.
تلفن تماس: 02128421541

آموزش زبان دایلو برگزار کننده به روز ترین آزمون های آزمایشی (ماک) آیلتس، تافل ibt و پی تی ای (PTE) در کلاس های زبان خود در تهران می باشد که تحت نظر بهترین استاد و معلم آزمون های بین المللی زبان انگلیسی تصحیح و بررسی می گردد. در اینجا به بررسی انواع آزمون های آزمایشی دایلو می پردازیم، پس این مطلب را تا انتها مطالعه بفرمایید.

بهترین آزمون آزمایشی ماک در تهران

بسیاری از زبان آموزان قبل از شرکت در آزمون آیلتس، تافل و پی تی ای که در پیش رو دارند، سعی می کنند که حداقل یک بار در یک آزمون آزمایشی (ماک) نیز امتحان دهند تا به طور کلی ایده ای از وضعیت فعلی خود داشته باشند. همچنین قبل از شروع کلاس ها نیز انجام یک تست آزمایشی بسیار توصیه می شود، زیرا در چنین حالتی امکان برنامه ریزی دقیق و موثر تر بیشتر می گردد و در نتیجه در پایان دوره آموزشی خود به نتیجه خواهید رسید.

آموزش زبان دایلو برگزار کننده انواع آزمون های آزمایشی آیلتس آکادمیک و جنرال، تافل iBT و پی تی ای PTE در کلاس های خصوصی در تهران می باشد که به صورت کاملا رایگان برای زبان آموزان درنظر گرفته شده است. پس از اینکه شما در چند آزمون ماک به طور پیوسته نمره بالایی کسب کنید، با خیال آسوده در آزمون اصلی شرکت خواهید کرد و به احتمال بسیار زیاد موفق خواهید شد.

همچنین از نکات بسیار مهمی که لازم است به آن توجه داشته باشید، نحوه تصحیح تست های اسپیکینگ و رایتینگ می باشد. از آنجا که اساتید آموزش زبان دایلو در کشور های انگلیسی زبان تحصیل کرده و بیش از 10 سال مشغول به تدریس زبان در مقاطع گوناگون بوده اند، به خوبی می توانند کیفیت پاسخ های شما را همانند ممتحنین ارزیابی کنند و بر اساس معیار های مشخصی که از سوی سازمان هایی همچون IDP، British Council، Pearson و ETS در نظر گرفته شده است به پاسخ های شما امتیاز دهند.

پس از تصحیح تست ها، نوبت به رفع اشکالات از طریق آموزش صحیح نکات و مباحث است. در چنین حالتی شما دیگر هرگز آن اشتباه را تکرار نخواهید کرد و در نتیجه امتیاز آزمون خود را افزایش خواهید داد.

آزمون آزمایشی ماک آیلتس:

آزمون ماک آیلتس شبیه سازی شده آزمون اصلی است که می تواند به شما ایده خوبی از وضعیت فعلی خود (نقاط ضعف، نمره فعلی و …) در چهار مهارت (Listening, Reading, Writing, Speaking) بدهد. آموزش زبان دایلو به کلیه زبان آموزان توصیه می کند که قبل از شرکت در آزمون اصلی آیلتس، حداقل یکبار در آزمون آزمایشی آن امتحان دهید و در صورت کسب نمره مورد نظر، در آزمون اصلی شرکت کنید.

ازمون ازمایشی ماک

برگزاری آزمون های آزمایشی آیلتس به صورت هفتگی توسط تیم آموزشی دایلو صورت می گیرد. آزمون های آزمایشی همینطور سبب می شوند که داوطلبین تجربه کافی از نحوه برگزاری امتحان در جلسه رسمی را بدست آورده و بتوانند بهتر با استرس روز آزمون مقابله کنند.

  • زمان مورد نیاز برای آزمون سه ساعت است.
  • تست هر چهار مهارت زبان (لیسنینگ، ریدینگ، رایتینگ و اسپیکینگ) در یک روز برگزار می گردد.

در کلاس های خصوصی آیلتس دایلو در طول دوره چندین بار برای زبان آموزان آزمون ماک آیلتس برگزار می گردد تا با توجه به نمره ای که کسب می کنند، از روند پیشرفت خود بهتر مطلع شوند. پس از برگزاری امتحان آزمایشی آیلتس، نوبت به ارزیابی عملکرد و رفع اشکال است. اساتید با تجربه دایلو بررسی می کنند که نقاط ضعف زبان آموزان مرتبط با کدام یک از مباحث زبان است و سپس بهترین راهکار را برای بهبود آن ارائه می دهند تا دیگر در آزمون آزمایشی بعدی این اشتباهات را تکرار نکنند. هنگامی که زبان آموزان تمرین های ارائه شده را برای افزایش نمره آیلتس خود انجام می دهند، موجب می شود که اعتماد به نفس آن ها به طور چشمگیری بالا رود و بتوانند با تفکر عمیق تر به سوال ها پاسخ دهند.

