.

آموزش زبان دایلو برگزار کننده بهترین کلاس تضمینی آیلتس (IELTS) در شمال، شرق و غرب تهران، مشهد، شیراز، تبریز، اصفهان، کرج و اهواز به صورت تدریس خصوصی در منزل (خانه) یا آنلاین (مجازی-اینترنتی) توسط بهترین معلم و استاد آیلتس در ایران می باشد تا بتوانید حداقل نمره 7 را در هر چهار مهارت اسپیکینگ، لیسنینگ، رایتینگ و ریدینگ به صورت تضمینی کسب کنید. اگر شما نیز قصد موفقیت در امتحان ایلتس را دارید، می توانید با انتخاب کلاس خصوصی آموزش آیلتس، در کمترین زمان امتیاز 7، 7.5 یا 8 را در این آزمون بین المللی کسب کنید.

کلاس آیلتس در تهران

بسیاری از افراد به دنبال بهترین کلاس فشرده آیلتس در تهران و شهرستان ها همچون کرج، اصفهان، شیراز، اهواز، تبریز و مشهد هستند تا بتوانند به صورت قطعی نمره مورد نظر خود را در این آزمون بین المللی کسب کنند. زیرا با کسب نمره 7 الی 8 در آزمون آیلتس آن ها می توانند در بهترین دانشگاه های برتر جهان تحصیل کنند و در مراکز شناخته شده مشغول به کار شوند.

یکی از روش های موثر موفقیت در آزمون آیلتس، استفاده از بهترین کلاس آموزش خصوصی آیلتس می باشد. به همین منظور متقاضیان بسیاری تصمیم می گیرند که در کلاس های آیلتس تهران که توسط بهترین معلم و استاد آیلتس برگزار می گردد شرکت کنند.

همانطور که شما نیز با کمی تحقیق متوجه شده اید، مزیت های اموزش خصوصی ایلتس در تهران، شیراز، مشهد، تبریز، اهواز، اصفهان، کرج و شهرستان های دیگر بیشتر از شرکت در کلاس های گروهی می باشد. این مسئله دلایل بسیاری دارد، اما مهم ترین آن این است که در هنگام آموزش خصوصی ایلتس، چه نوع آکادمیک و یا جنرال، توجه بیشتری به روند پیشرفت شما می شود تا با شناسایی نقاط ضعف شما، تدریس خصوصی این آزمون بین المللی به شکل مورد نیاز ارائه گردد.

  • در تهران این آزمون به شکل زیر برگزار می گردد:

تست سه مهارت (Listening,Reading, Writing) در یک روز برگزار شده و مدت زمان آن دو ساعت و چهل دقیقه است. امتحان Speaking به انتخاب شما چند روز قبل از آزمون کتبی برگزار می شود و حداکثر 15 دقیقه زمان می برد. شرکت کنندگان در هر کدام از مهارت های بالا از 9 نمره امتیاز کسب می کنند.

پس از پایان آزمون، مدرک آیلتس خود را دو هفته بعد با مراجعه به موسسه برگزار کننده دریافت خواهید کرد. مدت زمان اعتبار مدرک بین المللی شما 2 سال می باشد.

در کلاس های IELTS با برنامه ریزی و پشتیبانی آموزشی دایِلو در مدت 3 الی 4 ماه امتیاز مورد نظر خود را در این آزمون کسب خواهید کرد. کلاس های آیلتس بصورت خصوصی در منزل و یا آنلاین برگزار می شود.

برای شروع دوره آیلتس خود با ما تماس بگیرید.

کلاس خصوصی آیلتس در تهران:

در سال های اخیر، شرکت در بهترین کلاس ایلتس در تهران و تدریس خصوصی آیلتس به عنوان یکی از روش های موثر کمک به داوطلبین برای کسب نمره مورد نظرشان شناخته شده است. داوطلبینی که در مهارت های آزمون آیلتس و زبان انگلیسی عمومی به مشکل بر می خورند، با شرکت در بهترین کلاس تضمینی آیلتس در تهران می توانند نیاز های آموزشی خود را بر طرف نموده و بهترین حمایت آموزشی را از معلم و استاد خصوصی آیلتس خود دریافت کنند.

