.
تلفن تماس: 02128421541

آموزش زبان دایلو برگزار کننده بهترین کلاس تضمینی آیلتس (IELTS) در شمال، شرق و غرب تهران، مشهد، شیراز، تبریز، اصفهان، کرج و اهواز به صورت تدریس خصوصی در منزل (خانه) یا آنلاین (مجازی-اینترنتی) توسط بهترین معلم و استاد های آیلتس در ایران می باشد تا بتوانید حداقل نمره 7 را در هر چهار مهارت اسپیکینگ، لیسنینگ، رایتینگ و ریدینگ به صورت تضمینی کسب نمایید. اگر شما نیز قصد موفقیت در امتحان ایلتس را دارید، می توانید با کلاس خصوصی آیلتس دایلو در کمترین زمان امتیاز 7، 7.5 یا 8 را در این آزمون بین المللی کسب نمایید.

کلاس آیلتس در تهران

بسیاری از زبان آموزان مایل اند بهترین آموزشگاه یا موسسه آیلتس در تهران یا دیگر شهر ها همچون کرج، اصفهان، شیراز، اهواز، تبریز، مشهد و… را انتخاب کنند تا بتوانند نمره مورد نظر خود را در این آزمون کسب کنند. زیرا با کسب نمره 7 یا 8 در آزمون آیلتس، شما می توانید در بهترین دانشگاه های جهان تحصیل کنید و در مراکز شناخته شده و معتبر مشغول به کار شوید.

یکی از روش های موثر برای موفقیت در آزمون آیلتس، انتخاب کلاس خصوصی است. به همین منظور متقاضیان بسیاری کلاس های آیلتس دایلو در تهران و دوره های آنلاین برای متقاضیان ساکن دیگر شهر ها که توسط بهترین مدرسین آیلتس آقا و خانم برگزار می گردد را انتخاب می کنند.

مزیت آمادگی برای آیلتس در دوره های خصوصی  بیشتر از کلاس های گروهی می باشد. علت آن این است که در دوره های خصوصی آیلتس آکادمیک و جنرال، توجه بیشتری به روند پیشرفت زبان آموزان می شود.

  • در تهران، آزمون رسمی آیلتس به شکل زیر برگزار می گردد:

تست سه مهارت (Listening, Reading, Writing) در یک روز برگزار می گردد و مدت زمان آن دو ساعت و چهل دقیقه است. تست Speaking به انتخاب متقاضیان چند روز قبل از آزمون کتبی برگزار می شود و حداکثر 15 دقیقه زمان می برد. شرکت کنندگان در هر کدام از مهارت های بالا از 9 نمره امتیاز کسب می کنند.

پس از پایان آزمون، مدرک آیلتس خود را دو هفته بعد با مراجعه به موسسه برگزار کننده دریافت خواهید کرد. مدت زمان اعتبار مدرک بین المللی شما 2 سال می باشد.

در کلاس های IELTS با برنامه ریزی و پشتیبانی آموزشی دایِلو در مدت 3 الی 4 ماه امتیاز مورد نظر خود را در این آزمون کسب خواهید کرد. دوره های آیلتس دایلو بصورت خصوصی در منزل و آنلاین برگزار می گردد.

برای شروع دوره آیلتس خود، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با ما تماس بگیرید. ما موفقیت شما را در این دوره را تضمین می کنیم.

دوره های آیلتس دایلو در دیگر شهر ها:

آموزش زبان دایلو علاوه بر برگزاری کلاس های آیلتس در تهران، دوره های آنلاین آیلتس را برای متقاضیان ساکن شهر های دیگر برگزار می نماید.

به همین جهت زبان آموزان می توانند در صورت عدم دسترسی به مراکز معتبر آموزشی و یا فراهم نبودن امکان شرکت در کلاس های باکیفیت آیلتس، همانند بسیاری از زبان آموزان بدون از دست دادن زمان و با هزینه کمتر موفق شوند.

