آموزش خصوصی آیلتس در نورآباد (ممسنی):

موسسه زبان دایلو برگزار کننده کلاس خصوصی آیلتس به صورت تضمینی در شمال، شرق و غرب شهر نورآباد (شهرستان ممسنی) (استان فارس) می باشد که به صورت تدریس خصوصی آیلتس در منزل و آنلاین برای متقاضیان سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته (حرفه ای) توسط بهترین معلم و استاد آقا و خانم برگزار می گردد. برای شروع دوره آموزش خصوصی آیلتس خود در نورآباد با ما تماس بگیرید.

موسسه زبان دایلو برگزار کننده دوره تدریس خصوصی آیلتس در نورآباد است که جزو با کیفیت ترین کلاس خصوصی آیلتس می باشد.

با انتخاب بهترین معلم خصوصی آیلتس در نورآباد می توانید خود را برای شرکت در این آزمون آماده شوید. دوره آموزش خصوصی آیلتس دایلو به شما کمک می کند در هر یک از مهارت های اسپیکینگ، رایتینگ، لیسنینگ و ریدینگ آیلتس آکادمیک و جنرال حداقل نمره 7 را کسب کنید.

همچنین امکان برگزاری دوره تدریس خصوصی آیلتس به صورت فشرده و فوق فشرده برای موفقیت در 3 الی 4 ماه نیز می باشد. در صورتی که می خواهید در آزمون IELTS نمره مورد نظر خود را کسب کنید، برای شروع دوره خود با موسسه دایلو تماس بگیرید.

ویژگی تدریس خصوصی آیلتس دایلو در نورآباد:

بسیاری از زبان آموزان توانسته اند با دوره های آموزش خصوصی آیلتس دایلو در نورآباد، امتیاز های 6.5 الی 8.5 را کسب کنند.

برخی از ویژگی های کلاس خصوصی آیلتس دایلو شامل:

  • آموزش توسط اساتید نیتیو (Native) و مدرس IELTS دایلو.
  • طراحی برنامه آموزشی اختصاصی برای زبان آموزان.
  • آموزش کاربردی تکنیک های پاسخ دهی به سوالات آزمون.
  • انجام چندین آزمون آزمایشی (ماک) آیلتس در طول دوره.
  • انعطاف بالا در زمان تشکیل کلاس بر اساس ترجیح زبان آموزان.
  • استاندارد های بین المللی در سبک تدریس آیلتس برای کسب نمره لازم.
  • برگزاری کلاس های فشرده (2 الی 3 ماه) و فوق فشرده (1 ماه).
  • تدریس خصوصی هر یک از مهارت ها (مکالمه، رایتینگ و…).
  • هزینه بسیار مناسب در کنار کیفیت بالا.

معلم خصوصی آیلتس در نورآباد:

تجربه بالای استاد در آموزش خصوصی آیلتس و تحصیلات دانشگاهی مرتبط موجب کیفیت بالای کلاس خصوصی آیلتس دایلو در نورآباد می گردد.

همچنین استفاده از انواع منابع آموزشی IELTS به منظور یادگیری سریعتر و استفاده از برنامه آموزشی مناسب در دوره های آموزش خصوصی آیلتس در نورآباد به شما کمک می کند تا بتوانید با بیشترین کیفیت برای آزمون آماده شوید.

اگر که زمان مطالعه شما محدود است و نیاز به یک برنامه آموزش خصوصی فشرده دارید، می توانید با ثبت نام در دوره تدریس خصوصی آیلتس دایلو در شهر نورآباد، امتیاز مورد نظر خود را در این آزمون کسب کنید.

هزینه کلاس آیلتس دایلو بر اساس طول دوره آموزشی و سطح زبان آموزان می باشد. موسسه زبان دایلو این امکان را نیز فراهم نموده است تا برای پرداخت آسان تر هزینه کلاس، زبان آموزان به صورت اقساط شهریه دوره خود را پرداخت نمایند. برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.

پس از تعیین سطح و بررسی اهداف زبان آموزان، طول دوره و کتاب های مناسب انتخاب می گردد. همچنین منابع اختصاصی زبان دایلو نیز در دوره آموزشی برای کلیه زبان آموزان انتخاب می گردد.

کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین دایلو، طبق زمان های انتخابی زبان آموزان به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته و یا فشرده برگزار می گردد. توصیه ما این است که سعی کنید زمان هایی را برای برگزاری کلاس انتخاب نمایید که از آرامش ذهنی بیشتری برخوردار هستید تا بتوانید با کیفیت بیشتری مطالب را بیاموزید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس می باشد. به همین جهت موسسه دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را درنظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

برای شروع کلاس خصوصی آیلتس خود در نورآباد، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با موسسه 02128421541 و 02128421048 تماس بگیرید.