آموزشگاه زبان فرانسه در بابلسر:

موسسه زبان دایلو بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شهر بابلسر (استان مازندران) می باشد که کلاس زبان فرانسه و مکالمه را برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان به صورت یک نفره، گروهی و مختلط در بابلسر برگزار می کند. اگر یک آموزشگاه زبان فرانسه خوب می خواهید، برای شروع کلاس زبان فرانسه خود در بابلسر با ما تماس بگیرید.

موسسه زبان دایلو بهترین کلاس زبان فرانسه را در بابلسر برای کلیه علاقه مندان به یادگیری این زبان برگزار می نماید. شما می توانید با انتخاب بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در بابلسر به صورت کاملا حرفه این زبان را بیاموزید و خود را برای شرکت در آزمون های فرانسه همچون TCF و… آماده کنید.

با انتخاب بهترین کلاس زبان فرانسه در بابلسر می توانید به صورت حرفه ای این زبان را از پایه بیاموزید و مهارت های خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن خود را توسعه دهید.

در صورتی که می خواهید در کلاس معتبر زبان فرانسه در بابلسر این زبان را به صورت کاربردی بیاموزید و در مدت 3 الی 4 ماه به صورت روان به زبان فرانسوی صحبت کنید، با موسسه دایلو تماس بگیرید.

ویژگی کلاس زبان فرانسه دایلو در بابلسر:

موسسه زبان دایلو یکی از مراکز معتبر زبان فرانسه در بابلسر می باشد که کلاس های مکالمه و مهارت های مرتبط این زبان را برای کلیه علاقه مندان برگزار می نماید.

آموزشگاه زبان دایلو جزء مراکز معتبر برگزار کننده کلاس آزمون های بین المللی زبان فرانسه می باشد.

  • کلاس های متنوع زبان فرانسه برای سنین مختلف.
  • طراحی برنامه کلاسی اختصاصی برای موفقیت در مدت زمان کوتاه.
  • وجود متخصصین نیتیو (Native) فرانسه در ارائه خدمات.
  • ارائه مدرک معتبر در پایان دوره.
  • کلاس های متمرکز بر تقویت مکالمه به صورت محض.
  • تعیین سطح دقیق بر اساس استاندارد های دپارتمان زبان دانشگاه آکسفورد و کمبریج.

برای ارتباط با موسسه زبان دایلو با شماره های 02128421541 و 02128421048 تماس بگیرید.

هزینه کلاس زبان فرانسه دایلو بر اساس نوع، طول دوره آموزشی و سطح زبان آموزان می باشد. موسسه زبان دایلو این امکان را نیز فراهم نموده است تا برای پرداخت آسان تر هزینه کلاس، زبان آموزان به صورت اقساط شهریه دوره خود را پرداخت نمایند. برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.

بله. موسسه زبان دایلو کلاس های کودک را به صورت خصوصی در منزل برای کودکان برگزار می نماید.

پس از تعیین سطح، بررسی اهداف زبان آموزان، طول دوره و گروه سنی، کتاب های مناسب انتخاب می گردد. همچنین منابع اختصاصی زبان دایلو نیز در دوره آموزشی برای کلیه زبان آموزان انتخاب می گردد.

کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین مکالمه زبان فرانسه دایلو، طبق زمان های انتخابی زبان آموزان به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته و یا فشرده برگزار می گردد. توصیه ما این است که سعی کنید زمان هایی را برای برگزاری کلاس انتخاب نمایید که از آرامش ذهنی بیشتری برخوردار هستید تا بتوانید با کیفیت بیشتری مطالب را بیاموزید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس می باشد. به همین جهت موسسه دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را درنظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

برای شروع کلاس زبان فرانسه خود در بابلسر، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با موسسه 02128421541 و 02128421048 تماس بگیرید.