کلاس خصوصی آیلتس در مشهد

اما این به این معنا نیست که کلاس های گروهی آیلتس در تهران نسبت به دوره های تدریس خصوصی آیلتس کاملا بی فایده هستند. معلم آیلتس نیز نقش بسیاری در موفقیت شما خواهد داشت. در یک کلاس گروهی در تهران، بیش از 10 نفر متقاضی آزمون آیلتس شرکت می کنند و توسط یک استاد خصوصی آیلتس که تجربه بالایی دارد، آموزش می بینند. معلم های آیلتس در چنین کلاس هایی نیاز است که به عملکرد، سوال ها، نقاط ضعف و قوت کلیه شرکت کنندگان توجه کنند. آن ها باید داوطلبین را پر انگیزه و علاقه مند به موفقیت در آزمون آیلتس نگه دارند. این ها از ویژگی های بهترین معلم آیلتس در تهران است و چنین افرادی، مدرسین با تجربه شناخته می شوند.

همچنین نیاز است که با درنظر گرفتن یک برنامه آموزشی مناسب، کلیه موارد لازم به شرکت کنندگان آموزش داده شود تا موجب موفقیت گردد. اما معمولا برای رسیدن به نمره 7 الی 8 در آزمون آیلتس در کلاس های گروهی آیلتس در تهران، زمان بیشتری نیاز است صرف شود و این امکان وجود دارد که با آموزش خصوصی نکات مختلف، برخی از شرکت کنندگان نتوانند همه سوال های خود را به دلیل محدودیت های زمانی بپرسند. اما در کلاس های تک نفره، به خصوص کلاس های خصوصی آیلتس دایلو، همچین مواردی وجود ندارد.

حتی زبان آموزانی که در تهران نیستند می توانند با انتخاب کلاس های آموزش آنلاین آیلتس، یادگیری و مطالعات خود را شروع کنند.

بهترین کلاس آیلتس در مشهد:

با انتخاب دوره های آموزش خصوصی آیلتس در مشهد به صورت یک نفره به صورت آنلاین یا در منزل، از مزیت توجه بیشتر به عملکرد و میزان پیشرفت خود بیشتر بهره مند می گردید. در چنین برنامه آموزشی، درس ها و آموزش توسط بهترین معلم خصوصی در مشهد به صورت شخصی سازی شده ارائه می گردد.

به این معنا که برنامه ریزی های آموزشی و منابع مورد نیاز، توسط مدرس خصوصی آیلتس شما در مشهد بر طبق نیاز های آموزشی که دارید، انتخاب می شود.

یک معلم خصوصی آیلتس در مشهد یا شهرستان های دیگر، قادر است که به صورت سریع شناسایی کند که در کدام قسمت ها، داوطلبین دارای دشواری ها و ضعف های بیشتری هستند. به همین جهت با تدریس خصوصی آیلتس در مشهد با استفاده از روش های متنوع دیگر و توضیح مباحث به شکل دیگر، دانشجویان می توانند نکات مختلف را به خوبی یاد گرفته و در تمرین های خود اعمال کنند.

شاید در گذشته تنها افرادی که نسبت به بقیه در یادگیری مطالب و تمرینات آیلتس با دشواری مواجه بودند نیاز به آموزش خصوصی IELTS در مشهد داشتند. اما تغییراتی در این زمینه در سال های گذشته اتفاق افتاده است. از آن جایی که برای کسب پذیرش از بهترین دانشگاه های دنیا، نیاز است که متقاضیان بتوانند حداقل نمره 7، 7.5 یا 8 آیلتس را کسب کنند، داوطلبین علاوه بر مطالعاتی که به صورت self-study دارند، نیاز به آموزش خصوصی ایلتس توسط بهترین مدرس آیلتس در مشهد را نیز خواهند داشت.

حتی برای افرادی که سطح زبان انگلیسی عمومی آن ها حرفه ای است نیز، تدریس خصوصی آیلتس در مشهد می تواند بسیار ارزشمند باشد. داشتن معلم خصوصی برای آموزش آیلتس، فایده بسیاری به خصوص برای متقاضیانی که نیاز است نمره بالای 7 را در آیلتس آکادمیک یا جنرال کسب کنند خواهد داشت. به همین جهت کلاس خصوصی آیلتس در مشهد که توسط بهترین معلم های زبان دایلو برگزار می گردد را به شما پیشنهاد می دهیم.

