.

آموزش زبان دایلو برگزار کننده بهترین کلاس تضمینی آنلاین آیلتس از طریق اسکایپ، واتساپ، تلگرام و… می باشد و آموزش اینترنتی آیلتس رایگان را برای متقاضیانی که قصد مهاجرت، کار و یا تحصیل در دانشگاه را دارند در تهران، کرج، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، اهواز و… برگزار می کند تا بتوانید با تدریس خصوصی مجازی توسط بهترین استاد و معلم، حداقل نمره 7، 7.5 یا 8 را در اسپیکینگ، لیسنینگ، رایتینگ و ریدینگ به راحتی با یادگیری در منزل (خانه) دریافت کنید. در اینجا به بررسی ویژگی های کلاس های مجازی ایلتس آکادمیک و جنرال دایلو برای اهداف گوناگون می پردازیم، پس این مطلب را تا انتها مطالعه بفرمایید.

آموزش آنلاین آیلتس (IELTS)

مقدمه ای درباره مزایای آزمون آیلتس:

همانطور که درباره آزمون آیلتس صحبت کرده ایم، این آزمون مخفف International English Language Testing System است که در دنیا بسیار شناخته شده می باشد. آزمون IELTS توسط مراکز British Council و IDP Education Australia مدیریت و طراحی می گردد.

اگر که شما نیز قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های انگلیسی زبان، اشتغال در سازمان های بیزینسی و یا کسب ویزا از کشور های انگلیس، استرالیا، نیوزلند، کانادا را دارید، کسب مدرک آیلتس می تواند در رسیدن شما به اهداف تحصیلی، شغلی و زندگی تان کمک کند. به همین دلیل انتخاب بهترین کلاس آیلتس در شهر خود از اهمیت بسیاری برخوردار است. شما می توانید در کلاس های آنلاین آیلتس یا همان کلاس های اینترنتی آیلتس یادگیری را آغاز کنید.

آزمون آیلتس برای متقاضیانی که به قصد ادامه تحصیل، کار یا کسب ویزا اقدام می کنند، از نظر ساختار، محتوا، دشواری و سبک نمره دهی یکسان می باشد. اگر که نمرات آزمون شما رضایت بخش نباشد، محدودیتی در تعداد دفعات شرکت در آزمون وجود ندارد، اما توصیه می شود که قبل از شرکت مجدد در آزمون، با برنامه ریزی به مطالعه بپردازید که در زمان و هزینه صرفه جویی کنید.

آموزش زبان دایلو مطالب بسیار مفید و کاربردی را درباره آیلتس و ساختار آن اشاره کرده است و بهترین کلاس آنلاین آیلتس را برای علاقه مندانی که امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارند، طراحی کرده است. به طور کلی تفاوت آیلتس آکادمیک و جنرال در این است که نوع آکادمیک برای اهداف کسب پذیرش از مراکز آموزش عالی به قصد تحصیل می باشد. از طرف دیگر نوع جنرال برای اهداف شغلی و مهاجرت انتخاب می گردد.

آموزش مجازی آیلتس

کلاس های آنلاین آیلتس (مجازی) دایلو به شکلی طراحی و برنامه ریزی شده اند که به صورت قطعی داوطلبین بتوانند در پایان دوره خود به نتیجه ای که از پیش درنظر گرفته اند برسند. در زیر به بررسی دوره های آنلاین ایلتس دایلو بر اساس اهداف شرکت کنندگان می پردازیم تا بتوانید بهترین کلاس فشرده آیلتس در تهران و شهرستان که به صورت اینترنتی برگزار می گردد را انتخاب کنید.

آموزش آنلاین آیلتس از طریق اسکایپ به منظور ادامه تحصیل:

اگر که شما نیز علاقه مند به ادامه تحصیل در خارج را داشته باشید، این را بخاطر داشته باشید که بسیاری از دانشگاه های خارج و کلیه کالج های انگلستان، نمرات آزمون آیلتس را معتبر می دانند. برای مثال متقاضیان ویزای دانشجویی Tier 4 می توانند اقدام به ارسال درخواست پذیرش به کلیه دانشگاه های انگلیس کنند.

آموزش زبان دایلو برگزار کننده کلاس های آنلاین آیلتس از طریق اسکایپ می باشد که بتوانید به صورت یک به یک با بهترین استاد آیلتس صحبت کنید و آموزش ببینید. کلاس های مجازی آیلتس که با برنامه (نرم افزار) اسکایپ برگزار می گردد، این امکان را به شما می دهد که بتوانید با کیفیت بالا هم تصویر معلم خود را داشته باشید و هم صدا را دریافت کنید و همانند کلاس های حضوری یادگیری را آغاز کنید.

