.
تلفن تماس: 02128421541

برخی افراد زبان ایتالیایی را برای علاقه خودشان مطالعه می کنند و بیشتر در مسافرت های خود به آن نیاز پیدا می کنند. اما بعضی دیگر از علاقه مندان همانند مترجمین، مدرسین و یا کسانی که قصد ادامه تحصیل در کشور ایتالیا را دارند نیاز دارند که سطح زبان خود را با یک معیار استاندارد بسنجند. آموزش زبان دایلو برای کسانی که نیاز به اطلاعاتی پیرامون آزمون زبان ایتالیایی CILS برای سفارت و یا اهداف دیگر دارند این مطلب را در نظر گرفته است.

امتحان زبان ایتالیایی CILS

مقدمه ای درباره آزمون CILS:

آزمون CILS آزمون سنجش مهارت زبان ایتالیایی است که 2 بار در سال در ماه های June و December برگزار می شود. این آزمون توسط Universita per Stranieri di siena  طراحی شده است، مورد قبول وزارت امور خارجه  ایتالیا می باشد و توسط اکثر دانشگاه ها و مراکز آموزشی ایتالیا پذیرفته می شود. این آزمون دارای 6 سطح است که می توان آنها را در سطوح مبتدی، متوسط و پیشرفته تقسیم بندی کرد و شامل ارزیابی مهارت های زیر می باشد.

  • مهارت Listening
  • مهارت Reading
  • طریقه استفاده از زبان ایتالیایی در موقعیت های مختلف
  • مهارت نوشتار (writing)
  • مهارت مکالمه (Speaking)

امتیازات از سطح A1 تا C2 می باشد.

آزمون زبان ایتالیایی CILS

برگزاری آزمون CILS در کجا انجام می گیرد؟

این آزمون در دانشگاه Siena و Scuola Leonardo da Vinci برگزار می شود. آموزش زبان دایلو که دوره های آمادگی آزمون زبان ایتالیایی را برگزار می نماید تمامی مهارت های لازم همچون Grammar، مکالمه، Writing را برای موفقیت در آزمون CILS مورد پوشش قرار می دهد. آموزش زبان ایتالیایی برای زبان آموزان در موقعیت های مختلف برگزار می شود.

حتی برای کسانی که نمی توانند در کلاس های حضوری شرکت کنند، کلاس های آموزش زبان ایتالیایی آنلاین از طریق اینترنت نیز برگزار می گردد تا علاقه مندانی که دارای محدودیت های زمانی و یا مکانی هستند نیز بتوانند در این دوره ها شرکت کنند.

برای شروع دوره خود، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با ما تماس بگیرید.

منو را ببند
درخواست مشاوره
close slider
سوالات خود را در ارتباط با کلاس مورد نظر خود از ما بپرسید.