آیلتس بدون آزمون یا خرید مدرک آیلتس !!

موسسه زبان دایلو در اینجا درباره ادعا های کلاهبرداران از اینکه قادر هستند به صورت تضمینی و بدون نیاز به شرکت در آزمون آیلتس، مدرک ازمون ایلتس را به صورت پولی و با خریدن مدرک IELTS آن را به شما ارائه دهند، می پردازد تا هرگز فریب چنین افرادی را نخورید و متحمل خسارت های مالی و… نشوید. پس این مطلب را تا انتها مطالعه بفرمایید.

شاید شما نیز این ادعا ها را شنیده باشید که برخی از متقاضیان آزمون آیلتس تصور می کنند که این امکان وجود دارد که با استفاده از دغل باز ها و امتحان دادن آن ها به جای خود داوطلبین، نمره لازم را برای آن ها بدست آورند. چنین ادعا هایی پاسخ قاطع و سختی را از مسئولین IELTS دریافت کرده است. برای اینکه بتوانید نمره آیلتس 7 یا بیشتر را دریافت کنید، شرکت در دوره تدریس خصوصی آیلتس که توسط اساتید با تجربه برگزار می گردد گزینه مناسب می باشد.

برای بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان بین المللی، گرفتن پذیرش از دانشگاه مورد نظر خود، یکی از بزرگترین تصمیم های زندگی آن ها می باشد. زیرا هزینه های زیادی را نیاز است که پرداخت کنند و سال ها از عمر خود را به مطالعه و تمرکز بر روی رشته تحصیلی خود خواهند گذاشت که موجب ایجاد تحول در زندگی آن ها خواهد شد.

پس جای تعجب نیست که متقاضیان آزمون بین المللی آیلتس تمام تلاش خود را می کنند تا از کسب پذیرش از دانشکده و کالج مورد نظر خود اطمینان حاصل کنند. اگر که شما نیز قصد ادامه تحصیل در کانادا، انگلستان و استرالیا را دارید، به احتمال بسیاری زیاد نیاز خواهد بود که در آزمون آیلتس یاد دیگر آزمون های بین المللی زبان انگلیسی همچون تافل شرکت کنید.

تقلب در آزمون IELTS

این کار سبب می شود تا سطح زبان انگلیسی شما سنجیده شود تا آمادگی لازم برای زندگی، کار یا تحصیل در کشور های انگلیسی زبان را داشته باشید که مخصوص افرادی است که زبان انگلیسی زبان اول آن ها نیست. این آزمون از 4 بخش تشکیل شده است که شامل (لیسنینگ، ریدینگ، رایتینگ و اسپیکینگ) می باشد. آزمون آیلتس که مدت زمان آن 2 ساعت و 45 دقیقه می باشد، امکان دارد که عامل اصلی در تصمیم گیری اینکه درخواست پذیرش دانشگاه متقاضیان پذیرفته شود یا خیر باشد.

اگر که نمره لازم را در این آزمون کسب کنید، خیال خود را راحت کرده اید، زیرا یکی از بخش های ضروری درخواست خود را تکمیل نموده اید. اما اگر که در این آزمون موفق نشوید، این امکان وجود دارد که مجبور شوید حدود 1 سال دیگر نیز برای ورود به دانشگاه مورد نظر خود صبر کنید (اگر که نتوانید به موقع مجددا در این آزمون شرکت کنید).

مدرک ایلتس پولی

در چنین وضعیتی، والدین و خود متقاضیان ممکن است که دست به کار هایی بزنند که تقلب محسوب می شود، تا بتوانند موفق شوند و نمرات مورد نظر خود را کسب کنند. حتی کلاهبردارانی وجود دارند که با فریب داوطلبین به آن ها پیشنهاد فروش سوال های آزمون را می دهند و یا حتی ادعا می کنند که قادر هستند به جای آن ها در این آزمون شرکت کنند.

جا دارد که تاکید کنیم که تقلب به هر شکل و حالت در آزمون آیلتس کاملا ممنوع می باشد و آن دسته از افرادی که به عنوان متخلف شناسایی شوند، آسیب جدی به روند کسب ویزا و ورود به دانشگاه خود خواهند زد. معمولا متقاضیان آزمون آیلتس، اعلامیه ای که بیان می کند که آن ها به هیچ وجه و تحت هیچگونه شرایطی نباید اعمالی که تقلب محسوب می شوند را انجام دهند.