اگر که در برنامه های خود قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد را دارید، نیاز است که در آیلتس نوع آکادمیک آن شرکت کنید. نوع جنرال این آزمون برای اهدافی که در آن ها متقاضیان مدرک تحصیلی یا علمی دریافت نمی کنند، مناسب می باشد. توصیه می کنیم که با مرکز مورد نظر خود تماس بگیرید و در نوع آیلتس که آن ها پیشنهاد می دهند شرکت کنید. برای اطلاع بیشتر درباره ساختار و بخش های آیلتس بر روی آن کلیک کنید.

به عنوان یک دانشجوی بین المللی، از شما انتظار می رود که نشان دهید که صلاحیت لازم را دارید و می توانید یک دوره آموزشی آکادمیک که به زبان انگلیسی تدریس می شود را با موفقیت پشت سر بگذارید. در نتیجه نیاز است نمره بالایی را برای شرکت در دوره های پیشرفته دانشگاهی همانند کارشناسی ارشد یا دکتری (PhD) کسب کنید. در کلاس های اینترنتی آیلتس با اسکایپ، بهترین اساتید دایلو با توجه به نمره بالایی که نیاز است کسب کنید، طبق نقاط ضعف و قوت داوطلبین، برنامه آموزشی مناسبی را برای رسیدن به نمره مورد نظر، طراحی می کنند.

آموزش اینترنتی IELTS

همچنین از آنجایی که سوالات آیلتس آکادمیک دارای دشواری های خاص خود می باشد، آموزش به شکلی صورت می گیرد که داوطلبین بتوانند در طول دوره، علاوه بر تقویت دانش لغوی و یادگیری مطالب مرتبط با موضوعات آکادمیک، تکنیک های پاسخ دهی به سوالات را نیز به شکل کاربردی در تست های خود اعمال کنند. شما می توانید با شروع کلاس اینترنتی خود با اسکایپ، از کلیه مزیت های کلاس های حضوری نیز بهره مند گردید.

کلاس آنلاین آیلتس (واتساپ) به منظور کار و اشتغال:

آموزش زبان دایلو برگزار کننده بهترین کلاس آنلاین آیلتس با واتساپ می باشد که یکی دیگر از روش های آموزش مجازی است. ارائه یک مدرک زبان برای اثبات سطح زبان خود، یک قدم ضروری برای کار کردن در خارج می باشد. مهارت های زبان، بسیاری حائز اهمیت در موفقیت شغلی می باشند و یک دارایی ارزشمند نسبت به کلیه دیگر پیش نیاز های کسب یک شغل درنظر گرفته می شود.

اگر شما نیز متقاضی ویزای کار هستید، نیاز است که سطح زبان انگلیسی خود را به حد مطلوب برسانید که بالاتر از این است که تنها بتوانید به صورت ابتدایی به مکالمه انگلیسی بپردازید.

  • به عنوان مثال برای اقدام به سفر به کشور انگلستان به منظور اشتغال، نیاز است که متقاضیان حداقل نمره 6.5 را در هر یک از مهارت های درک مطلب (ریدینگ)، شنیداری (لیسنینگ)، نوشتار (رایتینگ) و مکالمه (اسپیکینگ) کسب کنند.
  • برای اشتغال در کشور استرالیا، کسب نمره 5 در آیلتس نشان دهنده داشتن حداقل سطح در زبان انگلیسی و کسب نمره 6 به معنای “کاربر شایسته” در زبان انگلیسی می باشد.
  • آن دسته از متقاضیانی که قصد انجام کار در کشور نیوزلند را دارند، نیاز است که نمره کل 4 یا بیشتر را در نوع جنرال یا آکادمیک این آزمون کسب کنند. همچنین ممکن است که نیاز باشد اطلاعات دیگری را نیز در ارتباط با دانش زبان انگلیسی خود ارائه دهند، مثل کشور هایی که در آن ها زندگی کرده اند، کشوری که در آن مقیم هستند و دانش زبان خانواده آن ها نیز ممکن اسب بررسی گردد.
  • در کشور کانادا نیاز است که متقاضیان به شکل مستقیم از مرکزی که قصد فعالیت در آن را دارند، نمره مورد نیاز در آیلتس را برای پذیرش سوال کنند. این به دلیل این است که کارفرمایان و موسسات آموزشی معمولا سطح لازم درخواست دهندگان را خودشان تعیین می کنند.

