تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان:

آکادمی دایلو دارای تیم بهترین معلم و مربی زبان انگلیسی آقا و خانم برای کودکان و خردسالان 3 تا 12 سال پسر و دختر در شمال، شرق و غرب تهران می باشد. انتخاب بهترین دوره تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان اهمیت دارد. اگر برای کودک خود کلاس خصوصی زبان انگلیسی در منزل می خواهید، با ما تماس بگیرید.

معلمان زبان انگلیسی کودک آکادمی دایلو با تحصیلات کارشناسی ارشد زبان انگلیسی و تجربه زندگی در کشور های انگلیسی زبان (کانادا، استرالیا، امریکا) جزو بهترین مربیان کودک در تهران می باشند.

برخی از ویژگی های مربیان زبان انگلیسی کودک دایلو:

  • معلم های نیتیو (Native) مقیم کشور های انگلیسی زبان (کانادا، استرالیا، امریکا).
  • تحصیلات کارشناسی ارشد زبان انگلیسی از دانشگاه های برتر ایران و خارج.
  • گذراندن چندین دوره روانشناسی نحوه رفتار با کودکان و خردسالان.
  • استفاده از مناسب ترین منابع آموزشی، سرگرمی و بازی.

آموزش خصوصی زبان انگلیسی برای کودک شما به صورت کاملا حرفه ای توسط مربی و معلمان دایلو با استفاده از انواع سرگرمی، شعر، بازی و فعالیت های متنوع برای یادگیری بهتر صورت می گیرد. به طوری که انگیزه کودک شما در این دوره برای یادگیری بیشتر خواهد شد. این موجب می شود که کودک شما از فواید متعددی که آموختن یک زبان جدید دارد بهره مند گردد.

در دوره تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان در تهران، از انواع بازی، سرگرمی، موزیک، شعر، نقاشی و بسیاری از فعالیت های آموزشی استفاده می گردد تا کودک شما همانند افراد نیتیو (بومی) این زبان را بیاموزد. کلاس خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان سنین 3، 4، 5، 6، 7، 8، 9، 10، 11 و 12 سال برگزار می گردد.

با انتخاب بهترین دوره آموزش خصوصی زبان انگلیسی کودکان در تهران، به صورت کاملا استاندارد کودک خود را چند زبانه خواهید کرد و از فواید متعدد آن بهره مند می گردید. در صورتی که می خواهید کودک شما زبان انگلیسی را به صورت حرفه ای از پایه بیاموزد، با آکادمی دایلو تماس بگیرید.

آکادمی دایلو با کیفیت ترین کلاس خصوصی زبان انگلیسی را برای کودکان در منزل برگزار می نماید.

آکادمی دایلو بیشترین کیفیت را با کمترین هزینه ارائه می دهد. همچنین امکان پرداخت به صورت اقساط نیز وجود دارد. برای اطلاع از هزینه کلاس با ما تماس بگیرید.

برگزاری هر جلسه خصوصی به مدت 1.5 الی 3 ساعت می باشد که بر اساس برنامه آموزشی، زمان های آزاد و سطح زبان کودک شما تصمیم گیری می شود.

بله، در صورت تمایل می توانید مربیان باتجربه مهد کودک دایلو را انتخاب نمایید.

از آنجایی که تیم مربیان کودک دایلو گسترده می باشد، هم مربیان مسلط به لهجه بریتیش و هم لهجه امریکایی را می توانید انتخاب نمایید. این موجب می شود که گوش کودک شما بیشتر به لهجه به خصوص عادت کند و صحبت کردن او به این لهجه شکل گیرد.

برای درخواست معلم خصوصی انگلیسی کودک، فرم ثبت نام زیر را تکمیل نمایید و سپس با ما تماس بگیرید.

در صورتی که بهترین معلم زبان انگلیسی که با تجربه و متخصص باشد را برای کودک خود می خواهید، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با شماره تلفن های آکادمی 02128421541 و 02128421048 تماس بگیرید.