اعمالی از قبیل سعی در تقلب در آزمون که شامل استفاده از یک فرد دغل باز یا خود را به جای آزمون دهنده اصلی معرفی کردن، کپی کردن پاسخ های شرکت کنندگان دیگر، ایجاد توقف در روند برگزاری آزمون به هر شکل، استفاده از سوالات آزمون رسمی آیلتس به منظور تکثیر آن ها، تلاش برای تغییر اطلاعات مدرک بین المللی آیلتس و… .

مدرک IELTS بدون ازمون

مسئولین آیلتس، چندین روش را برای جلوگیری از ایجاد تغییر های غیر معمول در نمرات آیلتس درنظر گرفته اند. برای مثال در روز برگزاری آزمون، عکس چهره کلیه آزمون دهندگان گرفته خواهد شد و بر روی مدرک آیلتس آن ها درج می گردد. همچنین اعمال جلوگیری از کلاهبرداری های زیادی صورت گرفته است تا این امکان برای آیلتس وجود داشته باشد که بتوانند مدارک تقلبی را شناسایی کنند.

نتایج پی بردن به اینکه آزمون دهنده ای در حال تقلب بوده است، بسیار جدی خواهد بود. برای مثال چنین شرکت کنندگانی اجازه تکمیل آزمون را نخواهند داشت و مدرک آیلتسی برای آن ها صادر نخواهد شد. همچنین اگر پس از اینکه مدرک آیلتس برای شرکت کننده ای صادر گردد، اما مشخص شود که آن فرد در آزمون تقلب کرده است، نمرات وی کنسل خواهد شد.

همچنین، در وبسایت British Council نوشته شده است که ادارات مهاجرت و مراکزی که نمرات این آزمون را می پذیرند، درخواست فرد متخلف را باطل خواهند کرد و آن ها را از ارائه درخواست مجدد منع خواهند کرد، اگر که اسناد تقلبی نیز ارائه داده باشند. افرادی که مرتکب چنین تخلف هایی می شوند، ممکن است که نیاز شود که با آن ها برخورد قانونی نیز صورت گیرد.

شرکای آیلتس هشدار داده اند که اگر شرکت کننده ای سعی کند که از کارت های شناسایی تقلبی برای ورود به جلسه رسمی این آزمون استفاده کند، آن ها شناسایی شده و واکنش شدیدی نسبت به انجام این اعمال نشان داده خواهد شد. برخی وقت ها گزارش هایی از اینکه عده ای از کلاهبرداران برای کسب پول، متقاضیانی که حاضر هستند فرد دیگری به جای آن ها در آزمون شرکت کند را فریب می دهند.

آن دسته از متقاضیانی که پیشنهاد پرداخت هزینه های زیاد را می دهند، جذب قول های تو خالی کلاهبرداران که گرفتن نمرات درخشان در این آزمون است می شوند. در حالیکه این افراد هیچ نتیجه ای را کسب نخواهند کرد و در روند توسعه زبان انگلیسی خود به منظور موفقیت در تحصیلات دانشگاهی یا حرفه خود پیشرفتی نخواهند داشت.

اکثر داوطلبین آزمون آیلتس بسیار تلاش می کنند تا بتوانند سطح مهارت های زبان انگلیسی خود را بالا ببرند، بهترین نمره ممکن را در این آزمون کسب کنند و سپس به ادامه تحصیل، مهاجرت و اشتغال بپردازند. اما عده کمی از متقاضیان هستند که به دنبال کسب نمراتی هستند که برای آن ها مطالعه نکرده اند و حتی نمراتی که خودشان کسب نکرده باشند.

عواقب سعی در تقلب در آزمون آیلتس چیست؟

مراکز برگزاری آزمون بین المللی آیلتس به طور پیوسته هوشیار و مراقب اعمال کلاهبرداری از جمله ارائه مدارک شناسایی غیر معتبر قبل از آزمون، در حین آزمون یا پس از برگزاری ازمون IELTS هستند. به گفته مسئولین آیلتس “تلاش برای تقلب خیلی گسترده نیست، اما مسئولین آیلتس دائما در پی شناسایی تقلب یا دیگر فعالیت های کلاهبرداری هستند تا از کمالیت این آزمون اطمینان حاصل کرده و از منافع آزمون دهندگان واقعی حمایت کنند”.

عواقب تقلب در امتحان زبان آیلتس

همچنین مسئولین آیلتس به افرادی که به دغل باز ها هزینه ای پرداخت می کنند تا به جای آن ها امتحان دهند، هشدار داده اند که بسیار از عواقب چنین کار هایی هوشیار باشند. در سراسر دنیا مسئولین آیلتس با همکاری با مقامات مسئول مرتبط که شامل ادارات مهاجرت و سازمان های اجرای قانون می باشند، همکاری شدید را انجام می دهند تا از اعمال کلاهبرداری جلوگیری کنند و آن ها را شناسایی کرده و گزارش دهند.

