برگزار کننده باکیفیت ترین دوره تدریس خصوصی PTE در دهدشت می باشد و بسیاری از زبان آموزان با برنامه آموزشی دایلو توانسته اند امتیاز مورد نظر خود را در این آزمون کسب کنند.

بهره گیری از دانش و تجربه معلم خصوصی PTE در دهدشت موجب می شود بتوانید به صورت کاملا حرفه ای خود را برای شرکت در این آزمون آماده کنید. در کلاس خصوصی پی تی ای دایلو می توانید در مدت 3 الی 4 ماه نمره PTE مورد نظر خود را دریافت کنید.

در صورتی که مایل هستید در مهارت های اسپیکینگ، رایتینگ، لیسنینگ و ریدینگ PTE حداقل نمره 80 را کسب کنید، برای شروع دوره خود با ما تماس بگیرید.

ویژگی تدریس خصوصی PTE دایلو در دهدشت:

بسیاری از زبان آموزان توانسته اند با دوره آموزش خصوصی پی تی ای دایلو در دهدشت، امتیاز های 70 الی 85 را کسب کنند.

برخی از ویژگی های تدریس خصوصی PTE دایلو شامل:

  • آموزش توسط اساتید نیتیو (Native) و مدرس PTE دایلو.
  • طراحی برنامه آموزشی اختصاصی برای زبان آموزان.
  • آموزش کاربردی تکنیک های پاسخ دهی به سوالات آزمون.
  • انجام چندین آزمون آزمایشی (ماک) پی تی ای در طول دوره.
  • انعطاف بالا در زمان تشکیل کلاس بر اساس ترجیح زبان آموزان.
  • استاندارد های بین المللی در سبک تدریس PTE برای کسب نمره لازم.
  • برگزاری کلاس های فشرده (2 الی 3 ماه) و فوق فشرده (1 ماه).
  • تدریس خصوصی هر یک از مهارت ها (اسپیکینگ، رایتینگ و…).
  • هزینه بسیار مناسب در کنار کیفیت بالا.

معلم خصوصی PTE در دهدشت:

تجربه بالای استاد در آموزش خصوصی PTE و تحصیلات دانشگاهی مرتبط موجب کیفیت بالای کلاس خصوصی پی تی ای دایلو در دهدشت می گردد.

همچنین استفاده از انواع منابع آموزشی PTE به منظور یادگیری سریعتر و استفاده از برنامه آموزشی مناسب در دوره های آموزش خصوصی پی تی ای در دهدشت به شما کمک می کند تا بتوانید با بیشترین کیفیت برای آزمون آماده شوید.

اگر که زمان مطالعه شما محدود است و نیاز به یک برنامه آموزش خصوصی فشرده دارید، می توانید با ثبت نام در دوره تدریس خصوصی PTE دایلو در شهر دهدشت، امتیاز مورد نظر خود را در این آزمون کسب کنید.

هزینه کلاس پی تی ای دایلو بر اساس طول دوره آموزشی و سطح زبان آموزان می باشد. موسسه زبان دایلو این امکان را نیز فراهم نموده است تا برای پرداخت آسان تر هزینه کلاس، زبان آموزان به صورت اقساط شهریه دوره خود را پرداخت نمایند. برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.

پس از تعیین سطح و بررسی اهداف زبان آموزان، طول دوره و کتاب های مناسب انتخاب می گردد. همچنین منابع اختصاصی زبان دایلو نیز در دوره آموزشی برای کلیه زبان آموزان انتخاب می گردد.

کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین دایلو، طبق زمان های انتخابی زبان آموزان به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته و یا فشرده برگزار می گردد. توصیه ما این است که سعی کنید زمان هایی را برای برگزاری کلاس انتخاب نمایید که از آرامش ذهنی بیشتری برخوردار هستید تا بتوانید با کیفیت بیشتری مطالب را بیاموزید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس می باشد. به همین جهت موسسه دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را درنظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

برای شروع کلاس خصوصی PTE خود در دهدشت، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با موسسه 02128421541 و 02128421048 تماس بگیرید.