آموزش خصوصی زبان آلمانی در اسفراین:

موسسه زبان دایلو برگزار کننده کلاس خصوصی زبان آلمانی و مکالمه به صورت تضمینی در شمال، شرق و غرب شهر اسفراین (استان خراسان شمالی) می باشد که به صورت تدریس خصوصی در منزل و آنلاین برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته (حرفه ای) توسط بهترین معلم و استاد آقا و خانم تدریس می گردد. برای شروع دوره آموزش خصوصی زبان آلمانی خود در اسفراین با ما تماس بگیرید.

موسسه زبان دایلو برگزار کننده باکیفیت ترین دوره تدریس خصوصی زبان آلمانی در اسفراین می باشد که توسط بهترین معلم و استاد زبان آلمانی تدریس می گردد.

با داشتن معلم خصوصی زبان آلمانی می توانید این زبان را به صورت حرفه ای از پایه بیاموزید و مهارت های خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن خود را توسعه دهید. بسیاری از زبان آموزان با کلاس خصوصی زبان آلمانی دایلو در اسفراین توانسته اند به خوبی مکالمه خود را تقویت کنند و خود را برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان همچون TestDaF و… آماده کنند.

در صورتی که می خواهید در مدت 3 الی 4 ماه این زبان را به صورت کاربردی بیاموزید، با موسسه دایلو تماس بگیرید.

ویژگی تدریس خصوصی زبان آلمانی دایلو در اسفراین:

بسیاری از زبان آموزان توانسته اند با آموزش خصوصی زبان آلمانی دایلو در اسفراین این زبان را با تسلط بالا بیاموزند.

برخی از ویژگی های کلاس خصوصی زبان آلمانی دایلو شامل:

  • آموزش توسط اساتید نیتیو (Native) و مدرس آلمانی دایلو.
  • طراحی برنامه آموزشی اختصاصی برای زبان آموزان.
  • ارائه مدرک معتبر زبان آلمانی در پایان دوره.
  • آمادگی بالا برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان آلمانی.
  • انعطاف بالا در زمان تشکیل کلاس بر اساس ترجیح زبان آموزان.
  • استاندارد های بین المللی در سبک های تدریس زبان آلمانی.
  • برگزاری کلاس های فشرده و فوق فشرده برای یادگیری در کمترین زمان.
  • تدریس خصوصی مکالمه آلمانی محض بدون استفاده از کتاب.
  • هزینه بسیار مناسب در کنار کیفیت بالا.

معلم خصوصی زبان آلمانی در اسفراین:

تجربه بالای استاد در آموزش خصوصی زبان آلمانی و تحصیلات دانشگاهی مرتبط موجب کیفیت بالای کلاس خصوصی زبان آلمانی دایلو در اسفراین می باشد.

همچنین استفاده از انواع منابع آموزشی مرتبط به منظور یادگیری سریعتر این زبان و استفاده از برنامه آموزشی مناسب در دوره های آموزش خصوصی زبان آلمانی در اسفراین به شما کمک می کند تا بتوانید با بیشترین کیفیت زبان آلمانی را بیاموزید.

اگر که زمان مطالعه شما محدود است و نیاز به یک برنامه آموزش خصوصی فشرده دارید، می توانید با ثبت نام در دوره تدریس خصوصی زبان آلمانی دایلو در شهر اسفراین به صورت کاربردی این زبان را بیاموزید.

هزینه کلاس زبان آلمانی دایلو بر اساس نوع، طول دوره آموزشی و سطح زبان آموزان می باشد. موسسه زبان دایلو این امکان را نیز فراهم نموده است تا برای پرداخت آسان تر هزینه کلاس، زبان آموزان به صورت اقساط شهریه دوره خود را پرداخت نمایند. برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.

بله. موسسه زبان دایلو کلاس های کودک را به صورت خصوصی در منزل برای کودکان برگزار می نماید.

پس از تعیین سطح و بررسی اهداف زبان آموزان، طول دوره و گروه سنی، کتاب های مناسب انتخاب می گردد. همچنین منابع اختصاصی زبان دایلو نیز در دوره آموزشی برای کلیه زبان آموزان انتخاب می گردد.

کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین مکالمه زبان آلمانی دایلو، طبق زمان های انتخابی زبان آموزان به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته و یا فشرده برگزار می گردد. توصیه ما این است که سعی کنید زمان هایی را برای برگزاری کلاس انتخاب نمایید که از آرامش ذهنی بیشتری برخوردار هستید تا بتوانید با کیفیت بیشتری مطالب را بیاموزید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس می باشد. به همین جهت موسسه دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را درنظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

برای شروع کلاس خصوصی زبان آلمانی خود در اسفراین، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با موسسه 02128421541 و 02128421048 تماس بگیرید.