برای مثال در کشور چین، مسئولین آیلتس داوطلبینی که مدارک شناسایی جعلی ارائه دهند را برای همیشه از شرکت در این آزمون منع می کنند. شرکای آیلتس با بیش از 20 سال سابقه و تجربه به طور پیوسته سیستم های امنیتی و روند برگزاری این آزمون را توسعه می دهند تا با درنظر گرفتن میزان ریسک تقلب در مراحل مختلف ثبت نام و شرکت در آزمون، از رخ ندادن تقلب اطمینان حاصل کنند.

از آنجایی که چگونگی اعمال جلوگیری از تقلب و شناسایی افراد متخلف و کلاهبردار حساس می باشد، جزئیات چگونگی انجام آن ها توسط مسئولین آیلتس به صورت عمومی بیان نمی گردد. آزمون آیلتس یکی از معروف ترین آزمون های بین المللی سنجش سطح زبان انگلیسی برای افرادی که انگلیسی زبان اول آن ها نمی باشد است که از آن به منظور ادامه تحصیل، کار و مهاجرت استفاده می گردد. این آزمون مورد تایید بیش از 6 هزار سازمان در بیش از 135 کشور می باشد و در سال 2017 بیش از 3 میلیون نفر در این آزمون شرکت کردند.

کلاهبرداران از چه روش هایی برای فریب داوطلبین آزمون آیلتس استفاده می کنند؟

برخی از متقاضیان آزمون آیلتس ممکن است که فریب افراد سودجو را بخورند که در شبکه های اجتماعی و وبسایت های گوناگون پیشنهاد مدرک آیلتس تقلبی را می دهند. اما خوشبختانه این پیشنهاد ها را می توان به آسانی شناسایی کرد که در زیر به آن ها اشاره می کنیم.

  • آن ها معمولا یک نمره بالایی را تضمین می کنند (چیزی که خیلی ها قادر به انجام آن نیستند)
  • آن ها ادعا می کنند که شما مدرک آیلتس “تایید شده” ای را دریافت خواهید کرد، بدون نیاز به اینکه در آزمون شرکت کنید! ( این ادعا همانند این است که شما می توانید در قرعه کشی بلیطی، بدون خرید بلیط برنده شوید!)
  • آن ها این پیشنهاد را می دهند که با افرادی آشنا روابط نزدیک و صمیمی در مراکز British Council و IDP دارند که بتوانند به شما کمک کنند.

این ها وعده های تو خالی هستند که کلاهبرداران به داوطلبین پیشنهاد می دهند و در قبال آن در خواست هزینه های کلان می کنند تا به شما مدرکی جعلی و بدون کاربرد ارائه دهند. زمانی که فرد متقاضی با استفاده از این مدرک جعلی اقدام به درخواست ویزا به اداره مهاجرت و یا درخواست پذیرش خود را به دانشگاه مورد نظر خود ارسال کند، آن ها نمرات شما را بررسی و اصالت آن را باز بینی خواهند کرد و درخواست شما را نخواهند پذیرفت.

بدتر از آن اینکه ممکن است که این مراکز داوطلبین متخلف را در لیست سیاه قرار دهند و در نتیجه درخواست مجدد آن ها برای کسب پذیرش از همان دانشگاه یا ورود به آن کشور رد خواهد شد. موسسه زبان دایلو شدیدا توصیه می کند که پیشنهاد های کلاهبرداران اعتنا نکنید و به جای آن با انتخاب بهترین کلاس آیلتس و اساتید حرفه ای در کمترین زمان نمره مورد نظر خود را در آزمون بین المللی آیلتس کسب خواهید کرد.

همچنین نیاز است که نسبت به وبسایت های تقلبی نیز هوشیار باشید. برخی از وبسایت ها خود را به جای وبسایت رسمی British Council معرفی می کنند که در آن امکان ثبت نام آزمون آیلتس که به صورت تقلبی است وجود دارد. هدف این وبسایت ها فریب بازدیدکنندگان و سرقت اطلاعات شخصی آن ها می باشد. در نتیجه توصیه می کنیم که قبل از اینکه هرگونه اطلاعات شخصی را وارد کنید، از اینکه در وبسایت های رسمی مراکز برگزاری آیلتس قرار دارید اطمینان حاصل کنید که برای مشاهده آن ها می توانید بر روی آن کلیک کنید.

