.
تلفن تماس: 02128421541

کلاس های خصوصی و آنلاین دایلو

کسب نمره 100 تافل آی بی تی در 3 ماه

ارتقاء نمره اسپیکینگ و رایتینگ تافل با استفاده از به روز ترین تکنیک های آموزشی دپارتمان زبان کمبریج

کسب نمره 7.5 در آزمون آکادمیک در 3 ماه

آزمون های آزمایشی ماک رایگان

اساتید تحصیلکرده انگلستان

کسب نمره 80 در آزمون پی تی ای آکادمیک در 2 ماه

بررسی صد ها سوال کلیدی برای موفقیت در آزمون 

اساتید تحصیلکرده استرالیا

تقویت دایره لغات و گرامر در مکالمه بصورت کاربردی و تنوع موضوعات

مکالمه تجاری و بازرگانی

اساتید حرفه ای در مهارت مکالمه

سوالات رایج درباره دوره های زبان دایلو:

هزینه دوره های دایلو بر اساس طول دوره آموزشی و سطح زبان آموزان مشخص می گردد. آموزش زبان دایلو این امکان را نیز فراهم نموده است تا برای پرداخت آسان تر هزینه کلاس، زبان آموزان به صورت اقساط شهریه دوره خود را پرداخت نمایند. برای اطلاع از آخرین هزینه ها با ما تماس بگیرید.

بله. آموزش زبان دایلو با کمک بهترین مربیان زبان کودک که از تجربه سال ها آموزش زبان به کودکان برخوردار هستند، کلاس های زبان کودک را به صورت خصوصی در منزل برای کودکان برگزار می نماید.

کتاب ها و منابع آموزشی بر اساس سطح فعلی زبان آموزان و اهداف آن ها انتخاب می شود. اساتید زبان دایلو از انواع منابع تصویری و صوتی به روز برای یادگیری بهتر زبان آموزان و آمادگی برای شرکت در آزمون های بین المللی استفاده می نمایند.

زمان برگزاری کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین دایلو بر اساس زمان های آزاد زبان آموزان مشخص می شود. شما می توانید زمان هایی که مایل هستید کلاس داشته باشید را انتخاب نمایید تا به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته یا به شکل فشرده از آموزش خصوصی بهره مند شوید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس ها است. به همین جهت آموزش زبان دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را درنظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

منو را ببند
درخواست مشاوره
close slider
سوالات خود را در ارتباط با کلاس مورد نظر خود از ما بپرسید.