.
تلفن تماس: 02128421541

آموزش زبان دایلو برگزار کننده بهترین کلاس تضمینی مکالمه زبان ایتالیایی در شمال، شرق و غرب تهران، کرج، تبریز، اصفهان، مشهد و شیراز می باشد که توسط بهترین استاد، معلم و مربی زبان ایتالیایی به صورت خصوصی در منزل (خانه) و آنلاین (اینترنتی-مجازی) برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان به صورت فشرده و با استفاده از بهترین منابع آموزش زبان ایتالیایی تدریس می گردد. در اینجا به بررسی کلاس های زبان ایتالیایی دایلو می پردازیم، پس این مطلب را تا انتها مطالعه بفرمایید.

کلاس زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی یکی از زبان های رایج می باشد که بیش از 85 میلیون نفر در سراسر دنیا به این زبان صحبت می کنند. این زبان دارای تنها 21 حرف الفبا می باشد و زبان رسمی موسیقی کلاسیک است. با یادگیری زبان ایتالیایی و تسلط در مهارت مکالمه قادر خواهید بود که به خوبی در دانشگاه هایی که به زبان ایتالیایی تدریس می گردد تحصیل کنید، فرصت های شغلی بیشتری برای خود ایجاد کنید و در هنگام سفر کردن تجربه بهتری داشته باشید.

آموزش زبان دایلو در کلاس های فشرده و فوق فشرده مکالمه زبان ایتالیایی که برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان به صورت خصوصی در منزل و آنلاین برگزار می گردد، از به روز ترین منابع آموزشی استفاده می کند تا زبان آموزان بتوانند زبان ایتالیایی را در طول هفته به صورت کاملا کاربردی بیاموزند. همچنین تدریس خصوصی زبان ایتالیایی توسط بهترین معلم و مربی های زبان ایتالیایی آقا و خانم که سال ها در کشور ایتالیا تحصیل و زندگی کرده اند و به صورت روان، طبیعی و با لهجه نیتیو صحبت می کنند برگزار می شود تا تاثیر زیادی در پیشرفت زبان آموزان ایجاد شود.

در صورتی که شما قصد دارید یک آموزشگاه یا موسسه معتبر را برای یادگیری این زبان انتخاب کنید، دوره های زبان ایتالیایی دایلو برای شما بسیار مناسب می باشد. با یادگیری زبان ایتالیایی می توانید در آزمون های بین المللی همچون آزمون CILS یا چیلز، آزمون سفارت و دیگر آزمون ها در سطوح A1 تا C1 شرکت کنید و مدرک بین المللی زبان ایتالیایی خود را دریافت نمایید.

آموزش مکالمه زبان ایتالیایی در تهران:

آموزش زبان دایلو دوره های فشرده و فوق فشرده مکالمه زبان ایتالیایی خود در تهران و شهرستان را به صورت کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی 2 تا 5 نفره و بر اساس زمان های آزاد زبان آموزان کودک، نوجوان و بزرگسال در طول هفته برگزار می کند که به صورت خصوصی در منزل و آنلاین تدریس می گردد. دوره های مکالمه زبان ایتالیایی دایلو جزء با کیفیت ترین دوره های زبان می باشد و مطالب آموزشی به شکل کاملا کاربردی تدریس می گردد.

آموزش زبان ایتالیایی

شاید در گذشته برای یادگیری زبان ایتالیایی لازم بود که به کشور هایی که در آن افراد ایتالیایی زبان زندگی می کنند سفر کنید و با صحبت کردن با آن ها و مطالعه کتاب های زبان ایتالیایی این زبان را بیاموزید. اما امروزه با استفاده از متد های آموزشی نوین می توانید به شکل بسیار موثر تری این زبان را یاد بگیرید.