کلاس خصوصی آیلتس در مشهد

1. آموزش آیلتس در شهر مشهد:

در صورتی که شما ساکن شهر مشهد هستید و به دلایل گوناگون نتوانسته اید در یک دوره با کیفیت آیلتس در مشهد ثبت نام کنید، دوره آموزش آنلاین آیلتس که توسط بهترین مدرسین آقا و خانم برگزار می گردد، گزینه بسیار مناسبی می باشد. با وجود اینکه مراکز معتبر بسیاری در شهر مشهد وجود دارد که زبان آموزان می توانند در آن به یادگیری مشغول شوند، اما ممکن است به دلیل تکمیل ظرفیت کلاس ها و یا محدودیت زمان های آزاد اساتید، متقاضیان نتوانند کلاس مورد نظر خود را انتخاب کنند.

به همین جهت آموزش زبان دایلو با برگزاری یک دوره فشرده آنلاین، متقاضیان را برای شرکت در آزمون آیلتس نوع آکادمیک و جنرال آماده می کند.

مدرسین آیلتس دایلو قادر هستند به سرعت نقاط ضعف زبان آموزان را تشخیص دهند و با ارائه راهکار ها و تمرینات مناسب، اشکالاتی که موجب کاهش نمره شما می گردد را رفع نمایند.

در صورتی که می خواهید با صرف هزینه و انرژی کمتر در این آزمون موفق شوید (امتیاز 7 الی 7.5 کسب کنید)، با ما تماس بگیرید و دوره خود را از همین هفته آغاز نمایید.

2. آموزش آیلتس در شهر اصفهان:

آموزش زبان دایلو برگزار کننده دوره های آنلاین آیلتس برای کلیه متقاضیان ساکن شهر اصفهان می باشد که توسط با تجربه ترین معلمین آیلتس در ایران که سال ها در کشور های انگلیسی زبان تحصیل و زندگی کرده اند تدریس می گردد.

دوره های آنلاین آیلتس دایلو برای زبان آموزانی مناسب است که مایل اند به صورت فشرده خود را برای شرکت در این آزمون آماده کنند و حداقل نمره 7 را در آیلتس آکادمیک یا جنرال کسب نمایند.

تدریس خصوصی آیلتس در اصفهان

آموزش زبان دایلو توانسته است با طراحی دوره های آنلاین به شکلی که برای متقاضیان سطوح مبتدی، متوسط و حرفه ای مناسب باشد، درصد موفقیت زبان آموزان را افزایش دهد. در صورتی که شما مایلید در هر یک از مهارت های صحبت کردن، گوش دادن، نوشتن و خواندن، امتیاز بالایی کسب کنید و در شهر اصفهان زندگی می کنید، می توانید با دوره آیلتس آنلاین دایلو در کمترین زمان موفق شوید.

برای شروع کلاس آنلاین خود، با ما تماس بگیرید و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. ما موفقیت شما در این دوره را تضمین می کنیم.

3. آموزش آیلتس در شهر شیراز:

با وجود اینکه مراکز آموزشی بسیار خوبی در شهر شیراز وجود دارد، اما ممکن است برخی از زبان آموزان نتوانند در کلاس آیلتس مورد نظر خود شرکت کنند.

آموزش زبان دایلو دوره های آنلاین آیلتس را برای متقاضیانی که در شهر شیراز زندگی می کنند برگزار می کند. اگر مایل هستید از تدریس بهترین مدرسین آیلتس ایران بهره مند شوید، این دوره برای شما مناسب می باشد.

آموزش خصوصی آیلتس در شیراز

دوره های آنلاین آیلتس دایلو طبق سرعت یادگیری زبان آموزان پیش می رود و کلیه تکنیک های پاسخ دهی به سوالات، انجام تست های آزمون های آزمایشی و تمامی مواردی که موجب موفقیت زبان آموزان گردد به صورت کاملا اختصاصی تدریس می شود. همچنین زمان های برگزاری کلاس های آنلاین را خودتان انتخاب می کنید تا بتوانید با آرامش و درک بیشتر به یادگیری بپردازید.

در صورتی که شما مایل هستید در 2 الی 4 ماه آینده مدرک آیلتس خود را با نمره بالا در دست داشته باشید، همین امروز می توانید اقدام به آغاز کلاس آنلاین آیلتس خود نمایید.