آزمون آزمایشی ماک تافل:

آموزش زبان دایلو برگزار کننده آزمون های آزمایشی ماک تافل iBT رایگان برای کلیه زبان آموزانی که در کلاس های تافل شرکت می کنند می باشد.

آزمون تافل به صورت کامپیوتری برگزار می گردد، به همین جهت آزمون های آزمایشی را نیز معمولا به صورت کامپیوتری برای زبان آموزان برگزار می کنیم تا بتوانند تجربه واقعی تری نسبت به آزمون داشته باشند و خود را در شرایط مشابه با آزمون اصلی که در پیش رو دارند قرار دهند.

به طور میانگین زمان کل آزمون تافل ibt به مدت 4 ساعت می باشد که آزمون دهندگان در ابتدا به انجام تست های ریدینگ و لیسنینگ و سپس پس از 10 دقیقه استراحت به انجام تست های اسپیکینگ و رایتینگ می پردازند. پاسخ دهی به سوال های آزمون تافل از دشواری به خصوصی برخوردار است، زیرا در بسیار از بخش ها، مهارت های لیسنینگ، ریدینگ و رایتینگ با یکدیگر به طور نزدیکی در ارتباط هستند و برای کسب امتیاز بالا، لازم است شرکت کنندگان در کلیه این مهارت ها سطح خوبی داشته باشند.

آزمون آزمایشی (ماک)

اساتید تافل آموزش زبان دایلو جزء بهترین مدرسین تافل در ایران هستند که از تجربه و تخصص بالایی برخوردار اند. پس از تکمیل آزمون آزمایشی تافل، مدرسین به ارزیابی کیفیت پاسخ های شما به سوالات می پردازند و بر اساس معیار های مشخصی که ممتحنین به شما امتیازدهی می کنند، نمره شما مشخص می گردد. پس از آن با بررسی نقاط ضعف و قوت شما، آموزش مطالب و نکات به صورت کاملا کاربردی ارائه می گردد تا هرگز اشتباهات خود را مجددا در آزمون های بعد تکرار نکنید و در نتیجه امتیاز تافل خود را در هر یک از 4 مهارت اصلی ارتقاء دهید.

آزمون آزمایشی ماک پی تی ای (PTE):

آزمون بین المللی پی تی ای (PTE Academic) یک آزمون جدید تر نسبت به دیگر آزمون های شناخته شده زبان انگلیسی می باشد. این آزمون از مزیت های به خصوصی برخوردار است و به صورت کاملا کامپیوتری برگزار و تصحیح می شود. طراح و مجری این آزمون شرکت Pearson است که در استرالیا و انگلستان بسیار شناخته شده می باشد.

در گزارش نمرات آزمون PTE خود مشاهده خواهید کرد که علاوه بر امتیاز دهی به 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی (اسپیکینگ، رایتینگ، ریدینگ، لیسنینگ) به کیفیت املاء، تلفظ، روان صحبت کردن، دایره لغات، گرامر و… نیز از 90 نمره امتیاز دهی می شود. به همین جهت سطح زبان انگلیسی شما به طور کامل و دقیق مشخص می گردد. آزمون پی تی ای نیز همانند دیگر آزمون های زبان انگلیسی دارای دشواری های به خصوصی می باشد که موجب می شود بسیاری از زبان آموزان نتوانند امتیاز مورد نظر خود را کسب کنند.

یکی از دشواری های این آزمون در ترکیب کردن مهارت ها در یک بخش است. برای مثال شما برای اینکه بتوانید به سوالات اسپیکینگ پاسخ خوبی دهید، لازم است که مهارت لیسنینگ خوبی نیز داشته باشید. همچین لازم است که بتوانید پاسخ های با کیفیتی در مدت زمان محدود آزمون ارائه دهید. به همین جهت اساتید دایلو در آزمون های آزمایشی ماک که به صورت کاملا رایگان برای شرکت کنندگان کلاس های PTE برگزار می شود، از بهترین سوال ها و منابع برای سنجش سطح آن ها استفاده می کنند.

پس از اتمام آزمون، به بررسی اشکالات و عملکرد زبان آموزان پرداخته می شود تا با ارائه راهکار های موثر، از تکرار آن ها جلوگیری شود تا متقاضیان بتوانند در مدت زمان کوتاهی امتیاز پی تی ای خود را افزایش دهند.

منو را ببند
درخواست مشاوره
close slider
سوالات خود را در ارتباط با کلاس مورد نظر خود از ما بپرسید.