بهترین کلاس آیلتس در اصفهان:

بهترین مدرس های خصوصی آیلتس در اصفهان می توانند با راهنمایی داوطلبین و آموزش خصوصی تکنیک های آیلتس و ارائه تمرین های مناسب در منزل برای به کارگیری آن ها، کمک بزرگی به متقاضیان آیلتس کنند. بسیاری از افراد مایل اند که این فرصت را داشته باشند که کلاس خصوصی ایلتس آن ها در اصفهان که توسط بهترین معلم آزمون آیلتس که از تجربه بالایی برخوردار است برگزار گردد. مدرس های خصوصی آیلتس بسیار با تجربه ای در تیم آموزشی دایلو هستند که می توانند در دوره های آموزش خصوصی آیلتس در اصفهان به شما کمک کنند.

تدریس خصوصی آیلتس در اصفهان

آموزش زبان دایلو در دوره های تدریس خصوصی آیلتس در اصفهان نکات به خصوصی را به مدرس های خصوصی ایلتس آکادمیک و جنرال آموزش می دهد، تا درصد افرادی که نمره بالای 7 کسب می کنند بیشتر شود. اما تنها دانش تخصصی و آموزش تکنیک ها و ارائه تمرین های آیلتس که مناسب سطح افراد باشد، موجب پیشرفت زبان آموزان نخواهد شد. بلکه صبر و درک بالای معلم خصوصی آیلتس در اصفهان نیز بسیار در پیشرفت زبان آموزان تاثیر گذار می باشد. بسیاری از داوطلبین آیلتس بیان کرده اند که احساس راحت تری برای پرسش سوال های خود در کلاس های خصوصی آیلتس می کنند و این مسئله بسیار مهمی برای دوره های آموزش آیلتس در اصفهان بوده است.

زیرا ممکن است که زبان آموزان در کلاس های گروهی، با حضور زبان آموزان دیگر نتوانند به آسانی متوجه نقاط ضعف خود شوند و موجب می شود تا کمتر سوال بپرسند. داوطلبین آیلتس در کلاس های خصوصی آیلتس اعتماد به نفس خود را افزایش می دهند و درصد موفقیت آن ها (گرفتن نمره 7 به بالا در هر 4 مهارت اصلی) به مراتب بیشتر از زبان آموزان کلاس های گروهی می باشد که بسیار حائز اهمیت است.

به همین سبب توصیه آموزش زبان دایلو این است که اگر مایل هستید که به طور قطعی نمره آیلتس مورد نظر خود را کسب کنید، سعی کنید که در کلاس های خصوصی آیلتس در اصفهان که توسط مدرسین با تجربه و متخصص این آزمون بین المللی تدریس می شود شرکت کنید.

آموزش آیلتس در شیراز:

داوطلبینی که انگیزه آن ها برای موفقیت پایین است می توانند بسیار از آموزش خصوصی آیلتس در شیراز بهره مند گردند. بدون درنظر گرفتن اینکه چه میزان داوطلبی از ضریب هوشی بالا برخوردار است و استعداد دارد، اگر که تمرین های لازم را انجام ندهند و یا نتوانند در مدت زمان به خصوصی تمرکز کنند، احتمال اینکه بتوانند نمره 7 الی 8 را در آزمون آیلتس آکادمیک یا جنرال پس از گذراندن دوره تدریس خصوصی آیلتس در شیراز  کسب کنند، کمتر خواهد بود.

آموزش خصوصی آیلتس در شیراز

برنامه های دوره کردن درس ها، تمرینات امتحانی و تکنیک های ایجاد انگیزه در داوطلبین، از مواردی هستند که متقاضیانی که در دوره های با کیفیت آموزش خصوصی آیلتس در شیراز شرکت می کنند، می توانند به آن ها دست یابند. این ها تنها مثال هایی هستند که چگونه بهترین معلم های خصوصی آیلتس در شیراز قادر هستند که به زبان آموزان با افزایش دانش و اعتماد به نفس آن ها، مدیریت زمان و آموزش تکنیک های آیلتس کمک کنند.