در صورتی که سطح زبان شما ابتدایی باشد و در جمله سازی و درک مفاهیم پایه دشواری داشته باشید، مدرسین دایلو مدت زمان کوتاهی را به تقویت پایه زبان شما اختصاص می دهند تا بتوانید به مطالعه منابع رسمی آیلتس و منابع اختصاصی اساتید دایلو بپردازید.

تدریس آیلتس در کرج

اگر که شما برای درک بهتر مطالب و به کار گیری موثر تر تکنیک های پاسخ دهی به سوالات آیلتس نیاز به حمایت آموزشی هستید و قصد دارید نمره 7 در آزمون آیلتس آکادمیک یا جنرال کسب کنید، دوره های آنلاین آیلتس دایلو موجب موفقیت شما خواهد شد. برای شروع کلاس خود با ما تماس بگیرید و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.

4. آموزش آیلتس در شهر کرج:

آموزش زبان دایلو کلاس های آیلتس را در شهر کرج به صورت خصوصی در منزل و آنلاین برگزار می نماید. در صورتی که شما ساکن شهر کرج هستید و می خواهید از یک دوره آیلتس با کیفیت بهره مند شوید، کلاس های آیلتس دایلو گزینه بسیار مناسبی برای شما می باشد.

برای افرادی که انگلیسی زبان اول آن ها نیست، یادگیری و درک این زبان می تواند بسیار دشوار باشد، چه برسد به گرفتن بالاترین نمرات در آزمون آیلتس. اما نگران نباشید، یک دوره باکیفیت آیلتس با سبک آموزشی بهتر، روش صحیح موفقیت در این زمینه است. زبان آموزان و داوطلبین بسیاری قبل از شما بوده اند که با دشواری های متعددی رو به رو شده اند و توانسته اند با یادگیری در دوره های آیلتس دایلو در مدت زمان کوتاه تر و با صرف انرژی و هزینه کمتر موفق شوند.

اگر سطح زبان انگلیسی شما “ابتدایی” یا “متوسط” است و ساکن کرج هستید، بهتر است از یک معلم خصوصی آیلتس در کرج کمک بگیرید تا با آموزش اصولی، به سرعت پیشرفت کنید.

آموزش زبان دایلو برای زبان آموزانی که می خواهند فرصت ها را از دست ندهند و مدرک بین المللی آیلتس خود را کسب کنند، کلاس های آیلتس را به صورت عادی، فشرده و فوق فشرده برگزار می نماید.

تدریس خصوصی آیلتس در تبریز

اساتید آیلتس دایلو با سال ها تجربه در آموزش این آزمون بین المللی و برنامه ریزی، شما را برای شرکت در آزمون آیلتس در کمترین زمان آماده خواهند کرد. پس دیگر نگران نتیجه گیری نباشید. برای شروع کلاس خود با ما تماس بگیرید و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. ما موفقیت شما در این دوره را تضمین می کنیم.

5. آموزش آیلتس در شهر تبریز:

در سال های گذشته زبان آموزان زیادی توانسته اند با یادگیری در دوره های آیلتس دایلو، نمره مورد نظر خود را بدست آورند. در صورتی که شما ساکن شهر تبریز هستید می توانید با انتخاب دوره آنلاین آیلتس دایلو با صرف هزینه و زمان کمتر، امتیاز بالایی (7 الی 7.5) در این آزمون کسب نمایید.

مراکز آموزشی بسیار خوبی در شهر تبریز وجود دارد که همواره توانسته اند زبان آموزان بسیاری را برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان انگلیسی آماده کنند.

اگر که شما می خواهید یک بار به طور اصولی به مطالعه برای آمادگی برای شرکت در آزمون آیلتس بپردازید، مدرسین دایلو می توانند کمک بسیاری به بهبود سطح و امتیاز هر یک از مهارت های اصلی زبان شما در آزمون آیلتس کنند. برای شروع دوره آنلاین آیلتس خود با ما تماس بگیرید.

آموزش خصوصی آیلتس در اهواز

6. آموزش آیلتس در شهر اهواز:

آموزش زبان دایلو برگزار کننده دوره های آنلاین آیلتس برای زبان آموزانی که در شهر اهواز زندگی می کنند می باشد. در صورتی که مایل هستید در مدت زمانی کوتاه مدرک آیلتس خود را با نمره بالا کسب کنید، لازم است در یک دوره آموزشی با کیفیت شرکت کنید. به همین جهت آموزش زبان دایلو با بهره گیری از دانش و تجربه بهترین مدرسین آیلتس در تهران، دوره های آنلاین را برای کلیه علاقه مندان ساکن شهر اهواز برگزار می نماید.

