آموزشگاه زبان آلمانی در تایباد:

موسسه زبان دایلو بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در شهر تایباد (استان خراسان رضوی) می باشد که کلاس زبان آلمانی و مکالمه را برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان به صورت یک نفره، گروهی و مختلط در تایباد برگزار می کند. اگر یک آموزشگاه زبان آلمانی خوب می خواهید، برای شروع کلاس زبان آلمانی خود در تایباد با ما تماس بگیرید.

موسسه زبان دایلو بهترین کلاس زبان آلمانی را در تایباد برای کلیه علاقه مندان به یادگیری این زبان برگزار می نماید. شما می توانید با انتخاب بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تایباد به صورت کاملا حرفه این زبان را بیاموزید و خود را برای شرکت در آزمون های زبان آلمانی همچون TestDaF و… آماده کنید.

با انتخاب بهترین کلاس زبان آلمانی در تایباد می توانید به صورت حرفه ای این زبان را از پایه بیاموزید و مهارت های خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن خود را توسعه دهید.

در صورتی که می خواهید در کلاس معتبر زبان آلمانی در تایباد این زبان را به صورت کاربردی بیاموزید و در مدت 3 الی 4 ماه به صورت روان به زبان آلمانی صحبت کنید، با موسسه دایلو تماس بگیرید.

ویژگی کلاس زبان آلمانی دایلو در تایباد:

موسسه زبان دایلو یکی از مراکز معتبر زبان آلمانی در تایباد می باشد که کلاس های مکالمه و مهارت های مرتبط این زبان را برای کلیه علاقه مندان برگزار می نماید.

آموزشگاه زبان دایلو جزء مراکز معتبر برگزار کننده کلاس آزمون های بین المللی زبان آلمانی می باشد.

  • کلاس های متنوع زبان آلمانی برای سنین مختلف.
  • طراحی برنامه کلاسی اختصاصی برای موفقیت در مدت زمان کوتاه.
  • وجود متخصصین نیتیو (Native) آلمانی در ارائه خدمات.
  • ارائه مدرک معتبر در پایان دوره.
  • کلاس های متمرکز بر تقویت مکالمه به صورت محض.
  • تعیین سطح دقیق بر اساس استاندارد های دپارتمان زبان دانشگاه آکسفورد و کمبریج.

برای ارتباط با موسسه زبان دایلو با شماره های 02128421541 و 02128421048 تماس بگیرید.

هزینه کلاس زبان آلمانی دایلو بر اساس نوع و طول دوره آموزشی و سطح زبان آموزان می باشد. موسسه زبان دایلو این امکان را نیز فراهم نموده است تا برای پرداخت آسان تر هزینه کلاس، زبان آموزان به صورت اقساط شهریه دوره خود را پرداخت نمایند. برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.

بله. موسسه زبان دایلو کلاس های کودک را به صورت خصوصی در منزل برای کودکان برگزار می نماید.

پس از تعیین سطح، بررسی اهداف زبان آموزان، طول دوره و گروه سنی، کتاب های مناسب انتخاب می گردد. همچنین منابع اختصاصی زبان دایلو نیز در دوره آموزشی برای کلیه زبان آموزان انتخاب می گردد.

کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین مکالمه زبان آلمانی دایلو، طبق زمان های انتخابی زبان آموزان به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته و یا فشرده برگزار می گردد. توصیه ما این است که سعی کنید زمان هایی را برای برگزاری کلاس انتخاب نمایید که از آرامش ذهنی بیشتری برخوردار هستید تا بتوانید با کیفیت بیشتری مطالب را بیاموزید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس می باشد. به همین جهت موسسه دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را درنظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

برای شروع کلاس زبان آلمانی خود در تایباد، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با موسسه 02128421541 و 02128421048 تماس بگیرید.