مدرس یا معلم های خصوصی آیلتس آموزش زبان دایلو در شیراز با سرعت یادگیری داوطلبین آیلتس پیش می روند. آن ها توجه بسیاری به میزان پیشرفت زبان آموزان دارند و درک می کنند که چگونه زبان آموزان مطالب را یاد می گیرند. بهترین معلم های تدریس خصوصی آیلتس از بهترین روش ها برای توضیح دادن نکات و مطالب به زبان آموزان استفاده می کنند که به صورت منظم توسط اساتید با تجربه آموزش زبان دایلو در شیراز آموزش داده می شود.

همچنین، در کلاس های آموزش خصوصی آیلتس در شیراز، از کلیه داوطلبین برای گذر از موانع یادگیری در مسیر آن ها حمایت می گردد و به آن ها آموزش تکنیک های مطالعه کردن و استراتژی های آزمون آیلتس ارائه می گردد. کلیه معلم های خصوصی آیلتس دایلو در شیراز، در آموزش ایلتس متخصص هستند. آن ها منابع موثری را به زبان آموزان ارائه می دهند تا زبان اموزان به راحتی بتوانند پیشرفت خود را احساس و مشاهده کنند. حتی این امکان وجود دارد که داوطلبین آزمون آیلتس که در شیراز زندگی می کنند بتوانند در دوره های آموزش آیلتس به صورت آنلاین نیز شرکت کنند.

مدرس های خصوصی آیلتس در شیراز همچنین بسیار در امر آموزش پر انعطاف می باشند و از تجربه بسیاری برخوردار هستند ، زیرا سال ها مشغول آموزش و آماده سازی داوطلبین برای کسب بهترین امتیاز در آزمون آیلتس و دیگر آزمون های بین المللی زبان انگلیسی بوده اند. اگر که شما به دنبال بهترین معلم خصوصی آیلتس در شیراز هستید، توصیه می کنیم که با آموزش زبان دایلو تماس بگیرید و کلاس تدریس خصوصی آیلتس خود را در شیراز آغاز کنید.

تدریس آیلتس در کرج

اگر که شما به دنبال گرفتن کمک برای درک بهتر مطالب و به کار گیری موثر تر تکنیک های پاسخ دهی به سوالات آیلتس هستید، و یا فکر می کنید که برای رسیدن به نمره 7 در آزمون آیلتس آکادمیک یا جنرال نیاز به راهنمایی دارید، آموزش خصوصی آیلتس در شیراز یکی از بهترین گزینه ها برای شما می باشد.

بهترین کلاس آیلتس در کرج:

آزمون آیلتس محبوبیت بسیاری در سراسر دنیا دارد و برای افرادی که زبان انگلیسی زبان اول آن ها نیست طراحی شده است. متقاضیان آیلتس معمولا قصد ادامه تحصیل در دانشگاه هایی که به زبان انگلیسی در آن ها آموزش صورت می گیرد و یا قصد کار در کشور های انگلیسی زبان (کانادا، امریکا، انگلستان، استرالیا، نیوزلند) را دارند. دوره های آموزش خصوصی آیلتس در کرج که توسط بهترین معلم های خصوصی آیلتس در کرج برگزار می شود، بهترین گزینه برای رسیدن به نمره 7 الی 8 در آیلتس آکادمیک و جنرال می باشد.

برای افرادی که انگلیسی زبان اول آن ها نیست، یادگیری و درک زبان می تواند بسیار دشوار باشد، چه برسد به گرفتن بهترین نمرات در آزمون آیلتس، اما نگران نباشید تدریس خصوصی آیلتس در کرج روش صحیح موفقیت در این زمینه است. زبان آموزان و داوطلبین بسیاری قبل از شما بوده اند که با دشواری های متعددی رو به رو شده اند و توانسته اند به کمک بهترین کلاس خصوصی آیلتس در کرج که توسط آموزش زبان دایلو به صورت آنلاین، در منزل یا حضوری برگزار می گردد از پس آن ها بر آیند.

اگر که در حال حاضر سطح زبان انگلیسی شما “ابتدایی” یا “متوسط” است و ساکن کرج هستید، بهتر است که از یک معلم خصوصی آیلتس یا زبان انگلیسی در کرج کمک بگیرید تا با آموزش خصوصی زبان، به سرعت پیشرفت کنید. نیاز نیست که مدرس شما یک فرد انگلیسی زبان (بومی) یا نیتیو باشد. اما اگر از تجربه سال ها آموزش به زبان آموزان و دانش بالا در این زمینه بهره مند باشد، در یادگیری شما بسیار موثر خواهند بود.