دوره های آنلاین آیلتس دایلو مزیت های بسیاری برای زبان آموزان دارد و موجب می شود در مدت زمان کوتاه تر و با امتیاز بالا در این آزمون قبول شوید. اگر که شما مصمم هستید در این آزمون موفق شوید، با ما تماس بگیرید و دوره آیلتس خود را از همین هفته آغاز کنید.

تدریس خصوصی آیلتس در منزل:

یکی از ویژگی های کلاس های آیلتس آموزش زبان دایلو این است که در شهر های تهران و کرج به صورت خصوصی در منزل نیز برگزار می گردد. مزیت بزرگ کلاس های آیلتس به صورت خصوصی در خانه این است که نیاز نخواهد بود که شما چند بار در هفته به آموزشگاه یا موسسه زبان رفت و آمد داشته باشید و خود را خسته کنید. همچنین با انتخاب دوره های آموزش آیلتس به صورت خصوصی در منزل، در هزینه ها نیز صرفه جویی خواهید کرد.

شما می توانید با یادگیری مطالب ارزشمندی که در دوره های خصوصی آیلتس در آموزشگاه تدریس می گردد، پیشرفت کنید و به آسانی در خانه تمرین های لازم را انجام دهید. دوره های خصوصی آیلتس دایلو در منزل موجب می شود بتوانید با کیفیت بیشتری مطالب را یاد بگیرید و در نتیجه در زمان کمتری قادر خواهید بود نمره بالایی همچون 7، 7.5 یا 8 را در آزمون آیلتس کسب کنید. شاید فکر کنید آموزش خصوصی آیلتس در منزل همانند شرکت در کلاس های آیلتس نباشد، اما باید گفت که از نظر مطالب آموزشی و کیفیت، هیچ تفاوتی وجود ندارد. شما با گذراندن دوره آیلتس دایلو، قادر خواهید بود با صرف انرژی و زمان کمتر در این آزمون بین المللی موفق شوید و نمره مورد نظر خود را کسب نمایید.

کیفیت از کمیت مهم تر است. تنها این اهمیت ندارد که شما چند تا سوال تمرین می کنید، در کدام موسسه به یادگیری زبان مشغول هستید یا کدام کتاب های آموزش آیلتس را مطالعه می کنید. با تدریس مدرسین آیلتس دایلو، از نظارت آموزشی ویژه ای برخوردار خواهید شد که موجب می شود چه از نظر منابع آموزشی و چه کیفیت آموزش، بهترین را انتخاب کرده باشید.

اگر شما ساکن تهران یا کرج هستید، با ما تماس بگیرید و کلاس های خصوصی در منزل خود را از همین هفته آغاز کنید.

دوره های آیلتس دایلو به صورت کاملا تضمینی برگزار می گردد:

آموزش زبان دایلو برگزار کننده کلاس های تضمینی آیلتس برای داوطلبین این آزمون بین المللی می باشد تا زبان آموزان بتوانند در مدت 3 الی 4 ماه به نمره مورد نظر خود برسند. اساتید و مدرسین دایلو کاملا آگاه اند که زمان و هزینه ای که شما صرف می کنید بسیار ارزشمند است و به همین جهت آموزش آیلتس به صورت کاملا تضمینی انجام می گیرد تا بتوانید با خیال راحت در پایان دوره به امتیاز مورد نظر خود برسید.

یکی از ویژگی های کلاس های آیلتس دایلو، برنامه ریزی بسیار خوبی است که برای زبان آموزان صورت می گیرد. در چنین حالتی اساتید مباحث را به شکلی به شما آموزش می دهند که موجب افزایش نمره آیلتس شما در هر یک از مهارت ها گردد. در کنار آموزش آیلتس، مدرسین عملکرد شما را به طور دقیق ارزیابی می کنند و در صورت نیاز تمرینات مرتبط برای تقویت نقاط ضعف به شما ارائه می گردد تا بتوانید پس از 3 الی 4 ماه نمره مورد نظر خود را کسب نمایید.