آموزش زبان دایلو بهترین ارائه دهنده دوره های آموزش زبان ایتالیایی در تهران در کلاس های خود از انواع منابع آموزشی رسمی، تماشای انیمیشن های سینمایی و تمرینات صوتی استفاده می کند تا علاوه بر افزایش انگیزه زبان آموزان در سطوح مبتدی، متوسط و پیشرفته، به صورت کاملا تضمینی این زبان را بیاموزید. پس از پایان دوره آموزشی خود در صورتی که برای مثال در سطح A1 باشید، به سطح A2 خواهید رسید و اگر سطح فعلی زبان شما B1 باشد به سطوح B2 یا C1 خواهید رسید.

مدرسین زبان ایتالیایی دایلو در هر یک از جلسات آموزشی سعی می کنند به آموزش مکالمه زبان ایتالیایی در موقعیت های اجتماعی مختلف همچون (کار، سفر، احوال پرسی، رزرو هتل و رستوران و…) بپردازند تا به صورت کاملا کاربردی زبان ایتالیایی را بیاموزید و از آن استفاده کنید.

دوره های زبان ایتالیایی دایلو به صورت تضمینی برگزار می گردد:

کلاس های مکالمه زبان ایتالیایی دایلو به صورت کاملا تضمینی و با تدریس بهترین معلم و اساتید زبان ایتالیایی آقا و خانم در تهران و شهرستان برگزار می گردد تا زبان آموزان در پایان دوره آموزشی خود پیشرفت بسیاری داشته باشند و بتوانند به صورت واضح منظور خود را بیان کنند. در دوره های آموزش تضمینی زبان ایتالیایی دایلو سعی می شود دستور زبان به صورت کاملا هوشمندانه آموزش داده شود و بدون اینکه بخواهید ساعت ها زمان صرف حفظ قواعد کنید، با گوش دادن و خواندن به شکل صحیح و انجام تمرینات منحصر به فرد بتوانید به درستی و روان صحبت کنید و بنویسید.

منابع آموزشی مختلف و جزوات اختصاصی اساتید برای درک بهتر زبان آموزان مورد استفاده قرار می گیرد که نتیجه سال ها تدریس این زبان است. منابع آموزشی برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان متفاوت می باشد و برای مثال مربیان کودک سعی می کنند با استفاده از انواع بازی ها و سرگرمی ها همچون خواندن شعر، کتاب های داستان کودک و انجام فعالیت های آموزشی گوناگون به خوبی این زبان را آموزش دهند و تا کودکان شروع به صحبت کردن کنند.

در کلاس های زبان ایتالیایی نوجوانان و بزرگسالان که به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته برگزار می شود، با توجه به سطح فعلی زبان آموزان منابع آموزشی اختصاصی انتخاب می گردد که نه تنها دانش و مهارت زبان آموزان ارتقا پیدا کند، بلکه انگیزه آن ها برای یادگیری و صحبت کردن به این زبان بیشتر شود.

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی:

اگر که شما در کلاس های گروهی زبان ایتالیایی شرکت کرده اید و به نتیجه مورد نظر خود نرسیده اید، دوره های زبان ایتالیایی دایلو به طور حتم شما را به موفقیت خواهد رساند. کیفیت کلاس های خصوصی آموزش زبان ایتالیایی دایلو بسیار بالا و بر اساس استاندارد های بین المللی می باشد و توسط اساتید و مدرسینی که سال ها در کشور ایتالیا تحصیل و زندگی کرده اند تدریس می گردد.

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی در منزل (خانه) و به صورت آنلاین (اینترنتی-مجازی) برای کلیه زبان آموزان کودک، نوجوان و بزرگسال که در سطوح مبتدی، متوسط و پیشرفته هستند صورت می گیرد و بر اساس اهداف یادگیری آن ها، از متد های آموزشی منحصر به فرد برای یادگیری بهتر این زبان استفاده می شود. اگر که تاکنون نتوانسته اید به صورت روان مکالمه زبان ایتالیایی را بیاموزید و یا مایل هستید مهارت های دیگر خود همچون نوشتار را تقویت کنید تا بتوانید مقالات آکادمیک با کیفیتی بنویسید، با یادگیری در دوره های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی دایلو قادر خواهید بود در 2 الی 4 ماه پیشرفت بسیاری داشته باشید.