آیا امکان تقلب کردن در آزمون آیلتس وجود دارد؟

به همراه داشتن پاسخ های سوال های آزمون آیلتس در جلسه آزمون، امکان پذیر نمی باشد و سوالاتی که در جلسه آزمون به شرکت کنندگان ارائه می گردد، هرگز از قبل در هیچ جایی منتشر نمی گردد. در نتیجه هیچ راهی برای بدست آوردن پاسخ سوالات آیلتس قبل از شرکت در آزمون وجود ندارد.

برخی از افرادی که به تقلب کردن فکر می کنند، ممکن است به این فکر کنند که با خود یک راهنمای لغت و یا گرامر به همراه داشته باشند. این کار نیز تقلب درنظر گرفته می شود و مراکز برگزاری آزمون تمام تلاش خود را برای جلوگیری از چنین اعمالی انجام می دهند.

شرکت کنندگان قبل از ورود به جلسه برگزاری آزمون، نیاز است که جیب های خود را خالی کنند و البته به همراه داشتن کتاب و دفتر نیز مجاز نمی باشد. همچنین ممکن است که مراقبین جلسه آزمون اجازه ندهند که شرکت کنندگان از کلاه، شال و کاپشن استفاده کنند. در چنین وضعیتی برای آزمون دهندگان بسیار دشوار خواهد بود که تکته هایی کاغذ که بر روی آن توصیه ها و فوت وفن هایی نوشته شده است را برای عملکرد بهتر در آزمون آیلتس، پیش خود پنهان کنند.

همچنین قاچاق کردن اطلاعات دیجیتال نیز توسط راهکار های امنیتی آیلتس مسدود می گردد. به همراه داشتن تلفن های همراه، کامپیوتر های دستی و دوربین نیز در روز آزمون ممنوع می باشد. این نکته نیز حائز اهمیت است که قانون منع استفاده از دوربین همچنین موجب می شود که آزمون دهندگان نتوانند سوال های آزمون آیلتس که منتشر نشده اند را برای افراد دیگر آشکار کنند.

اگر که علارغم پیشگیری های امنیتی درنظر گرفته شده، شرکت کننده ای بتواند یک وسیله ممنوع را به صورت پنهانی به جلسه آزمون بیاورد، استفاده از آن بسیار دشوار خواهد بود. مراقبین جلسه آزمون به صورت پیوسته در محیط قدم می زنند و آزمون دهندگان را نظارت می کنند. اگر که آزمون دهنده ای مشاهده شود که از تلفن همراه یا یک تکه کاغذ استفاده می کند، توسط مراقبین از ادامه آزمون منع می گردد.

آیا ممکن است که از فرد دیگری برای شرکت در آزمون استفاده کرد؟

آیلتس مواردی را برای جلوگیری از کلاهبرداری های هویتی در مراکز برگزاری آزمون آیلتس نیز درنظر گرفته است. متقاضیانی که مایل اند در آزمون آیلتس شرکت کنند، نیاز است که کارت شناسایی عکس دار مورد تایید دولت را هنگام ثبت نام در آزمون به صورت آنلاین ارسال کنند. این کارت شناسایی را مجددا باید در روز آزمون نیز ارائه دهند. سپس مسئولین مرکز برگزاری آزمون، تصویر کارت شناسایی شرکت کننده را با چهره او به طور دقیق مقایسه می کنند تا از اینکه با یکدیگر هماهنگ باشند اطمینان حاصل گردد.

سپس عکس آزمون دهندگان در مرکز برگزاری این آزمون نیز گرفته می شود. پس از پایان برگزاری آزمون آیلتس، عکس هایی که در همان روز از شرکت کنندگان گرفته شده اند، به اداره امنیت IELTS ارسال می گردند تا به صورت دقیق با تصویر کارت شناسایی رسمی آزمون دهندگان مطابقت داده شود.

دغل باز ها در آزمون IELTS

در پایان، جا دارد که اشاره کنیم که اگر شما بر روی این مطلب کلیک کرده اید، به احتمال زیاد تنها کنجکاو از وضعیت امنیت آزمون آیلتس هستید و به تقلب در این آزمون فکر نمی کنید. اگر که به تقلب کردن فکر می کنید، موسسه زبان دایلو به شدت توصیه می کند که چنین اعمالی را انجام ندهید. با قوانین امنیتی بسیاری که در برگزاری آزمون آیلتس وجود دارد، سعی کردن برای انجام تقلب بسیار دشوار است و افراد متخلف شناسایی خواهند شد.

بسیار راحت تر می باشد که خود را با مطالعه صحیح و برنامه ریزی، برای شرکت در این آزمون آماده کنید و بهترین عملکرد را در جلسه آزمون داشته باشید.

برای شروع دوره خود، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با ما تماس بگیرید.