تدریس خصوصی آیلتس در تبریز

بهترین معلم آیلتس در کرج و تهران که اساتید با تجربه آموزش آیلتس هستند به شما کمک خواهند کرد تا با توجه به هدفی که دارید به طور قطعی در کلاس های تدریس خصوصی آیلتس در کرج موفق شوید. اگر که شما بودجه کافی برای استفاده از مدرس خصوصی آیلتس در کرج را ندارید، می توانید از مطالب رایگان راهنمای آیلتس و منابع آیلتس آموزش زبان دایلو کمک بگیرید و ویدیو ها و کتاب های صوتی آموزشی را دانلود کنید. حتی اگر امکان شرکت در کلاس های آیلتس در تهران را ندارید می توانید در کلاس های آموزش خصوصی آنلاین آیلتس در کرج شرکت کنید و در این آزمون به نمره مورد نظر خود در کمترین زمان برسید.

آموزش آیلتس در تبریز:

آموزش زبان دایلو برگزار کننده بهترین کلاس خصوصی آیلتس در تبریز می باشد که توسط بهترین معلم های خصوصی آیلتس در تبریز که دارای تجربه بالایی در این زمینه هستند برگزار می گردد.یکی از مسائلی که باعث می شود نمره زبان آموزان در آزمون آیلتس کاهش یابد، میزان اشتباهات آن ها است. البته اشتباه کردن مسئله اصلی نمی باشد، اما تکرار همان اشتباهات موجب کاهش نمره آیلتس شما خواهد شد. اگر که شما از معلم خصوصی آیلتس در تبریز استفاده کنید و به طور صحیح آموزش ببینید، آن ها اشتباهات شما را یاد آوری خواهند کرد و با تکنیک های آموزشی نوین در دوره های تدریس خصوصی آیلتس در تبریز قادر خواهید بود که از تکرار آن ها جلوگیری کنید.

اما اگر که از مشاوره و راهنمایی یک مدرس خصوصی آیلتس در تبریز استفاده نمی کنید، به انجام مجدد تست ها و تمرین ها بپردازید. اولین باری که آن ها را انجام می دهید، پاسخ به سوال هایی که اشتباه جواب داده اید را مجددا بررسی کنید و سپس تست را دوباره انجام دهید. اما ممکن است که سطح زبان انگلیسی شما در حد متوسط یا مبتدی باشد و متوجه اشتباهات خود نشوید. به همین جهت می توانید از دوره های آموزش خصوصی آیلتس دایلو در تبریز استفاده کنید و در کمترین زمان به نمره بالایی همچون 7، 7.5 یا 8 در آزمون آیلتس برسید.

نکات بسیاری در کلاس های خصوصی آیلتس در تبریز به زبان آموزان آموزش داده می شود که ساده ترین آن ها شاید این باشد که در طی آزمون آیلتس، استرس شما ممکن است باعث شود که فراموش کنید که به بررسی اینکه به همه سوال ها پاسخ داده اید بپردازید. به یاد داشته باشید که به سوال های برگه آزمون خود به دقت نگاه کنید و به سوال هایی که ممکن است از قلم انداخته باشید پاسخ دهید.آموزش زبان دایلو به بهترین مدرس خصوصی آیلتس خود در تبریز که از تجربه بالایی برخوردار هستند، برنامه ای را ارائه می دهد که کلیه نکات به صورت کاربردی به زبان آموزان آموزش داده شود.

آموزش خصوصی آیلتس در اهواز

بهترین کلاس آیلتس در اهواز:

کلاس های خصوصی آیلتس در اهواز که توسط بهترین معلم آیلتس دایلو برگزار می گردد، یکی از بهترین کلاس های آموزش آیلتس در این شهر می باشد. نکته ای که معلم های آیلتس در اهواز به زبان آموزان بیان کرده اند، این است که یادگیری زبان انگلیسی عمومی ممکن است برای برخی زبان آموزان دشوار تر از گرفتن نمره بالا در آزمون آیلتس باشد. اما این به این معنا نیست که انجام این کار غیر ممکن است و فقط زمان بیشتری را از شما برای یادگیری خواهد گرفت. آزمون های استاندارد سازی شده زبان انگلیسی همانند آیلتس، به شما این امکان را می دهند که بتوانید با استفاده از تکنیک های تست زنی، سریع تر به پاسخ برسید و در نتیجه کار شما آسان تر خواهد بود.