دوره های آنلاین آیلتس دایلو (مجازی- اینترنتی):

شما می توانید آموزش آیلتس انلاین یا اینترنتی را انتخاب کنید که همانند کلاس های حضوری دایلو از کیفیت بالایی برخوردار است. کلاس های آنلاین دایلو، با استفاده از نرم افزار های اسکایپ، واتساپ و … به صورت کاملا حرفه ای و موثر تدریس می گردد. بسیاری از زبان آموزان توانسته اند با دوره های اینترنتی آیلتس دایلو که توسط بهترین اساتید پر انرژی برگزار می گردد، نمره 7 آیلتس آکادمیک و جنرال را کسب کنند.

مزیت دوره های آنلاین آیلتس دایلو:

  • صرف زمان و هزینه کمتر برای یادگیری در دوره های باکیفیت.
  • بهره گیری از دانش و تجربه بهترین مدرسین آیلتس در تهران.
  • برگزاری آزمون های آزمایشی ماک در طول دوره به صورت رایگان.
  • استفاده از منابع آموزشی رسمی و متنوع برای تسلط در پاسخ دهی به انواع سوالات.

سوالات رایج درباره کلاس های آیلتس دایلو:

اگر شما قصد ادامه تحصیل در مقاطع دبیرستان یا دانشگاه را دارید و یا شغل شما پزشکی، مهندسی و جزء شغل های آکادمیک محسوب می شود، لازم است دوره آیلتس آکادمیک را انتخاب نمایید. اما اگر قصد مهاجرت به کشور های انگلیسی زبان (کانادا، استرالیا، انگلستان، امریکا و …) را دارید و یا به قصد انجام کار (غیر علمی/تخصصی) سفر می کنید، لازم است دوره آیلتس جنرال را انتخاب کنید.

هزینه دوره های آیلتس دایلو بر اساس طول دوره آموزشی و سطح زبان آموزان مشخص می گردد. آموزش زبان دایلو این امکان را نیز فراهم نموده است تا برای پرداخت آسان تر هزینه کلاس، زبان آموزان به صورت اقساط شهریه دوره خود را پرداخت نمایند. برای اطلاع از آخرین هزینه ها با ما تماس بگیرید.

انتخاب منابع آموزشی مناسب نقش مهمی در موفقیت شما دارد. به همین جهت اساتید دایلو با استفاده از آخرین نمونه سوالات آزمون آیلتس، جزوات و تکنیک های منحصر به فرد، سعی می کنند متقاضیان را در کمترین زمان برای شرکت در آزمون آماده کنند. همچنین کتاب های رسمی کمبریج نیز مورد تدریس قرار می گیرد:

  • کتاب های Complete IELTS
  • کتاب های Cambridge Practice
  • کتاب Objective IELTS

همینطور از منابع کمک آموزشی برای تقویت مهارت های گوش دادن (لیسنینگ)، خواندن (ریدینگ)، صحبت کردن (اسپیکینگ) و نوشتن (رایتینگ) نیز بر اساس سطح و نتیجه ای که زبان آموزان قصد دارند کسب کنند استفاده می شود.

آموزش زبان دایلو برنامه آموزشی دوره های آیلتس را به صورتی طراحی کرده است که زبان آموزان بتوانند در پایان دوره های خصوصی در منزل و آنلاین به نمره مورد نظر خود برسند و نتیجه مورد نظر خود را کسب کنند. به همین جهت از نظر کیفیت آموزشی، تفاوتی میان آن وجود ندارد و بر اساس ترجیح زبان آموزان انتخاب می گردد.

بله. از زمان شروع دوره آیلتس خود تا زمان ثبت نام و روز برگزاری آزمون، از حمایت و راهنمایی کامل آموزش زبان دایلو برخوردار می شوید تا عواملی همچون استرس روز آزمون، تاریخ و شرایط ثبت نام و… موجب کاهش کیفیت عملکرد شما نگردد.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را درنظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

برای شروع دوره آیلتس خود، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با ما تماس بگیرید.

منو را ببند
درخواست مشاوره
close slider
سوالات خود را در ارتباط با کلاس مورد نظر خود از ما بپرسید.