آموزش آنلاین مکالمه زبان ایتالیایی (اینترنتی-مجازی):

در صورتی که شما امکان انتخاب کلاس های حضوری را ندارید، می توانید با انتخاب دوره های آموزش زبان ایتالیایی به صورت آنلاین که با استفاده از نرم افزار اسکایپ، واتساپ و… برگزار می شود به یادگیری این زبان بپردازید. کلاس های آنلاین مکالمه زبان ایتالیایی دایلو به شکل مکالمه محض می باشد و در صورت درخواست زبان آموزان امکان استفاده از کتاب ها و منابع آموزشی کاغذی وجود دارد.

در دوره های آنلاین زبان ایتالیایی دایلو می توانید با بهترین اساتید این زبان به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته مکالمه کنید و به راحتی در منزل به انجام انواع تمرینات گوناگون برای بهبود مکالمه خود بپردازید و لهجه و تلفظ خود را بهبود بخشید. در صورتی که می خواهید بتوانید در شرایط گوناگون اجتماعی به صورت روان و طبیعی به زبان ایتالیایی صحبت کنید، دایره لغات خود را گسترش دهید و کلیه قواعد دستور زبان را به طور کاملا ساده و مفهومی بیاموزید، کلاس های آنلاین زبان ایتالیایی دایلو شما را به نتیجه خواهد رساند.

مزیت دوره های آنلاین زبان ایتالیایی دایلو:

  • تسلط در مکالمه زبان ایتالیایی در مدت زمان کوتاه و با هزینه کمتر.
  • بهره گیری از دانش و تجربه بهترین مدرسین زبان ایتالیایی در تهران.
  • استفاده از منابع آموزشی متنوع برای درک بهتر این زبان.
  • آمادگی برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان ایتالیایی.

سوالات رایج درباره کلاس های زبان ایتالیایی دایلو:

هزینه دوره های زبان ایتالیایی دایلو بر اساس طول دوره آموزشی و سطح زبان آموزان مشخص می گردد. آموزش زبان دایلو این امکان را نیز فراهم نموده است تا برای پرداخت آسان تر هزینه کلاس، زبان آموزان بتوانند به صورت اقساط شهریه دوره خود را پرداخت نمایند. برای اطلاع از آخرین هزینه ها با ما تماس بگیرید.

بله. آموزش زبان دایلو با کمک بهترین مربیان زبان کودک که از تجربه سال ها آموزش زبان به کودکان برخوردار هستند، کلاس های زبان ایتالیایی کودک را به صورت خصوصی در منزل برای کودکان برگزار می نماید.

کتاب ها و منابع آموزش زبان ایتالیایی بر اساس سطح فعلی زبان آموزان و اهداف آن ها انتخاب می شود. اساتید زبان ایتالیایی دایلو از انواع منابع تصویری و صوتی به روز برای آموزش زبان ایتالیایی استفاده می نمایند و از کتاب های کمک آموزشی همچون Espresso نیز برای تقویت مهارت ها استفاده می شود.

زمان برگزاری کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین زبان ایتالیایی بر اساس زمان های آزاد زبان آموزان مشخص می شود. شما می توانید زمان هایی که مایل هستید کلاس داشته باشید را انتخاب نمایید تا به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته یا به شکل فشرده از آموزش خصوصی زبان ایتالیایی بهره مند شوید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس ها می باشد. به همین جهت آموزش زبان دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را درنظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

برای شروع دوره خود، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با ما تماس بگیرید.

منو را ببند
درخواست مشاوره
close slider
سوالات خود را در ارتباط با کلاس مورد نظر خود از ما بپرسید.