اما اینکه چگونه این تکنیک ها را بهتر است آموزش ببینید و چه استراتژی را برای گرفتن نمره 7، 7.5 یا 8 در آزمون آیلتس کسب کنید، چیزیست که در کلاس های خصوصی آیلتس در اهواز به شما آموزش داده خواهد شد. در حالیکه شما می توانید معنای برخی از سوال ها در آزمون آیلتس را حفظ کنید، قادر نخواهید بود که پاسخ آن ها را نیز حفظ کنید!. در نتیجه تمرین کردن زیاد کلید موفقیت شما خواهد بود.

اما بهتر است که شما تمرین ها و سوالاتی را پاسخ دهید که به صورت چند منظوره باشد تا بتوانید نکات زیادی را با صرف انرژی و زمان کمتر یاد بگیرید. در دوره های آموزش خصوصی آیلتس در اهواز، تمرین های بسیار مناسبی به صورت قدم به قدم با زبان آموزان انجام می شود تا بتوانید امتیاز خود را در هر 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی افزایش دهید.

گول خبر برخی از افراد سودجو که بیان می کنند شما قادر هستید در 2 هفته نمرات بالایی را در آیلتس کسب کنید را نخورید. همچنین ممکن است که برخی از مدرس های خصوصی آیلتس نیز چنین پیشنهادی را به شما بدهند که کاملا اشتباه است. توصیه می کنیم که با مشاوره و برنامه ریزی آموزش زبان دایلو پیش بروید و در دوره های آموزش خصوصی آیلتس در اهواز شرکت کنید.

حتی این امکان نیز وجود دارد که در کلاس های آموزش خصوصی آیلتس در اهواز که به صورت آنلاین برگزار می شود نیز شرکت کنید. چنین کلاس هایی برای افرادی که می خواهند با هزینه کمتر از داشتن یک معلم خصوصی آیلتس بهره مند گردند بسیار مناسب است.

تدریس خصوصی آیلتس در منزل:

یکی از ویژگی های کلاس های آیلتس آموزش زبان دایلو این است که در تهران، مشهد، شیراز، تبریز، اهواز، اصفهان و کرج به صورت خصوصی در منزل نیز برگزار می گردد. مزیت بزرگ کلاس های آیلتس به صورت خصوصی در خانه این است که نیاز نخواهد بود که شما چند بار در هفته به آموزشگاه یا موسسه زبان رفت و آمد داشته باشید و خود را خسته کنید. همچنین با انتخاب دوره های آموزش آیلتس به صورت خصوصی در منزل، در هزینه ها نیز صرفه جویی خواهید کرد.

شما می توانید با مطالعه همان مطالب ارزشمندی که در دوره های تدریس خصوصی آیلتس در آموزشگاه آموزش داده می شود، پیشرفت کنید و به آسانی در خانه تمرین های لازم را انجام دهید. دوره های آموزش خصوصی آیلتس در منزل موجب می شود که بتوانید با کیفیت بیشتری مطالب را یاد بگیرید و در نتیجه در زمان کمتری قادر خواهید بود که نمره های بالایی همچون 7، 7.5 یا 8 را در آزمون آیلتس کسب کنید. شاید فکر کنید که آموزش خصوصی آیلتس در منزل همانند شرکت در کلاس های آیلتس نباشد، اما باید گفت که از نظر مطالب آموزشی و کیفیت، تفاوتی وجود ندارد. شما با گذراندن دوره های تدریس خصوصی آیلتس در خانه، قادر خواهید بود که با صرف انرژی و زمان کمتری در این آزمون بین المللی موفق شوید و نمره مورد نظر خود را کسب کنید.

