تلفن تماس: 02128421541

آموزش خصوصی آیلتس در تهران:

موسسه زبان دایلو برگزار کننده کلاس خصوصی آمادگی برای آزمون آیلتس به صورت تضمینی در شمال، شرق و غرب تهران می باشد که به صورت تدریس خصوصی در منزل و آنلاین برای متقاضیان سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته (حرفه ای) توسط بهترین معلم و استاد آقا و خانم برگزار می گردد.

در صورتی که مایل هستید در مهارت های اسپیکینگ، رایتینگ، لیسنینگ و ریدینگ آیلتس نمره 7 را کسب کنید، برای شروع دوره خود با ما تماس بگیرید.

دوره های تدریس خصوصی آیلتس دایلو در تهران جزو با کیفیت ترین کلاس های خصوصی آیلتس می باشد و زبان آموزان بسیاری توانسته اند نمرات 7 الی 7.5 را کسب کنند. آموزش خصوصی آیلتس توسط بهترین معلم و استاد خصوصی آیلتس که مورد تایید موسسه دایلو قرار گرفته اند صورت می گیرد تا بتوانید در مدت 3 الی 4 ماه نمره لازم را کسب کنید.

در صورتی که می خواهید به صورت کاملا حرفه ای خود را برای شرکت در آزمون آیلتس آماده کنید، کلاس خصوصی آیلتس دایلو را به شما توصیه می کنیم.

ویژگی دوره تدریس خصوصی آیلتس دایلو:

بسیاری از زبان آموزان توانسته اند با دوره های آموزش خصوصی آیلتس دایلو، امتیاز های 6.5 الی 8.5 را کسب کنند.

برخی از ویژگی های کلاس خصوصی آیلتس دایلو شامل:

  • آموزش توسط اساتید نیتیو (Native) و مدرس دایلو.
  • طراحی برنامه آموزشی اختصاصی برای زبان آموزان.
  • آموزش کاربردی تکنیک های پاسخ دهی به سوالات آزمون.
  • انجام چندین آزمون آزمایشی (ماک) آیلتس در طول دوره.
  • انعطاف بالا در زمان تشکیل کلاس بر اساس ترجیح زبان آموزان.
  • استاندارد های بین المللی در سبک تدریس آیلتس برای کسب نمره لازم.
  • برگزاری کلاس های فشرده (2 الی 3 ماه) و فوق فشرده (1 ماه).
  • تدریس خصوصی هر یک از مهارت ها (مکالمه، رایتینگ و…).
  • هزینه بسیار مناسب در کنار کیفیت بالا.

هزینه کلاس آیلتس دایلو بر اساس طول دوره آموزشی و سطح زبان آموزان می باشد. موسسه دایلو این امکان را نیز فراهم نموده است تا برای پرداخت آسان تر هزینه کلاس، زبان آموزان به صورت اقساط شهریه دوره خود را پرداخت نمایند. برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.

پس از تعیین سطح (جلسه اول) و بررسی اهداف زبان آموزان، طول دوره و گروه سنی، کتاب های مناسب با سطح زبان آموزان انتخاب می گردد. همچنین منابع اختصاصی زبان دایلو نیز در دوره آموزشی برای کلیه زبان آموزان انتخاب می گردد.

کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین دایلو، طبق زمان های انتخابی زبان آموزان به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته و یا فشرده برگزار می گردد. توصیه ما این است که سعی کنید زمان هایی را برای برگزاری کلاس انتخاب نمایید که از آرامش ذهنی بیشتری برخوردار هستید تا بتوانید با کیفیت بیشتری مطالب را بیاموزید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس می باشد. به همین جهت موسسه دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را درنظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

برای شروع دوره تدریس خصوصی آیلتس خود، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با موسسه 02128421541 و 02128421048 تماس بگیرید.

منو را ببند
.
درخواست مشاوره
close slider
سوالات خود را در ارتباط با کلاس مورد نظر خود از ما بپرسید.