آموزشگاه زبان فرانسه در مهران:

آکادمی دایلو برگزار کننده بهترین کلاس زبان فرانسه در محله مهران (استان تهران) می باشد که توسط اساتید برگزیده و مورد تایید دایلو به صورت یکنفره یا گروهی برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در خانه زبان آموز برگزار می گردد.

اگر می خواهید بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در مهران را انتخاب کنید، کلاس های زبان فرانسه و مکالمه آکادمی دایلو بسیار با کیفیت و مقرون به صرفه می باشد و طبق روز ها و زمان های مورد انتخاب شما زبان آموزان برگزار می گردد.

اساتید زبان فرانسه آکادمی دایلو با تحصیلات کارشناسی ارشد زبان فرانسه و تجربه زندگی در کشور های فرانسوی زبان (بلژیک، فرانسه، کانادا) جزو بهترین اساتید مهران می باشند.

ویژگی کلاس زبان فرانسه دایلو در مهران:

آکادمی دایلو برگزار کننده بهترین کلاس زبان فرانسه از نظر کیفیت و تجربه اساتید در مهران می باشد و جزو یکی از آموزشگاه های معتبر زبان فرانسه است. در صورتی که می خواهید به صورت کاربردی زبان فرانسه را در 3 الی 4 ماه بیاموزید، با آکادمی دایلو تماس بگیرید.

همچنین آکادمی دایلو جزو مراکز معتبر برگزار کننده دوره های آزمون های بین المللی زبان فرانسه همچون TCF و TEF در مهران می باشد. برخی از ویژگی های کلاس زبان فرانسه دایلو شامل:

  • کلاس های متنوع زبان فرانسه برای سنین مختلف.
  • طراحی برنامه کلاسی اختصاصی برای موفقیت در مدت زمان کوتاه.
  • وجود متخصصان نیتیو (Native) فرانسوی زبان در ارائه خدمات.
  • ارائه مدرک معتبر در پایان دوره.
  • کلاس های متمرکز بر تقویت مکالمه زبان فرانسه به صورت محض.
  • برگزاری کلاس زبان فرانسه در منزل زبان آموز طبق زمان ها و روز های انتخابی زبان آموزان.
  • کلاس های زبان فرانسه فشرده و فوق فشرده بر اساس نیاز زبان آموزان.
  • کلاس های سطح مبتدی (A1 و A2)، متوسط (B1 و B2)، پیشرفته (C1 و C2).
  • تعیین سطح دقیق بر اساس استاندارد های مرکز آموزش زبان دانشگاه آکسفورد و کمبریج.

برای ارتباط با آکادمی دایلو فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با شماره تلفن های آکادمی تماس بگیرید.

آکادمی دایلو با کیفیت ترین کلاس زبان فرانسه را در منزل زبان آموز برگزار می نماید و شعبه ای در مهران ندارد.

هزینه کلاس زبان فرانسه دایلو بر اساس نوع و طول دوره آموزشی و سطح زبان آموزان می باشد. آکادمی دایلو این امکان را نیز فراهم نموده است تا برای پرداخت آسان تر هزینه کلاس، زبان آموزان به صورت اقساط شهریه دوره خود را پرداخت نمایند. برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.

بله. آکادمی دایلو کلاس های کودک را به صورت خصوصی در منزل برای کودکان برگزار می نماید.

پس از تعیین سطح، بررسی اهداف زبان آموزان، طول دوره و گروه سنی، کتاب های مناسب انتخاب می گردد. همچنین منابع اختصاصی زبان دایلو نیز در دوره آموزشی برای کلیه زبان آموزان انتخاب می گردد.

کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین مکالمه زبان فرانسه دایلو، طبق زمان های انتخابی زبان آموزان به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته و یا فشرده برگزار می گردد. توصیه ما این است که سعی کنید زمان هایی را برای برگزاری کلاس انتخاب نمایید که از آرامش ذهنی بیشتری برخوردار هستید تا بتوانید با کیفیت بیشتری مطالب را بیاموزید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس می باشد. به همین جهت آکادمی دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را درنظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

برای شروع کلاس زبان فرانسه خود در مهران، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با شماره تلفن آکادمی تماس بگیرید.