کلاس های اینترنتی آیلتس که با برنامه واستاپ برگزار می گردد، دارای تمام مزیت های کلاس های حضوری نیز می باشد. بهره گیری از بهترین استاد و معلم آموزش مجازی آیلتس از طریق واتساپ، یکی از مزیت های بزرگ آموزش اینترنتی می باشد که موجب می شود بتوانید به راحتی با معلم خود ارتباط برقرار کنید و به صورت واضح و مفهومی آموزش ببینید.

کلاس آنلاین آیلتس IELTS

کلاس مجازی (اینترنتی) آیلتس به منظور مهاجرت:

مراکز دولتی با درنظر گرفتن نمرات آیلتس به عنوان بخشی از مدارک متقاضیان در ارائه سیتیزنی و اقامت دائم (PR) اقدام می کنند. برای آن ها سطح دانش زبان با توانایی مردم در وفق دادن خود در اجتماع و محیط کار رابطه بسیار نزدیکی دارد. نمرات آزمون آیلتس توسط مسئولین ادارات مهاجرت مورد تایید می باشد و نقش بسیار مهمی را در ارزیابی سطح زبان متقاضیان به منظور کنترل تعداد مهاجرین ایفا می کند.

آموزش زبان دایلو برای زبان آموزانی که امکان برگزار کلاس های حضوری را ندارند، کلاس های مجازی آیلتس را برگزار می کند تا بتوانند به صورت تضمینی امتیاز مورد نظر خود را در این آزمون بین المللی کسب کنند.

دو آزمون جدید نیز توسط دولت انگلستان تایید شده اند و در حال برگزاری می باشند که به عنوان بخشی از روند درخواست ویزای برخی از متقاضیان، لازم شده است. نام این دو آزمون “IELTS Life Skills” و “IELTS for UKVI” می باشد. این به معنای این است که می توانید از آزمون ایلتس برای اثبات توانایی های زبان انگلیسی خود برای درخواست ویزای انگلستان (UK Visa & Immigration) اقدام کنید.

از طرف دیگر نوع Life Skills این آزمون برای ارزیابی سطح مهارت های مکالمه (اسپیکینگ) و شنیداری (لیسنینگ) در سطوح A1 تا B1 می باشد. در پایان این آزمون، شرکت کنندگان امتیاز “قبول” یا “مردود” به جای نمره کسب می کنند.

  • برای مهاجرت به نیوزلند نیاز است که متقاضیان نمره آیلتس 6.5 چه در نوع آکادمیک و چه در نوع جنرال، کسب کنند و برای درخواست ویزا ضروری می باشد.
  • کانادا نیز نمرات آیلتس را می پذیرد، اما نیاز است که حداقل نمره لازم را طبق حرفه خود بررسی کنید.
  • اداره مهاجرت و شهروندی استرالیا نیز مدرک آیلتس را تایید کرده است و نمره لازم برای درخواست ویزا، طبق حرفه متقاضیان مشخص گردیده است.

آموزش آنلاین آیلتس برای بسیاری از زبان آموزانی که در این دوره ها شرکت کرده اند موثر بوده است و زبان آموزان توانسته اند که با صرف هزینه و انرژی کمتر، بتوانند در هر کجا که هستند به یادگیری مطالب ضروری برای شرکت در آزمون آیلتس بپردازند.

شما نیز می توانید در صورتی که امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارید، به صورت آنلاین (اینترنتی) کلاس آیلتس خود را شروع کنید و با برنامه ریزی که برای شما صورت می گیرد، در کمترین زمان به نتیجه ای که مد نظر دارید، دست پیدا کنید.

کلاس آنلاین آیلتس (اینترنتی)

آموزش آنلاین آیلتس رایگان:

برای اینکه زبان آموزان درک بهتری از فواید کلاس های آیلتس آنلاین بدست آورند، هر چند وقت یکبار، اساتید متخصص دایلو کلاس های اینترنتی آیلتس را به صورت رایگان برای کلیه متقاضیان برگزار می کنند تا انگیزه آن ها برای یادگیری و مطالعه بیشتر گردد. در کلاس های آنلاین (مجازی) آیلتس که به صورت رایگان برگزار می گردد، زبان آموزان زمانی را برای پرسش سوال های خود خواهند داشت و یک برنامه مطالعاتی نیز به آن ها ارائه می گردد تا بتوانید با یادگیری در منزل، همانند بسیاری از داوطلبین دیگر، امتیاز مورد نظر خود را در این آزمون کسب کنید.

برای شروع دوره آیلتس آنلاین خود و یا اطلاع از کلاس های آموزش زبان دایلو، با ما تماس بگیرید و یا با پر کردن فرم مشاوره، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

منو را ببند
درخواست مشاوره
close slider
سوالات خود را در ارتباط با کلاس مورد نظر از ما بپرسید.