کیفیت از کمیت مهم تر است. تنها این اهمیت ندارد که شما چند تا سوال تمرین می کنید، در کدام موسسه به یادگیری زبان مشغول هستید یا کدام کتاب های آموزش آیلتس را مطالعه می کنید. نیاز است اطمینان حاصل کنید که برای مثال، کیفیت رایتینگ شما نیز در حال بهبود می باشد یا منابع مناسبی برای اسپیکینگ آیلتس را انتخاب کرده اید. شما با انتخاب یک معلم خصوصی آیلتس در کلاس های تدریس خصوصی آیلتس در خانه که توسط آموزش زبان دایلو نیز برگزار می گردد، از نظارت آموزشی ویژه ای برخوردار خواهید شد که موجب می شود چه از نظر منابع آموزشی و چه از نظر پیشرفت آموزشی، بهترین را انتخاب کرده باشید.

بهترین معلم یا مدرس های خصوصی آیلتس در دوره های آموزش خصوصی آیلتس در منزل انتخاب شده اند تا در کمترین زمان بتوانید با خیال آسوده امتیاز مورد نظر خود را کسب کنید.

کلاس تضمینی آیلتس:

آموزش زبان دایلو برگزار کننده کلاس های تضمینی آیلتس برای داوطلبین این آزمون بین المللی می باشد. به طور کلی کلاس های آیلتس دایلو به صورت تضمینی برگزار می گردد تا زبان آموزان بتوانند در مدت 3 الی 4 ماه به نمره مورد نظر خود برسند. اساتید و مدرسین دایلو کاملا آگاه هستند که زمان و هزینه ای که شما صرف می کنید بسیار ارزشمند است و به همین جهت آموزش آیلتس به صورت کاملا تضمینی انجام می گیرد تا بتوانید با خیال راحت در پایان کلاس به امتیاز مورد نظر خود رسیده باشید.

یکی از ویژگی های کلاس های آیلتس دایلو که موجب می شود تضمینی به معنی واقعی کلمه باشید، برنامه ریزی بسیار خوبی است که برای کلیه زبان آموزان صورت می گیرد. در چنین حالتی اساتید مباحث را به شکلی به شما آموزش می دهند که موجب افزایش نمره آیلتس شما در هر یک از مهارت ها گردد. در کنار آموزش تضمینی آیلتس، مدرسین عملکرد شما را به طور دقیق ارزیابی می کنند و در صورت نیاز تمرینات مرتبط برای تقویت نقاط ضعف شما ارائه می گردد تا بتوانید پس از 3 الی 4 ماه به امتیاز مورد نظر خود رسیده باشید.

کلاس آنلاین آیلتس (مجازی- اینترنتی):

اگر امکان برگزاری کلاس های حضوری برای شما میسر نمی باشد، می توانید آموزش آیلتس انلاین یا اینترنتی را انتخاب کنید که از کیفیت مشابه با دیگر کلاس ها برخوردار است. در کلاس های آیلتس آنلاین دایلو، با استفاده از اسکایپ، واتساپ و دیگر نرم افزار ها به صورت کاملا حرفه ای و موثر یادگیری را شروع می کنید. بسیاری از زبان آموزان توانسته اند با کلاس های اینترنتی آیلتس دایلو که توسط بهترین اساتید و معلم های پر انرژی دایلو برگزار می گردد، نمره 7 را در آیلتس آکادمیک و جنرال کسب کنند.

همچنین کلاس های رایگان مجازی آیلتس نیز توسط مدرسین دایلو برگزار می گردد تا بتوانید ایده بهتری از کیفیت کلاس ها و نحوه آموزش دهی داشته باشید و در مدت زمان کوتاهی نمره مورد نظر خود را کسب کنید.

امیدواریم که با مطالعه این مطلب با کلاس های خصوصی آیلتس (IELTS) در تهران، کرج، شیراز، تبریز، اصفهان، مشهد و اهواز آشنا شده باشید و توانسته باشیم که به بسیاری از سوال های شما در ارتباط با فواید آموزش خصوصی و داشتن یک معلم خصوصی آیلتس پاسخ دهیم.

برای شرکت در کلاس های آموزش زبان دایلو و مشاوره، با ما تماس بگیرید و یا با پر کردن فرم ثبت نام، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

منو را ببند
درخواست مشاوره
close slider
سوالات خود را در ارتباط با کلاس مورد نظر از ما بپرسید.